Süper annelersiniz

Ay canımm ya. inanamadım yanlışmı okudum diye.neyse hayırlısı.bende ümitliydim doğrusu. şimdi adet gecikmesimi yaşadın sen.

Nureren ben sana dünde yazdım ama gitmedi.seni ve kızını tebrik ediyorum. gerçekten çok iyi bir başarı.bence süper küçük hanım maşallah.

kızlar merhaba size yazdığım 1 aylık takip çizelgem çok umutluydum fakat hüsranla son buldu sizce nerde hata yaptım? ben çözemedim yardım ederseniz çok sevinirim selamlar
1. gün 36.2 14.gün 36.2 27.gün 36.7
2. gün 36.2 15.gün 36,6 28.gün 36.7
3. gün 36.4 16.gün 36.6 29.gün 36.3
4. gün 36.5 17.gün 36.5 30.gün 36.4 son
5. gün 36.0 18.gün 36.7
6. gün 36.2 19.gün 36.7 12 gün salgı ve ilişki
7. gün 36.5 20.gün 36.8 14 gün ilişki
8. gün 36.4 21.gün 36.8
9. gün 36.1 22.gün 36.7
10.gün 36.3 23.gün 36.7
11.gün 36.3 24.gün 36.7
12.gün 36.5 25.gün 36.7
13.gün 36,6 26.gün 36.7

Evet bende ilginç buluyorum.hiç kimse buna cevap yazmıyo.takvim alanlar duyduk ama sonuç alan daha duymadık..inşallah bu takvim bahane olurda allah sağlıklı evlatlar verir.sen canını sıkma bu ay olmaz bakarsın öbür ay tutar.

bende takvim alacaktim ama aklımı kurcalayan bazı şeyler oldu mesela enson adet tarihini sormuyorlar çok tuhaf? sadece doğum gününü ve ilk nezaman adet oldun 12-14 yaş arası gibi bi seçenek... bide o tarihlerde ilişkiye girersen diet yapmana da gerek yok diyor o tarihte zaten kutup gününmüş yani yani nur eren ozaman takvim aldıysan çokta diyete bağlı kalman gerekmiyor değilmi? acaba siz nekadarlık bir takvim aldınız nurayahmettende takvim almışmıydınız?

ya kızlar bilmeyen biride yanlış anlar calsium falan dedim ama o sıkıntıdan ölesine yazdım
onun tabiki bebekle deil sadece erkek bebek olayıyla alakası var
Ben aslında hormon düzensiliğinden şüpheleniyorum yarın 3. günüm tahlil olacağım hastanede yarın olanları paylaşırım

Miswomon aslında doğru olabilir ama ben beslenmeyi takvimden önce takıntı yapmıştım
çünkü ben deli gibi sütlü yaoğurtlu peynirli besleniyordum bebek diyetine girmek her şekilde kafamda vardı yani takvimi ise eski aldım

nuraycım biraz gırgırla karışık yaziim dedim ama düşünceleri yazıya dökünce tekrar okuyunca farklı oluyor
aslında herşey doğru gidiyordu yerleşme gününde baş dönmeside hissettim ama nabnıcan
bu arada seni görünce moralimiz düzeliyor ilgin moral oluyor canımcım
bide insanın çevresinde akılllı bilgili birisi olması insana enerji veriyor :))
senin içinde dua ediyorum aslında benden önce senin olmanı istiyorum
çünkü herkesten çok hakediyorsun bence :))

Evet Nuraycım Nurerene aynen katılıyorum.O iyi kalbin seni hep mutluluklara güzelliklere taşısın çok mutlu ol inşallah ( bebişlerinle ve kocanla)

Kizlar ben de sizler gibi duaciyim Nuray'in cocuk sahibi olmasi icin. Benimle konusmasa da baskalarina yazdiklarindan cok seyler ogrendim simdiye kadar. Allah razi olsun...Allah gonlune gore versin...

baltex hoşgeldin canım nasılsın adet geçiktirici olarak ben primolut n kullandım üç defa günde sabah öğle akşam geçikmesi gereken günleri hesapladım sonra bıraktıktan sonra hemen gelmedi iki gün sonra geldi onları da hesaba kat

sagol canim...sansa bak, Aralik'ta tam 13gun sansim var diye aldim takvimi o da tam yumurtlamadan sonraki gun basliyor. tahmini yumurtlama tarihim 25-26 Aralik, gunlerim 27'sinde basliyor.:çok üzgünüm:

bu arada idrar tahlili de yaptırdım ph 7.00 çıktı nöturdayım az kaldı alkali olmaya ama rahimde işallah bi sorun yoktur

İnşallah canım. öbür tarafada yazdım zaten işimiz zor inşallah başka sorunlar çıkmaz.ph iyiçıkmış bende yaptırmayı düşünüyorum

Ben çok sıkı bir diyet yapmıştım fakat hani hamilelik çıkmıştı ya ozaman süte yoğurda yüklendim.yani biraz diyet emeklerimizde boşa gitti.şimdi gene yapıyorm hayırlısı kafana fazla takma inşallah birşey çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…