Süper annelersiniz

canim sagol ayni seyi ozlemde soylemisti
zaten drumda 4-5 gun demisti iyi olur diye
ben yinede bu kuralada uymak isterdim
herseyi denedim diyebilmek icin simdi olmazsa acaba bu yuzdenmi diye aklimda kalicak

hahaha öğrendiğim iyi oldu vallaa bende adama 10 gün uygulatmayı düşünüyordum c perhiz ilerdeeee
adam benii boğacakkk:mymeka:

ozlemcim canim sagol zaten once soylemistin
ama yine de bilmiyorum iste bari tam yum gunu oncesi olmasaydi
aslinda benim ogrenme gunum yaklasti ya ondan stres ediyorum
hergun kafama yeni bir sey takiliyor
senin dr esit miktarda sperm bulunur demis
bence bizim kiz spermleri 3 kati fazladir gibime geliyorsenağlama

:1hug::1hug::1hug::1hug:

civcivim annecegine gidiyormussun
gule gule git canimbenim anneciginide bir saril kocaman op benim icin
benim annecigimde keske yakin olsaydik
kis gozlerim doldusenağlama
annecigim de gecen hastaydi ya aklim onda kaldi
gülnisa sen böyle yazınca benimde içim cız etti bende anneciğimi çok özledim benimde annem uzakta ah arkadaşım ah ne zor iş şu gurbetlik

Evet Canım hamileyim ben de ben 2007 Eylülden beri takvim uysun diye uğraştım,diyet yaptım,vajinal duş yaptığım da oldu ama Mayısta yani hamile kaldığım ay diyeti son 1 haftada bozmuştum,ne de vajinal duş yaptım,ne de eşime kahve içirdim ne de ov.testinde çift çizgiyi yakalayabildim sadece takvime uydu ve oldu bakalım Allah ne nasip edecek...:dance:

şimdi anladımmm canımmm
bide böyle deneyenlerde ne oluyor bakalımm takvimdee bunu görmüşşş olacağız canımmmm sendeeee

sıcak browni canım benim günaydın
günaydınn canımm nasılsınnnnn ,havalar iyice ısınmıştır ordaaa
gülnisa sen böyle yazınca benimde içim cız etti bende anneciğimi çok özledim benimde annem uzakta ah arkadaşım ah ne zor iş şu gurbetlik

ahh benimde yarama tuz bastınızzzz
2 yıll olduu daha adanaya gelmedimmmm
bende okadar çok özledimkii ailemiiiii 40 günüm kaldııı burda günler yaklaştıkçaaaa heyacann basıyor beniiiiii

günaydınn canımm nasılsınnnnn ,havalar iyice ısınmıştır ordaaa

ahh benimde yarama tuz bastınızzzz
2 yıll olduu daha adanaya gelmedimmmm
bende okadar çok özledimkii ailemiiiii 40 günüm kaldııı burda günler yaklaştıkçaaaa heyacann basıyor beniiiiii

havalar acayip sıcak burda klimasız oturamıyoruz sen hele tam cehennem sıcağına geleceksin bende nöbetten çıktım çok kötü bir nöbetti eltim dün bebeğini düşürdü 1.5 aylıktı üstelik tüp bebekti çok istiyordu ben çok sıktım kendimi bizim hoca takip ediyordu zaten geldi gece ameliyathaneye aldık küretaj yaptık o uyuduktan sonra ben zaten çok kötü olmuşum dağıldım yani anlayacağın çok ağladı yazık sonrada 7 aylık bir kadın doğurdu sabahı sabah ettim anlayacağın

havalar acayip sıcak burda klimasız oturamıyoruz sen hele tam cehennem sıcağına geleceksin bende nöbetten çıktım çok kötü bir nöbetti eltim dün bebeğini düşürdü 1.5 aylıktı üstelik tüp bebekti çok istiyordu ben çok sıktım kendimi bizim hoca takip ediyordu zaten geldi gece ameliyathaneye aldık küretaj yaptık o uyuduktan sonra ben zaten çok kötü olmuşum dağıldım yani anlayacağın çok ağladı yazık sonrada 7 aylık bir kadın doğurdu sabahı sabah ettim anlayacağın
ay ya eltini biliyorumm şimdii çok üzüldümmm yaaa
bide tüp bebekmişşşşş ona çok üzüldümmmm
ağlamaz olurmuu nasıl üzülmüştürrrr
1 ncii eltinmii bu canımm diğer eltinin bebeği oldumuuu
ya senn sağlık ocağındann başka hastaneyemii geçtinnnnn

burda hava bugünn 24 dereceee okadar alıştıkki serinliğeeee en çok onu düşünüyorum tamda çok sıcaklarda orda olacağız evden çıkamayız artıkkk
özelden yazabilirsinn hangi hastanede olduğunuuuu canımmm

birinci eltim canım 6 yıldır olmuyordu zaten ben 1 yıldır hastanedeyim kadın doğum kliniğinde çalışıyorum ikinci eltiminde olmadı oda 3 defa dış gebelik geçirdi en son oda tüp bebek yaptırdı şimdi 23 haftalık kızı olacak

Çok geçmiş olsun arkadaşım,
Allah sabır versin ve en kısa zamanda da hemen bir bebiş versin inşallah.

selam kızlar.bende maçı bekliyorum.ama sanırım bu sefer yenilcez.inşallah yeneriz ama rüyamda bile yenildiğimizi gördüm.inşallah tersi çıkar.maçı 5- 3 yenilmişiz gördüm ama inşallah ters çıkar.çok heyecanlıyım.
bu arada kızlar sezeryan ihtimalim varmışkafamçokkarıştı..bebeğim ters yatıyormuş..:emir_bebek:..sezeryandan sonra hep oğlan olurmuş duyduğuma göre....naniknanik yalan attım tabi.şaka yaptım.:roflol:
ama sezeryan ihtimalim yüksekmiş.son 1,5 ay kalmış.drum dedi....bebişim 2kilo 350 gr teyzoşlar.:nazar:

selamm kizlar benim basim catliyor

imdaaatt hapta alamiyorum ne yapmalimmm
mimozacim hadi sayili gun cabuk gecermis gozun aydin cnmm azicik bisey kalmiss
ooff yaa daha dun gibiydi ne cabuk gecti zaman

cnm yaa uyudum uyandim bu khale geldimm basim kazan gibii sanki
o kadar agirki kaldiramiyorumm
tuzlu bi ayran yaptim ictimm
simdi fazlasiyla geri cikardimm
amaan sicakmi gecti nee

orkideeee
canim ya bugun duydum artik burdaki drlar cinsiyeti daha erken soyluyorlarmis ya
once 5 ci ayi bulmadan kolay kolay soylemiyorlardi simdi oyle degilmis
3 cu ayinda bizim gibi hamilelerde soyluyorlarmis
aaahhhhh ben haftaya napicam

hadi yaaaa
ayy cok sevindim cnmm :dance:nasil heyecan nasil heyecandir simdi senin icin
bak sen ben bile simdiden heyecan yaptimmm
gel kiz gulnisaa biz bu cinsiyet isinden vazgecelimmnaniknaniknaniknanik
dogunca surpriz olsunlar:1rolleyes: haa ne dersinn
hem yuzlerini gorunce kizmis oglanmis belki o an dusunmeyiz bileee

saka kizz ben ne sabirsizimdir sen bilmiyonn
ayyy gulnisacimm duaa et nolurr mac basladiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

selam kızlar.bende maçı bekliyorum.ama sanırım bu sefer yenilcez.inşallah yeneriz ama rüyamda bile yenildiğimizi gördüm.inşallah tersi çıkar.maçı 5- 3 yenilmişiz gördüm ama inşallah ters çıkar.çok heyecanlıyım.
bu arada kızlar sezeryan ihtimalim varmışkafamçokkarıştı..bebeğim ters yatıyormuş..:emir_bebek:..sezeryandan sonra hep oğlan olurmuş duyduğuma göre....naniknanik yalan attım tabi.şaka yaptım.:roflol:
ama sezeryan ihtimalim yüksekmiş.son 1,5 ay kalmış.drum dedi....bebişim 2kilo 350 gr teyzoşlar.:nazar:
masAllah canim Allah kurtarsin canim yenildik simdi ya of of of Almanlar bayram yapiyorlar bir görseniz gicik oldum.insAllah finalda yenilirler of of of Kötü Kazen

X