Süper annelersiniz

mimozacim
cnm banad edilerki 20 haftada bedava uclu testte ogrenebilirsin
ama ondan once diyorsan illaki dediler
150 euroyaa
hem resmi hem videosunuda yapip cinsiyetinide diyipp
bende onca para alacaklar
ben okadar parayi verecegime sagligini arastiririm o parayla daha iyii
diyorummmmmm
ama gel bide icim ne diyo bana sorr

civcivim ucak korkum olmasa valla gelmeyi dusunuyorum
zaten onumuzdeki hafta dra gidicem belki ogrenirim
yoksa 1 ay daha bekliycem
ama canim benim esim hic kilo almiyor oyle yazmissin ya
her seyi istahla yiyor ama hic kilo almiyor boyle olunca kis mi oluyor demek
ooffff bende ona daha cok yedireyim kilo alsin dimi:roflol:
inşallah canım öğrenirsin oğlan olduğunu.eşine gelince yapı meselesi canım ondan kilo almıyordur.adamı şişirmeye çalışma sakın valla sen yanarsın sonra benimki şişti hergün mekikler çektiriyorum uyusa uykudan uyandırıyorum.ben 49 o 97 kilo.olmuyorki canım.sırnaşık şey

geçmiş olsun civcivim.aman dikkat.bende bile sankiş biraz boğaz batması var.havalar sıcak olunca soğuk çok yedik içtik.inşallah hasta olmam.sizlerde dikkat edin

civcivim annecegine gidiyormussun
gule gule git canimbenim anneciginide bir saril kocaman op benim icin
benim annecigimde keske yakin olsaydik
kis gozlerim doldusenağlama
annecigim de gecen hastaydi ya aklim onda kaldi
ayyy canım kıyamam sana.allah annelerimize babalarımıza kardeşlerimize ailemize kısacası uzun ömürler sağlık nasip etsin.uzakmydı annen sana.allah en kısa zamanda kavuştursun.geçmiş olsun bu arada canım.allahım başımızdan eksik etmesin onları.

gurbetligin cani ciksinnnnn
senin yine bebelerin var gulnisa ablacim ya ben beni dusunn
valla herkes izine gidiyor benim goozlerim yollara bakiyorr:KK43:((

inanın kızlar drlar çok pahalı burda o zaman.bakın eğer özel dra gidecekseniz 180 ytl en ucuz muayene ücreti.tabi 4d ultrasonrenkli dpler ultrason falan var.renkli doppler denilen de 150 falan.4d 180.ytl..
tabi ben renkli dopleri yaptırdım.cinsiyet için değil tamamen sağlığı için yapıyorlar. o zamanda cinsiyetini drumuz söledi.çok net görünüyordu.4d cihazlardada çok net.ama dediğim gibi herşey sağlığı için..
devlet hastaneleri bedava burda.ama ultrasona gün veriliyor.aynı ordaki gibi..ikili üçlü testler ve gerek görülürse ileri ut.yapıyorlar.ama cinsiyeti sölemek kesinlikle yasak burda.sanırım yanılmalar olunca geçmişte yasaklanmışşş...
özelde öğrenen öğreniyorr

mimoza bayagi pahaliymis ya
ama burda her drda olmasada bazilarinda var ama bunun icin ayri fiyat odemiyoruzki
ben gecen girdigimde 9 haftalikti yeni cikan ultrasonla bakmisti ama fiyat 28 euro ydu
ama tr yedeki drlar cok daha pahali ya
ben gecen yil geldim dr pek muayene bile etmedi ama benden 100 euro almisti
almanyadan geldim demicen canım.110 ytl doktor muayenesi.vajinal ultrasonla bile bakıyorlar.

ayy cnm valla kiyamam sanaa
senin icin kat kat heyecandirr
sakin ol bitanemm ben inaniyorum bu bebek erkeekkkkkkkk
bak dr dan cikarken orkide demisti diyeceksinnn
dr un biliyormu erkek istedigini biliyorsaa sana kesin cinsiyetini demeye calisacaktirr
az da olsa yakalar bencee
benim 11 haftalikken
bebek resmen ayaklarini yukari dogru dikiverdi eger birazdaha buyuk olsaydi
organlari gelismis olsaydii kesin gozukurdu
edepsiz resmi bile var hem oyle bi dikmisli ayaklari agzina girecektii
orkide senin bebiş bu kadar arsızsa kesin oğlan canım bacaklarını oğlanlar ayırıyor genelde bu da anne karnındaki gelişen genlerden ileri geliyor herhalde.:emir_bebek:

kis civciv cok guldum ya :roflol:
adamcagizi rahat birak ya yazik
ama benimki yok hic kilo almiyor o boyuna karsilik 80 kilo ama gostermiyor nerdeyse 190 a yakin boy var
ama madem oglan olmasi icin kilo almasi gerek hergun borek aciym ona yedireyim alsin:roflol:
canım benim eşimde öyle 1.78 boyu ama göbek maşallah aldı başını her yere bizden önce giriyor.sırnaşık şey aç aç börek aç kilo alsın.banada aç bi börek ya valla nasıl yerdim şimdi olsaydı.3 bardak portakal suyu içtim yarım saatte içim hala cayır cayır yanıyor.

kis civcin nediyon sen
benim annecim taa turkiyede bende bu fransiz diyarindayim
aramizda 5 bin km mesafe var canim tabiki uzagiz
annecigimi ancak tr gelince goruyorum
cok sik tel aciyorum ama yinede cok ozluyorum yasenağlama
ayy canım ya sende yen şu uçak korkunu olmaz ki böyle.benim annemde geçen sene gitti almanyaya yaklaşık 1.5 ay kaldı hergün ağladık.kızımın doğum gününü kardeşlerimle kutladık o gün bile ağladık.allah başımızdan eksik etmesin canım.uzun ömürler versin.

..................................................................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ben mutfağa doğru bi yol alayım akşam yemeği için.hepinize geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim.aregon canım sen yinede kız diye düşünme şimdiden ben doğuma girmeden bir gün önce gittim doktora nasıl kız olurbu bebek erkek dedi bana.doğuma girdim ertesi gün kızımı aldım kucağıma.allahım uzun ömürler versin sağlıkla.yani belli olmuyor yanılabiliyor doktorlar tam net görmediği sürece.hepinizi öpüyorum çok çok iyi bakın kendinize hamişlerde bir kat fazla bakın kendinize o da bebişleriniz için olsun.

orkidem canim saka yapmistim ya uykun varsa sen bunu engelleyemezsin canim
bende aksamlari erkenden uyku bastiriyor dayanamiyorum
yanliz sabahlari pek kimse yok sende olmzyinca hepten bos kaliyor burasi
soldesler baslamis sabah gittim hic canim bakmak istemedi erken dondum
bari cinsiyeti bilsem bebegime alayim dedim bilmedigimden elim varmadi

soldesler ne demek canım

kis civcin nediyon sen
benim annecim taa turkiyede bende bu fransiz diyarindayim
aramizda 5 bin km mesafe var canim tabiki uzagiz
annecigimi ancak tr gelince goruyorum
cok sik tel aciyorum ama yinede cok ozluyorum yasenağlama

gurbetligin cani ciksinnnnn
senin yine bebelerin var gulnisa ablacim ya ben beni dusunn
valla herkes izine gidiyor benim goozlerim yollara bakiyorr:KK43:((

burda bir gurbetçide ben varımm 2 yıldırrr görmedim ailemiiii
ağustosun 3 de ordayım inşallah

benimde kaynımın ikizlerii doktor bir kız bir erkek dedii bebeklerrr kız olarak doğduuu
eltim ayıkınca bir şok yaşamışşşş bütün hazırlığını ona göre yapmışşş

ah orkidecim inan içime dert oldu.inşallah dr yanılıyordur.ama saklayan bebeklere genelde kız oluyor ama erkek olanda var tabi.inşallah aregonun erkektir bebişi.
aregonunyerinde olsam burdaki drunada tekrar bi giderdim...
bu arada gülnisacım sen deneyimlisin canım benim bebek normal doğum pozisyonunu alırmı.ben sezeryan istemiyorum.canım sıkılıyor.doğuma 1,5 ay var ama..bu arada bu aralar vajinadan değişik bi sıvı geldi.sulu krem gibi.hiç olmazdı bu akıntı.nedir acaba.yoksa erkenmi doğurcam.15 gün sonra nst ye gircem.nst nasıl bişey.çok sordum galiba.ama ilk bebiş ya bilmiyorum teyzoşlar:1rolleyes:
o gelen akıntı eğer şeffaf beyazımsı bir akıntıysa kokuda yoksa korkma hormonal birşeydir gebelikte yükselen hormonlara bağlıdır nst de açılımı non stres test genelde 32 haftadan sonra uygulanır 20 dak falan sürer bebegin karnıdaki hareketlerini kalp atışlarını öıçer annede kasılma sancı varsa onuda gösterir sadece karnına 2 tane prob üstten lastikle bağlanarak bakılır çok kolay bir uygulamadır

X