Süper annelersiniz

aregon hosgeldin canim benim nasilsin canim??Valla daha bekle kiz derler erkek olur 5 aylikkeke yine gidersin daha net gözükür canim.insAllah erkekdir canim benim.yum test yapmismiydin??

Evet sanırım bir dahaki kontrole daha emin oluruz, baş dönmelerim çok fazla , hiç yorulmaya gelmiyorum, sıcaklar artınca ne yaparım bilmem, yumurtlama testi yapmıştım canım, pozitif gösterdiğinin ertesi günü ilişki olmuştu, hayırlısı bakalım

Evet sanırım bir dahaki kontrole daha emin oluruz, baş dönmelerim çok fazla , hiç yorulmaya gelmiyorum, sıcaklar artınca ne yaparım bilmem, yumurtlama testi yapmıştım canım, pozitif gösterdiğinin ertesi günü ilişki olmuştu, hayırlısı bakalım
günaydin canlarim.:teytey:

aregon basin deönmesi zor oluyordur canim cok su ic 2 litre hatta 3 litre.tansiyonun düsüyordur canim belki.hayirlisi canim benim 2 kizim var biliyorsun cok iyi oluyor ikisi anlasiyor Allaha sükür ve ilerde hem arkadas gibi olurlar insAllah,benimde kardesim var cok iyi oluyor hem kardes hemde arkadasim canim kardesim.

kizlar nerelerdesiniz???aregon canim sen neyler yapmisdin erkek cinsiyeti tutdurmak icin???süt ürünlerinden perhiz yapdin mi??

aeregonn canım hayırlısı artık canımmmm rabbim sağlıklı evlatlar versinnn
senin daha öncekii doktor erkek diyen tatildeki gittiğin doktorlaa aynı değil dimi canımm
belkide bu görememiştirr

merhaba Kizlar
Gulnisamm Valla Ben Oklavayi Hakediyom
Bi Uyku Var Ki Deme Gitsin Olu Gibi Yatiyom
Neyse Yaa Soldeslerbgeldimi Bende Kac Haftadir Erteliyodumm
Ama Ikinci Ucunculer Daha Ucuz Oluyor
Neyse Bende Bi Ara Cikar Bakarimm

kızlar herkese selam.aregon canım ya inan üzülmedim desem yalan olur.kendimi kandırmayayım:çok üzgünüm:
tabi allaha şükür sağlıklı bir bebeğin olucak ve bir anne adayı olarakta rabbimden af diliyorum ama çok umutluyduk.allahım eğer bilmeden günah işliyorsak bizi affet...
her şey ondan tabiki..
ama ne kadarda umut bağladık.diyetler takvimler yum.günü ilşki falan.. insanın aklına gelince üzülmemesi elde değil.inşallah drlar yanılıyordur.ama 16. haftada genelde ne denirse o oluyo.benim kıza 16. hafta kız demişti 20de kesin kız dedi..ama rabbime şükür sağlıklı uzuvları tastamam.onu dünyaya getirmemi rabbim istedi.ve o doğacak.inşallah allaha memlekete hayırlı evlatlar olurlar:teselli:
bu saatteen sonra takvim palavrasına bel bağlayıpta tonlarca parayı kimse vermez inşallah.muhakkak burayı takip edenler vardır.
ama inşallahhhhhhh dr aregon canım yanılmıştırda oğluşun olacağını söyler..ama olmazsada rabbimizin taktiri tabiki....

mimozacim
bunun bebegi hiiic biyerini gostermemis
yani sakliyormus
ne kiz demis ne erkek
hani doktor kendince
erkek olsaydii bi cikintisini yakalardik demis
iyide kucucuk bebegin seyii buyuk olmazki bi yerde saklidir bence
birde aregon benim gibi vajinal dus falan yapmadiiii

selam kızlar nasılsınız coktandır uğrayamadım.yarın benim adet günümgeçen ay 28 inde olmuştummm.inş.hamişimdir.kızlar dün bir ağrım olduki anlatamam ayağa kalkamadım.belime doğum ağrısı gibi ağrı girdi.niye öyle oldu acba.zaten kasık ağrılarımda 15gündür devam ediyorrri
bugün sabırsızlanıp gebelik testi aldım ama tek çizgi niye öyle oldu.ancamı belli olur acaba.15 günoldu ilişki olalı.hemen cıkmaz dimi

belirtiler varmı benim kasıklarım ve belim çok agrıyooo.bazen bacaklarımda cok agrıyo yastık iyi geliyo

mimozacim
bunun bebegi hiiic biyerini gostermemis
yani sakliyormus
ne kiz demis ne erkek
hani doktor kendince
erkek olsaydii bi cikintisini yakalardik demis
iyide kucucuk bebegin seyii buyuk olmazki bi yerde saklidir bence
birde aregon benim gibi vajinal dus falan yapmadiiii

ah orkidecim inan içime dert oldu.inşallah dr yanılıyordur.ama saklayan bebeklere genelde kız oluyor ama erkek olanda var tabi.inşallah aregonun erkektir bebişi.
aregonunyerinde olsam burdaki drunada tekrar bi giderdim...
bu arada gülnisacım sen deneyimlisin canım benim bebek normal doğum pozisyonunu alırmı.ben sezeryan istemiyorum.canım sıkılıyor.doğuma 1,5 ay var ama..bu arada bu aralar vajinadan değişik bi sıvı geldi.sulu krem gibi.hiç olmazdı bu akıntı.nedir acaba.yoksa erkenmi doğurcam.15 gün sonra nst ye gircem.nst nasıl bişey.çok sordum galiba.ama ilk bebiş ya bilmiyorum teyzoşlar:1rolleyes:

gulnisa senin uc gun sonra randevun degilmiii
bence senin bebek kesin gosteriri pipisini
gor bak yada kukusunu:uhm:
cunku cinsel organlar 12 haftada kesin belirginlesiyor
eger dr bisey demezsee sen ayrintilida gormek istiyom dee

kız orkide sen ne zaman öğrenceksin.trde olsaydın ileri ult. girer öğrenirdin.burda ileri ultrason 200 ytlden başlıyor. orda ne kadar

merhaba kızlar nasılsınız
bugün gelebildim evime maçı annemlerde izlemeye gittiğim gün benim kız ateşlendi hemen doktora koştuk boğaz enfeksiyonu dondurma sağolsun.ateş kusma mahvolduk.birazda evhamlıyım eve gelmeye korktum.sabahlara kadar başında oturdum.şükür atlattık kusmayı ateşi.bin şükür.dikkat edin çocuklarınıza havaların sıcaklığına aldanıp yedirmeyin dondurma.şimdi okuycam mesajlarınızı yazarım.hepinizi öpüyorum.

ayy cnm valla kiyamam sanaa
senin icin kat kat heyecandirr
sakin ol bitanemm ben inaniyorum bu bebek erkeekkkkkkkk
bak dr dan cikarken orkide demisti diyeceksinnn
dr un biliyormu erkek istedigini biliyorsaa sana kesin cinsiyetini demeye calisacaktirr
az da olsa yakalar bencee
benim 11 haftalikken
bebek resmen ayaklarini yukari dogru dikiverdi eger birazdaha buyuk olsaydi
organlari gelismis olsaydii kesin gozukurdu
edepsiz resmi bile var hem oyle bi dikmisli ayaklari agzina girecektii

X