Süper annelersiniz

nureren bugün karşılaşamayacağız herhalde.çapraz yazıp duruyoruz.gelişmeleri yazarsın canım görüşürüz

Ben çok sıkı bir diyet yapmıştım fakat hani hamilelik çıkmıştı ya ozaman süte yoğurda yüklendim.yani biraz diyet emeklerimizde boşa gitti.şimdi gene yapıyorm hayırlısı kafana fazla takma inşallah birşey çıkmaz

yanlış mı anladım süt ve yoğurt calcium içeriyo ben üç aydır onlara dokunmuyorum biz potassyum sodyum diyeti yapıyoruz ya ayrıca ben farkettim ki eti yemediğin zaman dah çabuk alkali oluyosun

ayrıca ben sebze meyve ve sebze yemekleri, eti balıktan alıyorum mercimek yemekleri yemiyorum yani bi vejetaryan gibi yumurta da yok

ben geldiiimmm. inanin ayri kalamiyorum artik buradan. simdi eve geldim, cabucak aksm yemegi yedim e baglandim hemen

ben kirmizi et alkali yapiyor diye biliyordum, dogru degilmi. ben durmadan balik yeyip duruyorum acidik olayim diye. bir de maden suyu nasil acaba biliyormusunuz. acidik mi alkali mi?

benim bildiğim kırmızı et alkali.balık kalsiyum içerdiği için yemedim(yani asidik olmalı).sodada alkali biliyorum

siz gittininz tabii yine ben yanlizim buralarda. ben de acidik yapmaya calisiyorum. sutu hic sevmeme ama gunde en az 1 bardak iciyorum artik.

yumurtlama gunun ya da yumurtlamadan 1-2 gun sonra is isten gecmis mi oluyor. yani o gnlerde iliski olursa hamilelik sansi yokmu?

evet canim malesef oyle yumurta maksimum 24 saat yasar.spermlerin yumurtaya ulasmasi da minimum 6 saatmis yumurtlama gununde erken saatlerde yapilirsa belki olur ama gece yaparsan ertesi gune kadar yumurta ölmüş olabilir bu yuzden en guzeli yumurtlamadan onceki gece ilişkiye girmek ve yumurta cıktıgında tuplerde sperm bulunmasıı

tesekkur ederim nuray. cok uzuluyorum, olmayacak bu ay bu is. insallah erkek gunlerine denk gelmem. ben yine de Aralik 27-30 arasi belki gec yumurtlarim umudiyle calismaya devam edecegim. insallah Allah dualarimi kabul eder.benneyaptımki

arkadaslar, bu ISI isini bana tekrar anlatabilirmisiniz. ISIYI olcerek yumurtlamadan bir onceki gunu bulabilirmiyim?

X