Süper annelersiniz

bisey degil canim allah hiiiiiiicccc
bozmasin bu takvimi insallah adina yakisir bir bebek olur saglikli sihhatli insallah
kizlarin gordumu cadilarrr
bende yemek yapcam canim cikicam birazdan
esim gelir aksam yine gorusuruz kocamaaan optum seni kendine iyi bak emirimedeee

sagol bitanem bende yemek yapmadim daha
simdi kalkicam kizlar tabiki gordu mort oldular bende onlara guldum iyimi ya nasilmis
sonra gorusuruz canim:1hug:

orkidem gülnisa size bişey sorcam.ilk hamileliğimde adet öncesi gerginlik sandıydım anlamamıştım belirtileri hoş pek belirtide yoktu iştahlı olmama rağmen kilo vermiştim.şimdi sağ tarafımda ağrı var. acaba tutsa kaç günde belli olur. sizinki nasıldı ya.?

Canim Benimkide Aynen Seninkisi Gibi Hemde Bes Gun Sonra Ortaya Ciktii
Gerci Bu Degisebilir
Bence Kesin Tuttu Arada Batip Duruyor Degilmmi
Bence Kesin Hamissin Sen Canimm

Canim Benimkide Aynen Seninkisi Gibi Hemde Bes Gun Sonra Ortaya Ciktii
Gerci Bu Degisebilir
Bence Kesin Tuttu Arada Batip Duruyor Degilmmi
Bence Kesin Hamissin Sen Canimm

ya öylemi dersin batıp duruyor harbiden.takvimleriniz çok şeker renklerinizde netleşse süper olcak. ben de isterim ama ....

gulnisacimm vallahi bes gun sonra degisiklikler oldu bende ama sift cizgi cikinca anladimki onlar
gebelik belirtileriymiss
bebek iliskiden uc gun sonra rahme ulasirmis ve kimi gebbelerde
bulanti ve basdonmesi olurmus iste bende tam bes gun sonra tansiyonum dustu sandim kafami kaldiramamistimm aksama kadar
meger anladimki bende bi embriyo varmiss

ayyy kizlar mac basladii cok heyecanliyimm bebegimle heyecan yaptik yaaa

ufff gol yedik agliycam simdii
yaaa kahrolsun su fatih terimm
giciik
off en iyisi cik daisari gulnisacimmm gorme de duymada valla gicik oldum haa

bende yukari kata ciktim biraz oralari toparladim en azindan gormemis oldum
tam o aradada bizimkiler gol atmis
bugun kendimi hep ev isine verdim
simdiye kadar hic boyle dinc hissetmemistim kendimii

Kızlar Günaydın,

Bişey sorcam ben daha hiç dr a gitmedim.İyi bir dr buldum medipol Leyla hnm ama 2 temmuz a randevu verdi.Bir sakıncası varmı acaba 2 aylık olcam o zaman.Yani o zamana kadar hiç dr a gitmemiş olmam sakıncalımı.

Kızlar Günaydın,

Bişey sorcam ben daha hiç dr a gitmedim.İyi bir dr buldum medipol Leyla hnm ama 2 temmuz a randevu verdi.Bir sakıncası varmı acaba 2 aylık olcam o zaman.Yani o zamana kadar hiç dr a gitmemiş olmam sakıncalımı.

Günaydın Özlembay;
Canım 2 temmuz geç değil mi bence ilk tahlillerini yaptırabileceğin bir yere git sonra Leyla hanıma gidersin.

orkidem bence baskalarinin yaninda illa oglan istiyorum deme bence ya bazi insanlar kasitli olarak can yakiyorlar kendilerinin belki zaten var ama baskasi isteyince suclanir
ben burda sizlerle paylasirim o kadar cunki biliyorumki ustu kapali laf atanlar cok olur ve cok sacma bisey
benim iki kizim var tabiki bunu oglan istiyorum ama bir arkadasin guya samimiyiz gecen 2 ci oglu oldu nerdeyse tum akrabalar sevincten delirdi bana gelince ne diyor kizim bosver hayirlisi olsun illa oglan isteme diyor ama kendi kizi oglan dogurunca gobek atiyor ya

Günaydın Canlar;
Hepinizin duacınızım Allah bu sitede olan ,olmayan,herkesin dilediğini versin.
İnşallah kimseyi unutmam!!!!
Aregon
Gülnisa
Samira
Serdal
Özlembay
Gülhanos
Fiona
Ezgin
.....
Kızlar hamile kalma sırasına göre yazdım,önce hamile olanları ve diğerlerini....
Allahım senden diliyoruz Mevlam herkesin ne dileği varsa hepsini gerçekleştir mevlam.

Gülnisa senin o 2. oğlu olan ve sana hayırlısı olsun diyen insanları çok iyi biliyorum...
Ben mutlaka iyi düşünen böbürlenmeyen insanların dileklerinin olacaklarına inanıyorum..

Orkidemmmmm canım ne oldu bizim şu liste..Canım yeniden bir canlandırsak zira herkesi hatırlamak zor oluyor kimseyi atlamak istemem.

merhabalar canlarim kizim 1 yasina girdi Allah saglik li sihatli günler göstersin yazmisdim ama kimse geri yazmadi.ayin 10.06.2008, artik bendemi calismalara baslasam.sizce???ne güzel hepiniz hamissiniz ve tutdurdunuz,bakalim ben ne yapacam?

merhabalar canlarim kizim 1 yasina girdi Allah saglik li sihatli günler göstersin yazmisdim ama kimse geri yazmadi.ayin 10.06.2008, artik bendemi calismalara baslasam.sizce???ne güzel hepiniz hamissiniz ve tutdurdunuz,bakalim ben ne yapacam?

Canım hiç görmedim yazını,

Allah güzel günlerini görmeyi nasip etsin cnm.Yavaş yavaş başla cnm.Diyete başla en az 4 hafta yapman lazım bu rejimi.

Günaydın Canlar;
Hepinizin duacınızım Allah bu sitede olan ,olmayan,herkesin dilediğini versin.
İnşallah kimseyi unutmam!!!!
Aregon
Gülnisa
Samira
Serdal
Özlembay
Gülhanos
Fiona
Ezgin
.....
Kızlar hamile kalma sırasına göre yazdım,önce hamile olanları ve diğerlerini....
Allahım senden diliyoruz Mevlam herkesin ne dileği varsa hepsini gerçekleştir mevlam.

Gülnisa senin o 2. oğlu olan ve sana hayırlısı olsun diyen insanları çok iyi biliyorum...
Ben mutlaka iyi düşünen böbürlenmeyen insanların dileklerinin olacaklarına inanıyorum..

Orkidemmmmm canım ne oldu bizim şu liste..Canım yeniden bir canlandırsak zira herkesi hatırlamak zor oluyor kimseyi atlamak istemem.

kiz ben nerdeyimmm yaaa kustum gidiyommmm listede yokummmmsenağlamasenağlamasenağlama

ezgincim daha cook taze anneymissin yaa
canim allah kizina bir omur boyu haytirliliklar ve mutluluklar getirsin guzellikler hep onunla olsun
allah dogru yolundan ayirmasin kizini canim benim
ins bende senin gibi eger bu bebegimi saglikla dunyaya getirebilirsem hemen ikinciyi yapicam allah izin verirse

ozlemcim ihmal yok birtanem keseyi gor emin ol ayy ne sabir ar sizde yaaa ben iki bucuk ayligim
ve aceleligimden tam 6 kez ultrasona girdimm ilkininde
kalbi durunca cook korktummm

gulnisacim sorma aynene canim sabah sabah yuzum morardi ogurmektennn
olsun bunada sukur canim bebegimiz hissettiriyor kendinii

Ya Kızlar,

Bende bir tuhaflıkmı var?Hiç midem bulanmıyor.Sadece sigaradan bir tiksintim var ama yinede günde 1 -2 tane yakıyorum ama pek içemeden söndürüyorum.El alışkanlığı olmuş.

ozlemcim daha cok yenisin kizz benim 7.haftada falan baslamisti sanirim acele etme keske boyle gecse cook zor cnm cok

X