Süper annelersiniz

Arkadaşlar bu arada kilolarınız ne alemde, ben henüz verdiğim beş kiloyla duruyorum, iştahım da yok, bebişlerimizi nasıl besleyeceiz biz...

cnm ben 57 kilodayimm sabahlari 55 56 oluyorum gebelikten once 60 tim
hala almadimm
istah sifir zaten yemeyince ne alcan ki

Aregon bulantıların geçti ama değil mi? benim midem bulanınca bastırmak için hep yiyorum bakalım bebek doğana kadar tabir caizse dana bibi olcam herhalde ,hiç sevmem kiloyu ...50 Kilo olmuşum şimdi.

kızlar siz bitanesiniz. Çok sağolun.. Umarım hepinimizin gönlümüzdeki olur. Bende dediklerinizi deneyeceğim.

Gülnisa Abla ne kadar iyi niyetli bir eşin var.''KIZLARIMA NE OLMUŞ '' demesi hele Allah gönlünüze göre versinnnnn

Aregon bulantıların geçti ama değil mi? benim midem bulanınca bastırmak için hep yiyorum bakalım bebek doğana kadar tabir caizse dana bibi olcam herhalde ,hiç sevmem kiloyu ...50 Kilo olmuşum şimdi.

Canım geçmedi ama eskisi gibi gün boyunca olmuyor hiç değilse, bir iki gün pek olmuyor, bir gün fazla oluyor, ama midem boşken bayağı kötü oluyorum, ben de bol bol meyve yiyiyorum, özellikle ekşi meyveler, bir de son günlerde yemekleri tuzlu yapmaya başladığımı farkettim, aslında bana tuzlu gelmiyorlar ama eşim tuzlu diyor, elimden gelde her şeyin içine tuz atacağım...

Gülnisa Abla ne kadar iyi niyetli bir eşin var.''KIZLARIMA NE OLMUŞ '' demesi hele Allah gönlünüze göre versinnnnn

Bence de eşinin böyle düşünmesi çok güzel, benim eşimde hiç erkek lafı etmiyor ama bir tane de erkek çocuğunun olmasını istediğini biliyorum...

evet canim serbest ama bulursan siyah ekmek daha iyi diye okumustum ama bulamazsan normal ekmek ye sutlu olmasin domates,salatalik tuzla ye benim dr sosis salam pastirma da ye demisti icinde potasyum olan gidalardan al yemeklerine tuzu bir miktar fazla koy bakalim bizimkiler tutucakmi

teşekkür ederim. a.s. bence kesinlikle tutacak. Ne zaman öğreniyorsun cinsiyeti. Merakla bekliyorum hepinizinkini.. İnşallah nur topu gibi bir oğlun olur...

Bence de eşinin böyle düşünmesi çok güzel, benim eşimde hiç erkek lafı etmiyor ama bir tane de erkek çocuğunun olmasını istediğini biliyorum...

Allah gönlünüze göre vermiş bu seferki oğlan olmuş. Hayırlısıyla kucağınıza almanız dileğiyle...

Gülnisa
Hem renklerini hem de nesneleri değiştirebiliyorsun sağdaki butonlara bak.(Leylek ,araba,uçak vs)

Benim bu takvim hoşuma gitti diye rica ettim arkadaşlardan çok şirin sadece uçağın renkleri değişebiliyor bunda arka fon aynı herkez için ,ben de bilmiyom neyim olacak içimden o an mavi olsun uçağı demek geldi .
Sen değiştirecektin şu çicekliyi vaz mı geçtin yoksa.????

canim aregoncum sagolsun ugrasti yapti ben yapamazdim benim kizlar buna guluyorlar diye degistireyim dedim olsun yinede ilk takvimim ya biraz kullanayim daha sonra degisirim benim kucuk kiz dun aksam bunu babasina gosteriyor baba bu kiz takvimi diye guluyorlar ya bende hiccc heveslenmeyin oglan dogurucam deyiverdim ucu birden gozlerime baktilar ya cok komikti ah birde onlarin dedigi oluyormus ben en iyisi degistireyim bunlar kiz diye diye oglusumu kiz edicekler sonunda :roflol:

Aman ha sakın !! sen değiştir hemen Ablacım.
Ne düşünürsen o olurmuş değil mi????
İsteyeceğiz ki Rabbim versin ...

hosgeldin canim insallah diledigini verir allah
o almanca dedigin nasil bir tontemm bizede soylermisin
bence takvim alsan iyi olur cunku kiz gununde kalirsan hic birsey fayda etmez gibime geliyor insallah sans bu ya notr yada erkek bebek gununde kalirsin

serdalcim kizi oglan dogal olarak birde erkegi tatmak istiyorr simdi benim bir oglum olsaydii suan kiz icin calisiyor olurdum
ama benim hep heves ilk bebegimin erkek olmasini istemisimdirr
rabbim bu duami kebul edicek buna inaniyorum
etmezssede vardir ondada bir hayir

kizlar o yontem jonas metodu denen ay takvimi yontemi
astrolojik bise kesinlikle bilimsel deil bosa ugrasmayin derima.s

bu arada orkideeeee ben ruyada ne gordum
dun gece kucagimda iki bebek gordum aa nerden bunlar dediler birini ben dogurdum birini aldim dedim hehehe
sonra benim olan bebek horoza donustu.ben de sabah dedim ki benim kesin oglum olacak
simdi baktim bakin ne diyorrrrr

Rüyada horoz görmek, cesur ve kahraman bir erkek olarak tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada horoz, sevimli bir erkek çocuktur.
ruya tabircisi oldum ben yawww:dance:

:roflol::roflol: yaziiik kiyamam ben onaaa anasi bebegi sonunda horozda yaptii
ay hic gulecegim yoktuu kizz
ayy hadi hayirli olsun cnmm bende ruyamadaa birsuruuuu yumurta gordummm hemde kackere senin icinede erkek doguyorduu ayy bak meraklandim simdi ama sen ben gec yumurtladim buyuk ihtimalle ve oda kiz gunune denk geldi demedinmii
ayy olsun yazik adami sevindirirsinn
yaa ben sana bisey sorcaktim net bozulunca cafede soramadimm
ben gecmi yumurtlamis oluyom nryimm
yoksa bebek gununu tamamlarmii ay catliycam inankii yaa:tomato:

Son düzenleyen: Moderatör:
sagol bidenem ay ne bilem ben o siralar kusmaktan geberiyodumm belki gormedim tatlimm
tuhhh yaa bide ben bile bilsem hangi gunde kaldigimi
ama kalmis olsam olsam kazayla ki takvim gununde olmadiysa tabii bencee en gec martta kalmis olabilirim cunku benim gebelik testide bir hafta sonra cikti yani tam 15.gun yoksa erken cikardi belkide 19.gun gidakladim ayin 9 unda dr demesse
bir hafta sonra 50euroya ozel yerler varmis oraya gidecemm en azindan rahat bir uyku uyurum

X