Süper annelersiniz

Günaydın Canlar,

Bu sabah kaltığımda leke yoktu.Galiba tamamen kesildi.İnşallah bişey yoktur.Sizlerde ne var ne yok?Gülnisa Orkidem sizinde az kaldı cinsiyetleri öğrenmeye.Hadi hayırlısı canlarım.

Günaydın Canlarımmmm;
Özlemcim çok sevimdim canım hadi hayırlısı ne yaptın kafanda ilişki tarihini netleştirdin mi????
Gülnisa merak etme ben hep buradayım ne tatil ne başka birşey her zaman burada...
Nuray kız hemen nasıl da kaçtın benim için de bir yorum yap.

ay canlarim size bisey anlatmak istedim

yabanci bi site buldum, oradaki annelerin 3-er, 4-er oglu var, hic kizlari yok, herseyi deniyorlar kiz olsun diye.aglayani mi ararsin, yine oglan olacak diye..esine söyleyemiyen mi..

bende katildim aralarina, bi kizim var diye, hepsi beni sorgu altina cekti, nasil yaptin neler yaptin, ay cok sanslisin vs..
ay cok komik yaaa, allahim sen bizi affet

neyse maalesef ben onlardan bilgi alamadim, cunku rastgele hep ogluslari olmus :)

ay canlarim size bisey anlatmak istedim

yabanci bi site buldum, oradaki annelerin 3-er, 4-er oglu var, hic kizlari yok, herseyi deniyorlar kiz olsun diye.aglayani mi ararsin, yine oglan olacak diye..esine söyleyemiyen mi..

bende katildim aralarina, bi kizim var diye, hepsi beni sorgu altina cekti, nasil yaptin neler yaptin, ay cok sanslisin vs..
ay cok komik yaaa, allahim sen bizi affet

neyse maalesef ben onlardan bilgi alamadim, cunku rastgele hep ogluslari olmus :)

Benim de çoğu arkadaşım öyle ovülasyon nedir vs. nedir hiç bilmeden 2 'şer tane var.
Yani hepsi tam ovülasyon günündemi hamile kalmış bence imkansız CADIARZU

benim kayınvalidemde 5 oğlanı peşpeşe doğurmuş kız aramış hep 6.da bulmuş tabi kızdan sonra bi oğlan daha yapmış nasıl denk getirmiş hayret ediyom walla bide gelin kaynana toprağından olur derler naniknanikinşallah benimde oğluşum olur yaaaaasırnaşık şey

canim ne dyorsun yaa gelin kaynana topragindaymis mi hic duymadim eger oyleyse kafamçokkarıştı benim ancak 5 kiz dan sonra oglum olur senağlama

:roflol:canımm öyle derler ama demekki biz istisnayız yoksa benimde peşpeşe oğlan doğurmam gerekirdi:roflol: :roflol:

gunaydin kizlar nasilsiniz bakiyimm
bu cinsiyet konusu canimi sikmaya basladi icime siddetle kiz doguyor kafayi siyirmadan bir ogrensem allahin izniyle
gulnisacim geri cekme yontemiyle korunani duydunuzmu hicc ve kazayla hamile kalan olmusmu hicc
yada basarili bir sekilde devam ettiren olmusmu

gunaydin kizlar nasilsiniz bakiyimm
bu cinsiyet konusu canimi sikmaya basladi icime siddetle kiz doguyor kafayi siyirmadan bir ogrensem allahin izniyle
gulnisacim geri cekme yontemiyle korunani duydunuzmu hicc ve kazayla hamile kalan olmusmu hicc
yada basarili bir sekilde devam ettiren olmusmu

Canım,

Kafayı takma olcak inşallah.Şimdi dinle beni yengem anlattı bunu deneyen herkesin olmus.Gece yatıyorsun ve ssati kurup 3 gibi kalk.Herkesin uyudugu saatte rabbim beklermiş hiçmi bişey dileyen kulum yok diye ve o saatte namaz kılıp hayırlı saglıklı bir oğlum olsun diye dua et secdede.Allahu Teala herkes uyurken bu kulum beni andı dıye bu duaları kabul edermiş.Namaza teeccüd namazı diye niyet edicen.Ne zaman gitcen dr a?
Hadi cnm bunu her gece yap ogrenene kadar.

özlembay, hamilesin ya, o yuzden farkli dusunuyosun bide insan sabirsiz oluyo hamileyken valla

kizlar, siz ne derseniz yapicam !!!!

iyi dinleyin, diyete yeni basladim sayilir, ve 2 gundur folik haplari iciyorum,
hemen! bugun!, simdi! :) takvim alicaammm ben bekliyemiyorum catlicaaam ayool!!
takvim hemen temmuzda baslasin mi?
temmuzda tatile gidiyoruz agustos ortasi dönuyoruz

kizlar nolur bana akil verin, aliyim hemen takvimi??

ayy ozlemcim cnm arkadasim benim sagol tatlim
suan gozlerim dolduu ne kadar cok istiyorum bir bilsenizz
yapicam cnm benim bu gece persembeyi cumaya baglayan gece yapicam gercekten ama olan olmustur zaten ama allah buyuk yapicam cnm benim
dr a bu pazartesi gidicez ama cok kucuk daha gosterirmi bilmem

ayy ozlemcim cnm arkadasim benim sagol tatlim
suan gozlerim dolduu ne kadar cok istiyorum bir bilsenizz
yapicam cnm benim bu gece persembeyi cumaya baglayan gece yapicam gercekten ama olan olmustur zaten ama allah buyuk yapicam cnm benim
dr a bu pazartesi gidicez ama cok kucuk daha gosterirmi bilmem

Mutlaka yap cnm,

Olan olmustur diye bişey yok onu veren yüce Rabbim.En bastada soyledik biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allah a kalmış.
Atette şöyle diyor Allah dilediğine kız dilediğine oğlan verir dilediğinede hiç vermez.
Veren Rabbim nasıl dilerse öyle oluyor.
pEYGAMBER EFENDİMİZİN ZAMANINDA PEYGAMBERİMİZ EŞRAFINDAN 4 KIZI OLAN BİR ADAMA EŞİN GEBE VE BİR OĞLUN OLUCAK DEMİŞ VE ADAMIN KARISININ HAMİLE OLDUGU KISA SÜRE SONRA ANLASILMIS VE ADAMIN KIZI OLMUS.ADAM PEYGAMBER EFENDİMİZE UTANARAK SORMUS NASIL OLDU DİYE.ODA ADAMA:EŞİN NAMAZ KILDI VE SECDEYE VARIP ALLAHIM BANA HAYIRLI BİR EVLAT VER DİYE DUA ETTİ DEMİŞ.

gulnisaaaa
canim takvimini biran once al kendini ayarlarsin hemen denk getiremezsinki yazmissinnn

temuzdan baslasin mi yani?
birde, agustosda tatile gitcez, orda pek iliski olamaz, yinede temuzda baslasinmi??

lutfen cvp yaziinn acill

nazendecim cnm sakin verme msnden kim istiyorsa
babychoicemi onlarin zaten ozel siparis menusu var sakin mumkun oldugunca msnden tel bile verme

canim haklisin en guzeli dua etmek tabiki vericek olandan istemek
burda da duydum erkek bebek isteyen kadinlar hamileligin kirk gunu dolmadan 38-39-40 ci gunler seher vaktinde duasini etmisler ozel bir duasi var nettede aynisini gormustum yazinca cikiyor zaten ama vallahi hepsininde oglu var ama ilski oncesindede dua edilmeli diye okudum Allah in vericegine inanarak israrla istersek olucagina inaniyorum ama ben birak teheccud namazini hamileligimden beri bas agrisi ve bulantilarimdan gunluk namazlarimi bile aksatmaya basladim icim hic rahat degil

sorma gulnisam o dertten bende muzdaripim namazlarimi kilamiyorum asiri yorgunluk hele hele uyku beni mahvediyor
allahim rabbim affetsin ama
basliycam kilabildiklerimi kilicam bazen oluyo ki saat 9:30 dedimi tik tosbaga gibi yatiyorum
ee yatsida 11 30 da falan oluyor
ufff yaa bi atlatsam su uyku maratonunu:çok üzgünüm:

X