Süper annelersiniz

nur,çin takvimine fazla güvenme canım,benimkisi tutmadı,
Allah gönlüne göre versin
sevgilerimle

kızımı takvime göre yapmadım ama bebek yapmaya karar verdik işte internetten tahmini yumurtalama gününe baktım o gün sadece korunmadık cinsiyet seçimi gibi bişey uygulamadım ama bi kızım olsun çok istiyordum çünkü bir annenin sanki kız çocuğuyla paylaşacağı daha çok şey var. onla alışverişe giderim sinemaya giderim falan kızlar aileyle daha paylaşım içerisinde... 1 gün korunmadık ogünde bide eşimle 2 rekat namaz kıldık bide namaz hocasında bi dua vardı dua şeydi işte çocuga şeytan vs. musallat olmasın diye iyi karakterli olması için bi duaydı onu okuduk. 1 gün korunmadım test aldım hamile görünce çok şaşırdım dualı bebek oldu yani ama gerçekten ne uykusuzluk problemi oldu sakin uysal çok zeki ve akıllı 3 yaşına girecek insallah. 2. bebeğimizi yapmayı düşünüyoruz internette buraları okuyunca falan cinsiyet seçimi varsa neden şansımı denemeyim diye düşünüyorum. Belki tutar... duayıda en kısa zamanda yazarım buraya... birde bi arkadaşımdan duyduğuma göre erkek duasıda varmış onu bulursam onuda yazarım. Allah hepimize sağlıklı, hayırlı, gönlümüze göre evlatlar versin. Çok güzel bir duygu. Allah isteyen herkeze yaşatsın tez zamanda

ezgin cim evet senin kız daha küçük 6 aylık ama zaman çabuk geçiyor benim bir kız arkadaşım var onunda 2 kızı peşpeşe oldu o daha farklı bir durumda illaki erkek çocuk olması lazım sanki öyle bir kompleksi var eşinin. eğer benim takvim tutarsa onada tavsiye edeceğim. benimkisi kız olursa gine olursa olur olmazsa olmaz diye düşünürüm demekki kısmet değilmiş derim ama o farklı durumda. Tekrar tekrar doğum yapmak zorunda kalabilir. 2 çocuk ta yeterli benim için. ben 2. sinin tabi erkek olmasını isterim bir kızım var çünkü. eğer 1 oğlum olsaydı 2.yide kız isterdim doğal olarak. hiç çocuğum olmasaydıda Allahım hiç farketmez sadece olsun derdim. Oyüzden burdaki herkezi anlıyabiliyorum...

alo geldim evetbazi kisiler düsünmüyor illaki erkek isteyenler cok var valla yazik arkadasina insAllah 3 erkek olurda kurtulur üzüldüm ya benim de görümcem ve yengemde ayni öyle erkekler daha baskamis falan filan sinir oluyorum daha evli falan da degil görümcem yengeminde daha bebeyi yok su an??hep öyle diyor bide 2 kiz yegenleri var halde insAllah bana 3 yaparsam erkek olurda sinirim yatisir.ama var ya kocalarda hep istemesse bilen erkek isterler ilaki biz nasil kiz bebek istersek onlarda erkek ister tanisdigima sevindim

günaydin misswoman evet seni takip ederiz hayirlisini dileceksin hep canim.ama Allah hayirlisinla tutasa evet o toplum sözlerden paydoz ederim zaten hamile kalinca sorar herkez kiz mi erkek mi?ßsanki ne var ikisinden birisi dimi.insAllah herkezin gönlüne göre verir Allah.sahmet olmassa dualari yazarmisin eger bulmussan???

merhaba kızlar günlerim sakin geçiyo ne gelen var ne giden şimdilik hiç bi şey yok herhangi bi belirti yok sakin sakin adet günümü bekliyorum hemen ertesi gün testimi yapacam işallah allah yardım eder işallah güzel haberlerle :)))) sevgiyle kalın

merhaba kızlar bugün de hareket yok bende ateşim hala yüksek adet düzensizliğim olduğu için tam olarak bilemiyorum ama 26 günümdeyim işallah tutmuştur allahım inşallah :)))) sevgiyle kalın

merhaba kızlar bugün de hareket yok bende ateşim hala yüksek adet düzensizliğim olduğu için tam olarak bilemiyorum ama 26 günümdeyim işallah tutmuştur allahım inşallah :)))) sevgiyle kalın

Merhaba Nureren seni çok iyi anlıyorum inşallah allahım dualarını kabul eder.sana yazacağım vakit bulamıyorum.

suzeynepcim dün gece onlineydim ama sayfayla pek ilgili deildim genlerle ilgili bir programa mail atıyordum o yüzden dikkat edemedim onlineydim aslında
GDO ile ilgili programa çok sinirlendim mailde attım bunlara duyarsız kalmamak gerekiyor hayatımızı düzgün yaşayabilmek için sağlıklı gebelik için bebeklerimizi düzgün yetiştirebilmek için güvenerek besinlerimizi de yemeliyiz ama domatesten buğdaya bu kadar besinlerimizle uğraşılmamalı ülkemizde tohum yetiştirilmiyor kısırlık oranıda çoğalmış bu besinler yüzünden
neyse canım sıkıldı yine yazarken :))

suzeynep bu arada paylaşıyım bir sevincimi daha 6. sınıfa giden kızım okul birincisi oldu
ilçede 40. oldu sosyal de 1 hatadan aşağı olmasa il birincisi olacaktı:)

ya kafam cok karisik benim de. takvim almak istiyordum ama esim karsi cikiyor. Inanmiyormus boyle seylere...Onu dedigine bakmam alirim ben ama, nasil yapmam gerektigine de bir turlu karar veremedim.

Bu ay biraz belirtiler yasamistim aslinda olabilir belki diyordum icimden ama Pazar gunu gelenler geldi. Regl oldum. Artik kismet insallah Aralik ayindadir. Hamile kalmis olsaydim takvim derdim falan da kalmayacakti ne guzel...

bu gün ben de regl oldum bu sefer tam oldu diye düşünürken yine olmadı maalesef neyse kısmet değilmiş öyle umutlanmıştım ki üzüldüm açıkçası yarın hormon tahlili yapıcam acaba hormonlardan mı diye yum günümü sıvı ve ateş ile tespit ettim tam gününde fakat ????:KK43:(((

cok uzuldum... Olacak sonunda insallah, moralini hic bozma. Biz elimizden gelen heseyi yapiyoruz. Aslinda ben de korkuyorum bazen, hani derler ya Allah insanlari cok arzu ettikleri seylerle denermis diye...Kiz bebek arzu ediyorum ama bu istegimin kotu sonuclanmasindan da korkuyorum, garip bir sey bu.

X