Süper annelersiniz

ozlemcim canim sagol zaten once soylemistin
ama yine de bilmiyorum iste bari tam yum gunu oncesi olmasaydi
aslinda benim ogrenme gunum yaklasti ya ondan stres ediyorum
hergun kafama yeni bir sey takiliyor
senin dr esit miktarda sperm bulunur demis
bence bizim kiz spermleri 3 kati fazladir gibime geliyorsenağlama

Canım sen yumurtlama gununden önceki gün ilşki oldu diyosun peki korundunmu?Vajinal dus yapmışmıydın

ozlemcim canim sagol zaten once soylemistin
ama yine de bilmiyorum iste bari tam yum gunu oncesi olmasaydi
aslinda benim ogrenme gunum yaklasti ya ondan stres ediyorum
hergun kafama yeni bir sey takiliyor
senin dr esit miktarda sperm bulunur demis
bence bizim kiz spermleri 3 kati fazladir gibime geliyorsenağlama

ayy gulnisa ablaamm
vallahi sabah sabah gulduruyosun beni
yapma allah askinaasırnaşık şeysırnaşık şey
gor bak senin oglusun olucakk
dediydin dersinnna.s

Orkidem cnm yarın 14 haftalık oluyosun ay senin kesinleşti artık cinsiyet yani ultrasonda kendin baksan anlarsın artık kız bul birini götürsün seni biyerlere.

................................................................................
kizlar bakin benim dort aylik gobusummmm:KK43:(((

Son düzenleyen: Moderatör:
gulnisacimm
aksamlari daha da bir sisiyorr rahat nefes alamiyorum
daha simdidenn
cinsiyet konusuna gelincede kizla konustum parayi verirsen bakarlar diyorr
ama bende gostermezzse diye korkuyorum
gostermedi diycekler bidahakine gel yine para alacaklar
iste durumlar boylee

lülülülülülülülülülülülülülülülülülü
deluuu bendede ayni olduu kosakocaaa bebek tek kasikta olur muu beeee
sag sol orta nerede buyuyecek bu zavallii
kiss kafayi yedim benn artikktatlicadiarzukafamçokkarıştı

Orkidem kızzzzzzz,
yanımda olsan seni döve döve severdim.
Allah iyiliğini versin koca göbekli şeyyyyyŞeniz

Orkidem kızzzzzzz,
yanımda olsan seni döve döve severdim.
Allah iyiliğini versin koca göbekli şeyyyyyŞeniz

sırnaşık şeysırnaşık şey
O NASIL OLUYOR KIZZ DOVE DOVE SEVMEKKKkafamçokkarıştı:roflol:
HEHE KIZ NASIL CIKMISMI GOBUSSS
:teytey: NASILSIN CNM BULANTILAR VARMI HALAA
BEN DUN BILE YINE CIKARDIMMkafamçokkarıştı

serdalllll senn şuan hamilemisinnnn canımmmm
aslında okuyorumm ama unutuyorummmm aklımda kalmamışşşş
eğer hamileysennn başka çocuğun varmııııı ve hamileysenn sen dikkat ettinmiiii

bide civcivimmm seninn kızın vardı herhaldee eylülde düşünüyorum demişsinnnn kızın ne kadarlıkkkk

Evet Canım hamileyim ben de ben 2007 Eylülden beri takvim uysun diye uğraştım,diyet yaptım,vajinal duş yaptığım da oldu ama Mayısta yani hamile kaldığım ay diyeti son 1 haftada bozmuştum,ne de vajinal duş yaptım,ne de eşime kahve içirdim ne de ov.testinde çift çizgiyi yakalayabildim sadece takvime uydu ve oldu bakalım Allah ne nasip edecek...:dance:

gulnisacimm
aksamlari daha da bir sisiyorr rahat nefes alamiyorum
daha simdidenn
cinsiyet konusuna gelincede kizla konustum parayi verirsen bakarlar diyorr
ama bende gostermezzse diye korkuyorum
gostermedi diycekler bidahakine gel yine para alacaklar
iste durumlar boylee

Cnm,

1 paket cikolata ye git bak nasıl gösteriyo.

günaydın kızlar gülnisa sabah uyanıktım canım hatta sekiz buçuk falandı foruma girdim ama ortalığı topluyordum bir taraftan okuyamadım yazıları.anneme gidicem bende bugün maçı orada izliycem.sende karamsarlığa kapılmışsın iyice yapma canım ya oğlun olcak senin içimden öyle geçiyor.kocanda kilo alıyormu seninle birlikte aşerdiğine göre kesin alıyordur buda oğlun olacak demek oluyor canım.
valla bana kim sordu unuttum kızım 5 yaşına girdi bu ayın 17 sinde.ezgin yada serdaldı sanırım soran.eylülde denemeye başlıcam tekrardan.
şimdi çıkıyorum kız kahvaltı bekliyor onu doyurayım.robot gibi olduk valla hep aynı rutinde işliyor hayat.ahhh birde kurma kolumuz olsaydı.:))

kızlar selam, size bişi danışmak istiyorum. Ben dün doktora gittim. Adetimin 4. günü idi. Doktor muayene sırasında göğsümü sıktı ve göğsümden sıvı geldi. Prolaktin hormunu yükselmişdir dedi. Kan tahlili yaptırdı ve prolaktine bakmak için. Ayrıca birde gonophone diye bir ilaç verdi 5 gün kullanacağım ve adetin 12. günü tekrar kontrole gideceğim. 10 aydır çocuğumuz olmuyor deyince doktor mutlaka bir problem vardır dedi. Kızlar sizce durumum kötü mü?

gülnisa canım sen çık gel kız izine burada öğrenelim cinsiyeti beraber.ben çatlarım senin yerinde olsam canım ya.

kızlar selam, size bişi danışmak istiyorum. Ben dün doktora gittim. Adetimin 4. günü idi. Doktor muayene sırasında göğsümü sıktı ve göğsümden sıvı geldi. Prolaktin hormunu yükselmişdir dedi. Kan tahlili yaptırdı ve prolaktine bakmak için. Ayrıca birde gonophone diye bir ilaç verdi 5 gün kullanacağım ve adetin 12. günü tekrar kontrole gideceğim. 10 aydır çocuğumuz olmuyor deyince doktor mutlaka bir problem vardır dedi. Kızlar sizce durumum kötü mü?

Bendede aynı durum oldu prolaktin düşürmek için ilaç verdi dr.Böylece hamile kaldım.

canim eline saglik oh olsun ona
cok anlatmaya calistim c perhiz onemli diye ustelik drumda demisti
yum gununu beklerken bugun yarin diye oyaladim
benimde yumurtlama gecikti 19 cu gun oldu
aksilkte yum gununden 1 gun once israr edince off
bende yum gununden umudumu kesmistim
kacirdim sandim:çok üzgünüm:
ertesi sabah test yaptim pozitif :eek:klava:
hala aklima gelince ona kiziyorum:mymeka:
oglusum gittisenağlama

Yapma ya Gülnisa Abla ;
Arkadaşıma doktor coçukları olmayınca hamile kalma olasılığının olduğu 3 gün boyunca sabah akşam ilişki önermiş ve hamile kaldı ve harika bir oğlu var...
Zaten c.perhiz süresi 2-5 gün olmalı daha fazla olursa kalite düşüyor...Rabbim istesin bak nasıl nasip eder...:sm_cool:

Bendede aynı durum oldu prolaktin düşürmek için ilaç verdi dr.Böylece hamile kaldım.

özlemcim Allah dileğine göre bir erkek bebiş nasip eder inşallah sana. ben kan testini bugün yani adetimin 5. günü yaptım. Doğru değilmi. Bir de sen ne kadar süre sonra hamile kaldın. Kısaca anlatır mısın. Bana da moral olsun. Çünkü dünden beri sersem gibiyim moralim çok bozuk..

serdalcim nasilsin canim ya
bugun iyiysin herhalde
oglusun nasil bakiyorumda hergun ilerliyor arabasiyla
9 haftayi gecmissiniz masallah

Çok teşekkür ederim Gülnisa bugün daha iyi sayılırım aslında öğlenleri 1 saat uyusam daha iyi oluyorum hafta sonu iş olmayınca çok rahat geçiyor.
Zaman çok hızlı geçiyor değil mi valla inşallah umduklarımıza nail olacağız Allahın izniyle...:emir_bebek:

sırnaşık şeysırnaşık şey
O NASIL OLUYOR KIZZ DOVE DOVE SEVMEKKKkafamçokkarıştı:roflol:
HEHE KIZ NASIL CIKMISMI GOBUSSS
:teytey: NASILSIN CNM BULANTILAR VARMI HALAA
BEN DUN BILE YINE CIKARDIMMkafamçokkarıştı

Göbüşünü göremedim kız maalesef sen büyüdü deyince hayal ettim sadece....
Küçük çocukların burnunu sıka sıka severler ya işte öyle ....Bulantım çok değil şükürler olsun:kahve:

ozlemcim ya acaba bende yesem faydasi olurmu benim bebe daha kucuk ama
yinede gosterirmi ?
ama benim rv sabah cok erken o saattede cikolata yenmezki yaa
yada acaba sicak cikolata icsem ayni etki olurmu dersin?

Canım,

İyi bir ultrason cihazında doppler diyorlar adına 12 haftayı geçince söyleniyor cinsiyet seninkide zaten 2 gün sonra 13 haftalık oluyo.Bence git ve baktır ben bekleyemezdim valla.Arkadasıma 11+5 te erkek dedi ve erkekti.

X