Süper annelersiniz

kardelencim cnm test pozitif gosterdikten herhangi bir sure icerisinde iliski olabilir diye biliyorum
gulnisacim cnm ayni telas bendede var valla geceleri uykum kaciyor
bi heyecan ki deme gitsin samirayada dedim acep pazartesi gunu bacak arasina dikecem gozlerimi
bir cikinti gorebilirmiyim diye
yoksa dr kesin soylemez

günaydın kızlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.bende bugün biraz daha iyiyim.dün bütün gün yattım başımı kaldıramıyordum karın boşluğum nefes aldıkça acıyordu iyi üşütmüşüm yani.kızıma çok üzüldüm ilgilenemdim onunla.hamileyken ne yapcam bilmem artık.yazık eşim geldi akşam mutfağı toparladı meyva hazırladı kızla oynadı.istirahat iyi geldi banada.bugün annem gliyor biraz daha dinlenirim bişeyim kalmaz.eee uyuyomusunuz daha.gülnisa orkide kesin uyuyonuz yoksa ohhooo burda ne muhabbetler olurdu demi ama.

kızlar benim kızda tutturdu ticker istiyor burada gördükçe bu benim mi deyip duruyor bana bi tane ayarlarmısınız canlar ya.şöyle kız olsun üstünde 17.06.2003 doğum tarihimiz nasıl yapcam hiç bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.aregon sen bilgilisin canım galiba bu konuda.allah nasip ederse önümüzdeki ayda oğlumun tickerını yaparız altına.

cnm burdayim gulnisacim
yaa bugun cok fenayimm midem alt ust
benimki gun gectikce aziyor
bu arada bebegim henuz iki bucuk aylik ama cok net bir sekilde haraketlerini hissediyorum hemde hergunn
cok heyecan verici bu yaa

slmm kızlar bu akşam nasılsınızz
az önce yorumcudan cinsiyet takvimine baktırdım kız çıkmış ayy her yerde kız çıkıyo umudum kalmadı artık neyse hayırlısı olsun artık :çok üzgünüm:

gulnisacimm kiz burada nerde oyle temiz hava yahuu
kiz bi gun disari cikmistim bayila yazdimm
bidaha tek basima cikmaya korkar oldum
ama birsey yememistim
valla canim ins oglusumdur ne diyip okadar cok istiyorum kii belki bu dunya malindan hiiiic bukadar cok sey dilememistim
rabbim buyuktur
ins hepimizin gonlunun muradini verir allah
haticem
sende oyle karamsar olma lutfen
kizlar cinsiyet icin bir test var simdi gogsunuzden ilk sut geliyor ya onun bir damlasini yogun koyu kivamli olan ilk sarimsi sutu diyorum
ilk bir damlasini su dolu bir yemek kasigina damlatin
eger suya karisip yok olup giderse kiz
top gibi yayilmaz kalirsa oglan olurmus bi deneyin bakalim ne cikicak sutunuz varsa eger benim yok inanki

haticem ilk cocuguna bak bakalim ne diyorr
yaa inanmayin bhk varya na her yerde erkek demis butun testler
bugun ogrenmis kizi oluyor
zaten takvimide hep ilk gunden bu yana pembeydi
icine dogmus cnm yaa annelik bu olsa gerek

kızlar herkese selam.görüşmeyeli nasılsınız
orkidem ikibuçuk aylık bebeğin hareketlerini hissedemezsin datlum onlar başka bişidir.:1rolleyes:
haticem benimde heryerde oğlan çıkıyodu kızım olcak inanma bu tür şeylere.
nisacım sen nasılsın.ay kaçgündür annemdeydim..şükür evime geldim.her sayfayı okuyamadım.kaçırdığım bişi varmı.ay aregon bebeğinin bacaklarının arasını kapatmış kızmı yoksa:uhm:...of ya ilk önce onu öğrendik diye sevinmiştik ama saklıyosa zor olucak tüh.ama üçlü taramada kesin net öğrenir...

gulnisacimm kiz burada nerde oyle temiz hava yahuu
kiz bi gun disari cikmistim bayila yazdimm
bidaha tek basima cikmaya korkar oldum
ama birsey yememistim
valla canim ins oglusumdur ne diyip okadar cok istiyorum kii belki bu dunya malindan hiiiic bukadar cok sey dilememistim
rabbim buyuktur
ins hepimizin gonlunun muradini verir allah
haticem
sende oyle karamsar olma lutfen
kizlar cinsiyet icin bir test var simdi gogsunuzden ilk sut geliyor ya onun bir damlasini yogun koyu kivamli olan ilk sarimsi sutu diyorum
ilk bir damlasini su dolu bir yemek kasigina damlatin
eger suya karisip yok olup giderse kiz
top gibi yayilmaz kalirsa oglan olurmus bi deneyin bakalim ne cikicak sutunuz varsa eger benim yok inanki
aman orkidem o dedğin sıvı bende yeni yeni gelmeye başladı.zaten bu aylarda çıkar o sıvı.e bu zamana kadarda kızmı erkekmi anlaşılıyo zaten.
bu arada benim bazı tahminlerim var.samiranın senin gülnisanın ve diğer hamişlerle ilgili bakalım tutacakmı.yani içime yavaş yavaş olkudukça tahminler doğuyo.:uhm:ama sölemicem.bakalım hislerim kuvvetlimitatlicadiarzu

hosgeldin mimozaciim nerdesin sen yahuuuu
eminim hayatim daha once omrum hayatimda hissetmedigim hareketler hemen kelebek kanati cirpisi gibi gelip geciyor normalde ben bagirsak hareketleriyle
komsu gibiyimdir onlari mutlaka bilirim
ama bu baska biseyy hemde sadece sol tarafimda benim
amcamin kizi dun konustuk o bana sormadan dedimki benim sol tarafimda dedim bir cirpinma harketi var dedimm
oda dediki ayyy canimm valla benimde sol tarafimdaydi oglum ve kimse inanmadi
tam iki bucuk aylikken hareketini hissettim dedii
kesin bebegin hareketleri dedi
bakalim pazartesi dr a gidicez soracam ona bu hareketler ne diyee
ama kizlar bi anne hisseder mutlaka hem ben cook duydum oylee
bakalim hayirlisi

mimoza sayfalari okusana gulum benimki kesin oglanmis oyle dediler duymadinmi bak bunu kacirmissin istetatlicadiarzu

:roflol::roflol::roflol:
bitanem bu kadar takma nolur insallah oglun olacak ahanda buraya yaziyorummm bak karismam
sonraa erkek bebek parani alirim ona goreee

ayy canım pazartesimi gitcen dra....
ne biliim ikibuçuk aylıkken hissediyosan bravo sana.ben 4 aylıktı hissettim.hayırlısı.bu arada dr sölermi bakalım.ikili teste gircenmi.şöle söleyebilecek bi dr bul.özel falan.meraktan çatlatma bizide kendinide:)))))))))

ayy canım pazartesimi gitcen dra....
ne biliim ikibuçuk aylıkken hissediyosan bravo sana.ben 4 aylıktı hissettim.hayırlısı.bu arada dr sölermi bakalım.ikili teste gircenmi.şöle söleyebilecek bi dr bul.özel falan.meraktan çatlatma bizide kendinide:)))))))))

kiz soyle ne hissediyon catlatma bizi
bak noluuuuurr
elif ablam kiz dedi zaten bana:çok üzgünüm:
sen ne diyonnn
cnm nerde burda ozel dr parani yiyecekler istersen 4 aylik ol agizlarini acmazlar ozel cinsiyet yerleri var oraya gonderirler ama
belki ben bi cikinti varmi diye bakarimmm
sanki cok anliyomdaa:dance:

mimozacimm cnm bebegimin sekiz haftalik resmini koymustun neye benzetecen bakalim bi baksana ama arka sayfalarda kaldi yaaaa

kiz gulnisa ablaa sen adami catlatirsinn kiza oglan dedinn
mimozacimm bunun kesin oglu olucak gorr bakk
kur yapiyor
daha belli degil hayatimm biseyi kirk kere dersen olurmus yaa
buda o testi uyguluyor
rabbim buyuk kizlarr ins once mimozanbin kizi alalim kucagimiza
sonra oglanlari ins
kolla kizini mimozaa valla onca oglanin arasindaaa karismam bakk

kiz soyle ne hissediyon catlatma bizi
bak noluuuuurr
elif ablam kiz dedi zaten bana:çok üzgünüm:
sen ne diyonnn
cnm nerde burda ozel dr parani yiyecekler istersen 4 aylik ol agizlarini acmazlar ozel cinsiyet yerleri var oraya gonderirler ama
belki ben bi cikinti varmi diye bakarimmm
sanki cok anliyomdaa:dance:

anacım kesinlikle anlayamazsın.bende senin gibi ilk başlarda dr bakarken cihazın içine giriyodum.dra göbek kordonunu sordum belki ben görürüm diye gösterdi.kızmı erkekmi dedim belli değil dedi:mymeka:kızarak tabi.o an anladımki kız.e malum pipi yoktu belli değil diyince kızmı dedim çokmu merak edion dedi ama yinede sölemedi ..çok gıcıktı o drumnaniknanik. sonra başka dr buldum 16 haftalıkken o kesin kız dedi:1rolleyes:

X