Süper annelersiniz

ezgincimm bak ben ben böyle bir yazı bulmuşştumm burdakii arkadaşlardaaa bu yöntemii yapıyorrr
inşallah rabbimm sağlıklıııı ve herkezinn gönlündekini verir canımmm
sen almanyadamısınnnn yılbaşında bende tatile gelmiştimm 2 haftalığınaa berline ve nunberge canımmm
şuu yarınkii maçıı kazanmasını çok istiyorumm türkiyeninn yaa rüyalarıma bile giriyorrrrr
çünküü orda okadar çok türkk varkii almanyadakii türklerinnnn yüzününn gülmesini çok istiyorummm
belkii karşımızdakii başka ülkee olsaa bukadarr üzülmezdimmmm
ALLAHIM ne olur yarınn şu maçıı kazanalımmm

oku canımm sende bu yazıyıııı

Cinsiyete etki eden unsurlar

Op. Dr. Yoldemir, "Vücut ısı çizelgesi, servikal mukus miktarı veya LH idrar kitleri ile yumurtlama zamanının tayini yapılabilir. Kız çocuğu için muhtemel yumurtlama gününden 2-4 gün önce ilişkiye girilmeli, servikal mukusun en bol olduğu dönemde seks yapılmamalıdır. Erkek bebek için yumurtlamadan 12 saat önce cinsel ilişkiye girilmelidir. Bunun tesbiti için servikal mukus ve vücut ısı tayini kullanılabilir. Vücut ısınındaki düşüşün olduğu gün veya ertesi gün birliktelik olabilir. Servikal mukus daha berraktan daha beyaza ve kıvamlı olmaya başladığında cinsel birliktelik olmalıdır. Cinsel birleşme yumurtlamaya mümkün olduğu kadar yakın olmalıdır. Cinsel perhiz durumu da kız veya erkek çocuk için farklı olmalıdır. Kız çocuk için prezervatif kullanılmamalı, adet sonrası cinsel ilişki her gün belirlenen güne kadar olmalı, sonrasında yumurtlamadan 2-3 gün sonrasına kadar ilişki olmamalı ve ardından prezervatif kullanılmalıdır. Erkek bebek için adet sonrasından belirlenen ilişki gününe kadar cinsel perhiz olmalıdır veya yumurtlamadan 4-5 gün öncesine kadar cinsel ilişki prezervatif ile olmalıdır. Zamanlı ilişkiden öncesi ve sonrası tüm birlikteliklerde prezervatif kullanılmalıdır. Eğer yumurtlamadan 3 veya daha fazla gün öncesinden ilişkiye girerseniz kız bebek olma olasılığı yüksektir. Yumurtlama zamanına daha yakın dönemde ilişki sonrası erkek bebek olma olasılığı daha fazladır" dedi.
Isı cinsiyeti etkiliyor

Hayalardaki ısının da önemli olduğunu belirten Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için erkeğin ilişkiden önce sıcak banyo yapmasının uygun olabileceğini, erkek bebek için ise hayaların serin tutulması gerektiğini, sauna, sıcak banyo, scuba dalış yapılmaması gerektiğini belirtti. Erkek iç giyimi de cinsiyet belirlemede farklılık gösterdiğini dile getiren Op. Dr. Tevfik Yoldemir, kız bebek için slip veya sıkı iç çamaşırı giymek etkili iken, Boxer giymenin y-spermlerine x-spermlerinden daha fazla faydalı olduğunu kaydetti.
Ne yediğiniz ve nasıl yaşadığınız önemli
Op. Dr. Tevfik Yoldemir, "Kafein alımı da cinsiyet belirlemede farklılık göstermektedir. Kız bebek için çiftlerin her ikisinin de uzun süre kafein içeren içeceklerden uzak durması gerekirken erkek bebek için erkeğin ilişkiden 30 dakika önce sert kafeinli kahve içmesi doğru olur. Stressiz ve rahat olmak size kız bebek getirirken sıkıntılı ve stresli olanlarda gelecek bebek erkektir. Cinsel birlikteliğin şekli de bebeğinizin cinsiyetini etkileyebilir. Öğleden sonra, ayın tek sayılı gününde, ay dörtte bir doluyken, rahat bir ortamda, ilişkiden hemen önce asidik bir doche (vajenin içinin yıkanması) yapılınca, seksi kadın başlattığında ve kadın sevişirken üstte olduğunda ve her gün birlikte olduğunuzda kız bebek gelecektir. Gece, dolunay varken, ayın çift sayılı günlerinde, ilişkiden önce alkali douche yapılınca, gergin ortamda, ayakta seks yaptıktan ve kadın seks sonrası soluna yatıp uzandığında ve günaşırı seks yapıldığında beklenen bebek erkek olacaktır. Asidik douche için beyaz sirke yumurtlamadan 2-2.5 gün önce uygulanmalıdır. Bazik douche için ilişkiden önce kabartma tozu uygulanmalıdır. İlişki sırasında pozisyon ve giriş derinliği de cinsiyetler arasında fark gösterir. Kız bebek için erkek boşalırken penis vajenin dış bölümüne yakın olmalı ve misyoner pozisyonunda yüzyüze birleşme olmalıdır. Erkek bebek için penis vajenin derininde olmalı ve vajene arkadan giriş pozisyonununda seks yapılmalıdır. Kadının orgazmı da bebeğin cinsiyeti ile ilişkili bulunmuştur. Kız bebek için kadın orgazm olmamalı, erkek bebek için ise orgazm faydalı hatta birden fazla orgazm etkili olmaktadır" diye konuştu
masAllah canim benim neyler buldunda yani birde yazmissin ki valla bravo.evet ya benim aklimda macda suan.insAllah kazaniriz amin amin yoksa bu almanlarin havasindan gecinmez.lütfen kizlar dua edin mac fanatiyi oldum valla esimden ben daha cok heycanlaniyorum ve bir görseniz kendimi tutamiyorum bol bol bagriyorum......

gülnisacigim c perhiz ne yahu.Vitamin c mi??et tavuk serbez degilm`??tuzlu seyler??of of of yazik valla sizlere insAllah Allahim arkadaslarimin gönlündekini ver ,insAllahŞeniz

allah iyiligini versin emiiiiiiiiiiiisırnaşık şey
ne vitamini bacim giii
cinsel perhiz demek istediiiii:roflol:

off kızlar ya son yazılanları okuyunca moralim çok bozuldu.senağlama
ne yalan söyleyeyim kızımdan sonra oğlum olması için takvimin denemesine diyete falan girecektim.tabi bir iki sene sonra.ama şimdi cesaretim kırıldı.ben oğlum olacaksa ikinciyi düşünürdüm.yoksa tek çocuk bile yeter aslında...
samireacım 20 kişiden 5-6 kişi tutmadı yazmış.bu çok fazla bi rakam aslında.kendimizi kandırmayalım.20 kişide 5 olsa 100 kişide 25 kişi demekki buda %75 tutuyor demek.bu rakamda güvenmek için çok düşük bi rakam:uhm:
yani samiracım bizi resmen uyarıyor.kızlar sakın körükörüne inanmayın diye.
ya kızlar gerçekten yöntemi falan bıraksak iyi olur.düşünün oğlu olanlar bu yöntemlerin hiç birinden haberi olmadıklarından eminim.mesela 14.güne kadar c perhizi her erkek yapmaz. o zamanda herkesin kızı olurdu.bu hesap kitap işi değil.
allah nasip ederde ikinciyi düşünürsem diyet+yum.günü+takvimi denerim.olmazsa yapacak bişi yok.tabi cesaret edebilirsemmmmm:çok üzgünüm:

gülnisacigim c perhiz ne yahu.Vitamin c mi??et tavuk serbez degilm`??tuzlu seyler??of of of yazik valla sizlere insAllah Allahim arkadaslarimin gönlündekini ver ,insAllahŞeniz

ezgincimm benii güldürdünn canımmm:roflol:
o cinsel perhiz demek istediiiiii
yanii gülnisanınn eşi akıllı durmamışşşş yumurtlamadan 1 günn öncee

masAllah canim benim neyler buldunda yani birde yazmissin ki valla bravo.evet ya benim aklimda macda suan.insAllah kazaniriz amin amin yoksa bu almanlarin havasindan gecinmez.lütfen kizlar dua edin mac fanatiyi oldum valla esimden ben daha cok heycanlaniyorum ve bir görseniz kendimi tutamiyorum bol bol bagriyorum......
valla canım akşamm maçı seyretmek içinn yerlerimizi ayırttırdıkk bileeeee
heyacanla bekliyorumm artıkk rüyalarıma girmeye başladıı bu alaman maçıııı
inşallah biz kazanırızzz
canımm bu yazıyıııı kopyaladımm bir yerdennnn
burdakii arkadaşlarında yapmaya çalıştıkları bu saTten

kiz gulnisaa
aayyy nasil gulduumm
oglusum gitti diyoo
korkma anacimm
neler duydum neler sirf yeni evliyken gunde iki kere iliskiye girip hamile kalip oglu olan birsuru insan var
sikma canini hay allah

hehe ceza olarak dokuz ay yaklastirma adami yaninaa
:mymeka:
neyse cnm hadi iyi geceler kocamaan optm senii
hepinizi kizlar kim varsa buradaa

canim eline saglik oh olsun ona
cok anlatmaya calistim c perhiz onemli diye ustelik drumda demisti
yum gununu beklerken bugun yarin diye oyaladim
benimde yumurtlama gecikti 19 cu gun oldu
aksilkte yum gununden 1 gun once israr edince off
bende yum gununden umudumu kesmistim
kacirdim sandim:çok üzgünüm:
ertesi sabah test yaptim pozitif :eek:klava:
hala aklima gelince ona kiziyorum:mymeka:
oglusum gittisenağlama

canım benimm yaa kıyamamm ne güzelde yazmışş oğluşumm gitti diyeee:1hug:

canim sagol insallah oyledir
belli olsada kurtulsak
canlarim hepinize iyi geceler yarin goruselim opuyorum
kis orkide valla hala kizginim su adama

hehe ceza olarak dokuz ay yaklastirma adami yaninaa
:mymeka:
neyse cnm hadi iyi geceler kocamaan optm senii
hepinizi kizlar kim varsa buradaa

sizede iyi geceler arkadaşlarrr

canim eline saglik oh olsun ona
cok anlatmaya calistim c perhiz onemli diye ustelik drumda demisti
yum gununu beklerken bugun yarin diye oyaladim
benimde yumurtlama gecikti 19 cu gun oldu
aksilkte yum gununden 1 gun once israr edince off
bende yum gununden umudumu kesmistim
kacirdim sandim:çok üzgünüm:
ertesi sabah test yaptim pozitif :eek:klava:
hala aklima gelince ona kiziyorum:mymeka:
oglusum gittisenağlama

Gülnisacım aslında cinsel perhizin 3 günden daha uzun olması doğru değilmiş.Çünkü spermler uzun süre beklediklerinde hem hareketliliklerini kaybediyorlarmış hemde bozulmaya başlayıp çeşitli kromozom bozuklukları oluşup iyi bir döllenme sağlıyamıyorlarmış.Bu hamileliklerde düşükle sonuçlanabiliyormuş.O yüzden eşine kızma o doğru olanı yapmış.

Günaydın Canlar,

Gülnisa Allah iyiliğini versin cnm ya..Kac kere yazdım burda perhiz sadece sperm sayısı dusuk ve bu yuzden cocugu olmayanlar için asılama tup bebek oncesi yapılıyo.Ben cok iyi bir dr a gittim ve o soyleyince ogrendim 1 erkekte her bosalmada eşit sayıda x ve y kromozomlu sperm olurmus.

ooo ne cabuk doldurdunuz yaaaaa
gulnisacimm zorla kalktim bir dus aldim
pencereleri actimm
oyle acildimm:roflol:

X