Süper annelersiniz

gülnisacım acaba o bayannn senin gibi belkii tam ayarlamada yapamamışş olabilirr
çünküü çok dikkat istiyennn birşeyyy buuu
yumurtlama zamanlarına tam dikkat etmek gerekiyorrrr

gulnisacim
bu hafta zor be canim ama bi konusayim 50 euroya falan ucuz yer bulabilirsemm
gidecegim
yaa ama varya buraya yazarken bile ellerim titriyor
ogrenirken naparim acabaaa

ne halkasıymış ay neler duyuyoruz.
göbek kordonundan nasıl anlaşılıyomuş.
adet sonra hemenmi sonramı.offf ya ne duysak neye inansak kafam çorba oldulaelaelaelaelaetatlicadiarzu

valla cnm ne oldugunu demedi oda anlayamamis
sanirim bence gebelik kesesinden yada yolk kesesinden bahsediyor bu dr
amaan palavraa bosverin durun kizlar sabredinn
az kaldi aregon simdiye cooktaaan ogrenmistir
ama bizi hic dusunmuyorr ya bi ara kacamak gel ne varr bir gel aregon kizacam sanaa
iste ondan baskada yok ben varim sonra gulnisa ozlem ve serdall
gulnisayla hemen hemen ayni ogrenir gibiyizz
yada o bu ay ogrenir erkek coocuklari erken gosterir derler yaa olabilir valla
ben bazen ultraon resminde ppipi gibi bisey bile goruyorum ama artik kafayi yedigimden olsa gerekk
bu arada kizlar hamileliklerinde kiz olsun erkek olsun gogsu koyulasan varmii

Nuray sana bir şey sormak istiyorum , benim 12 mayısta en son adet günümdü, devamlı 27 günde adet oluyordum, hep düzenliydi, ilişkiye 20-22-24 mayısta girdim, hangisinde tuttu bilmiyorum da hamileyim biliyosun canım.
doğum tarihimde 3 şubat 73, senin takvime göre kızmı erkekmi görünüyor bi bakabilir misin?Aslında benim için hiç farketmiyorda eşim biraz sanki oğlana meyilli, kısmet sağlıklı ve hayırlısı tabiiki
Allah hepimize sağlıklı evlat versin arkadaşım, eğer bakabilirsen çok sevinirim,şimdiden teşekkür ederim.

İngiltere'deki Exeter Üniversitesi'nden Fiona Mathews ve ekibi, annenin beslenme şekli ve bebeğin cinsiyeti arasındaki ilişkiyi araştırdı. Araştırmada 740 hamilenin, gebelikten önce ve gebelik sırasındaki beslenme alışkanlıkları incelendi. Enerji desteğini en fazla alan kadınların yüzde 56'sının erkek, en az alanların yüzde 45'inin ise kız bebek dünyaya getirdiği görüldü. Araştırma; kahvaltıda tahıl tüketimi ve potasyum, kalsiyum, C, E ve B12 vitaminleri bakımından zengin bir beslenmenin erkek çocuk doğurma arasında güçlendirdiğini gösterdi. Kahvaltı alışkanlığının gelişmiş ülkelerde neredeyse ortadan kalktığını söyleyen araştırmacılar, bunun glikoz seviyesini ve dolayısıyla erkek bebek doğurma olasılığını düşürebileceğini dile getirdi.

hosgeldin feyza ablacim
valla kimseler yok bende bi ara girdim geri ciktim
iyilik valla allaha sukur bulantilarim gecti sayilir
cooook sukurrr
sira zorlu istee feyza abla yaa ruyalarini anlatirmisin cocuklarinda

ay amaan samiracim bende akilmi kaldi nebiliyim istee
off beee
bi ogrensemde kurtulsamm valla
yada artik bu siteye ugramiycamm
kizlar yalan degil cok bouldu psikolojimm

kizlar hiiic bir yonteme bel baglamayin
yuce rabbime dualara guvenin gerisi inanin bossss
karnima bakiyorumda bir oyle bir boylee allahim affetsin bana bu duyguyu yasatti yaa ona binlerce kez sukurler olsun
ama boyle olumsuz seylerde duyunca insan bi tuaf oluyor yaa

mimozacim nuray o zamanlar sadece iki kiside yanildii
yani dusun sayfalar 300 e kadar cikmisti ki o ikikiside muhtemelen ne zaman gebe kaldiklarini tam bilemediklerindendii
yani nurayy herkese takvim yapmadii kimisinin cocugu olanlarada soyledi cu olacak gibi bu olacak gibi diyee
bende o yazilari defalarca okudumm tabii bunu nuray daha iyi bilir ama
bildigim kadriyla iki kiside bi yanilma olmustuu diger ogrenenlerin hepsinin dogru cikti
hatta hatirladiklarim
mavili adli bi uyeye kiz demisti kiz cikti
annis adayi isimli uyeye kiz demisti kiz ciktii
yaa daha bir cokkkk
nuraycim canim okursan bu konuda bilgilendir bizleri

mimozam hayatim allah hepimizin gonlune gore versin canim
ben yatiyorum ara sira girmeye calis
kocamaan optm iyi gecelerr

tamam asyacım sanada iyi geceler.yatmadan bi bakayım dedim.nurayın yazdıklarını okuyunca bende yazayım dedim.çünkü saçma bi yöntem galiba.hesaplama yöntemi. nuraya hiç inandırıcı gelmiyor.hakkaten çok saçma olmalı.:)))))))))))
benim üzüntüm kişilerin bu yola çok güvenmesi.ki bende inanmadım değil.ama inşallah deneyenlerde yanılma olmaz.çünkü sonuçta bir insan dünyaya gelen

merhaba arkadaşlar.okuyorum size daha ulaşamadım.hemen hemen yüz sayfa var.nuray benim var olan 2 oğlumun cinsiyetlerini bilmişti.son adet tarihimi ve ilişki günü mü söyleyince bire bir tutmuştu

Günaydın Canlar,

Nasılsınız?Ben yine pek iyi değilim.Dünden beri belim agrıyor ama bi tuhaf agrı ve lekelenmem var gibi tam anlayamadım o kadar az ki.Akşam dr a gidim diyorum zaten kalp atışınıda görmemiştim görürüm inşallah.

merhaba arkadaşlar 7- 8 ay önce bende nuraydan takvim almıştım şu anda 10 haftalık hamileyim ve takvime uydu.sizleri uzaktan takip ediyorum yazılarınızı okuyorum Nurayın yazdıklarından çok etkilendim 'pişman oldum konuyu açtığıma kendimi sorumlu hissediyorum' v.b. demiş Nuraycım sen takvimi çözdüm dedin ve emeğini paylaştın bizimle bunun için tekrar teşekkürler kesin ve garanti demedin.nuraycım sakın kendini sorumlu hissetme sen iyi niyetle yardımcı odun . eski konulardan hatırlıyorum bir kaç kişi dışında bi çok kişide tutmuştu takvim ama bu herkeste tutacak anlamına gelmez ben hep hayırlısını istedim arkadaşlar Allah sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin herkesin gönlündekini versin inşallah.

ay amaan samiracim bende akilmi kaldi nebiliyim istee
off beee
bi ogrensemde kurtulsamm valla
yada artik bu siteye ugramiycamm
kizlar yalan degil cok bouldu psikolojimm

orkidecimm canım benim nolur böyle düşünmeee yaşın çok gençç ve bazı şeylerii yanlışş düşünüyorsun birtanemmmm,tabikii istediğinn cinsiyette bebek sahibi olmak seninde hakkın ,ama kız oldu diye onu sevmeyecek değilsinnn onun biricik annesinin ve babasının sevgisine ihtiyacı varr
anlıyorum seniii sen sadece günler yaklaştıkçaaa heyacan oluyorsun birtanemmmm
öyle psikolojimm bozuldu falan deme boşyere günaha girme güzelimmmmm ,doğum yaptığın an bebeğinin yüzünü gördüğündeee dünyanınnn en mutlu insanı sen olacaksınnn hatta ben bundan öncekii hayatta nasıl yaşamışım diyeceksinnnn

merhaba kizlar
yemin ederimki kiz coocuklarini sevmiyor degilim vallahi
ama dedim yaa bu siteye girmeyince biseyim kalmiyor kizmis oglanmis umrumda degil ama buraya girincee ben gidiyorum yerime baska bir ben geliyorrr
neyse kizlar kafaya koydum ben suan carsiya dogru gidiyorumm
bi tanidik bulup sorup sorusturum ogrenmemin zamani geldii 15.haftamda gidicem azda olsa biseyler gorur herhall
destekleriniz icin sagolun kizlarr allahim hepinizin bebeklerini bizlere bagislasinn rabbim ben bir kez tattim oaciyi baska kimselere tattirmasin banada mevlamm saglikla gelsin bebelerimizz

valla gulnisa ablam seni hic yanliz birakirmiyim burada lutfen aglama:teselli:
yaa vallahi bu topige girmemeyi deneyecektim kizlar ama olmaz yapammam catlarimm
zaten kac kisiyizz
bi aile kardes baci gibi oldukk
birde kilit olsaa baskalarinin okumasini engellesek ne varr
dun aksam arsatirdimda bizim gibi olan baska bir topik daha varmi diye yemin ederim bulamadim kizlar
biz bir dahiyizzsırnaşık şeysırnaşık şey

Merhaba kızlar nasılsınız?Hayırdır bir umutsuzluk çökmüş topiğe.Tamda benim denemelere başlayacağım zaman.Ne yapalım herşeyin hayırlısı.Ama benim içimdeki ses nedense doğru yoldayız diyor.Aregondan da ses çıkmadı hiç.Ben bugün regl oldum.Takvim günlerim temmuzun 5'inde başlıyor.Artık gerisi Allaha kalmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…