Süper annelersiniz

samira cinsiyeti öğrenince rüyalarını da test etmiş olacağız :) bakalım doğrumu çıkacak doğru çıkarsa seni rüyaya yattırırmışız takvim furyasından sonra rüya füryası çıkarmış :KK66: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Özlembay inş. hamilesindir canım kimyasal mimyasal deme çok korkuyam zatti inş. öyle bişey yoktur biraz daha sabret bakalım yakında netleşir

aregon bebişine iyi bak çok öpüyorum sizi

orkidem bende adetimden 1hafta sonra hamile kalmışım dün bi arkadaş erkek olma ihtimali var dedi sencede varmı kız adetim 6 gün sürüyo tam yumırtlama zamanına denk gelmiş olabilrmi CADIARZU

orkidem bende adetimden 1hafta sonra hamile kalmışım dün bi arkadaş erkek olma ihtimali var dedi sencede varmı kız adetim 6 gün sürüyo tam yumırtlama zamanına denk gelmiş olabilrmi CADIARZU

ayy kiyamam kiz sana sende benim gibi pimpiriklisin ins saglikli bi oglusun olur cnm snin bir kizin vardi zatenn
eger adetin bitiminden sonraki 6.gun ise var cnm ama adetten itibaren altinci gunse sanmam zaten yeni yikanmis yada yikanacak olacaksinn
valla cnm benimde sagdan soldan duyduklarimm yorumcuya baktinmi ne cikiyorr birde yaa daha nedne belli olmadi canin ne cekiyor anlat ta kocakari yorumu yapalim

ayy kiyamam kiz sana sende benim gibi pimpiriklisin ins saglikli bi oglusun olur cnm snin bir kizin vardi zatenn
eger adetin bitiminden sonraki 6.gun ise var cnm ama adetten itibaren altinci gunse sanmam zaten yeni yikanmis yada yikanacak olacaksinn
valla cnm benimde sagdan soldan duyduklarimm yorumcuya baktinmi ne cikiyorr birde yaa daha nedne belli olmadi canin ne cekiyor anlat ta kocakari yorumu yapalim

sorma canım yaa gece uykularım kaçıyo walla meraktan ayın 23ünde gidicem doktora sürekli tatlı yiyorum ama bu sabah daha doğrusu sabahın köründe kıymalı pide kokusuyla uyandım aşermek böle bişey olsa gerek nasıl burnumda tüttü sonra sağ göğsüm çok orantısız bi şekilde büyüdü inşallah doğumdan sonra geçer çünkü çok komik gözüküyo mide bulantılarım henüz başlamadı ve 4 kilo almışım doktor tuzu yasakladı bendeki havadisler böyle canım hee bide çekirdeğe dadandım eskiden pek çitlemedim bu aralar elimden düşmüyo yorumunu bekiliyorumm canımmmmmm a.s.

sorma canım yaa gece uykularım kaçıyo walla meraktan ayın 23ünde gidicem doktora sürekli tatlı yiyorum ama bu sabah daha doğrusu sabahın köründe kıymalı pide kokusuyla uyandım aşermek böle bişey olsa gerek nasıl burnumda tüttü sonra sağ göğsüm çok orantısız bi şekilde büyüdü inşallah doğumdan sonra geçer çünkü çok komik gözüküyo mide bulantılarım henüz başlamadı ve 4 kilo almışım doktor tuzu yasakladı bendeki havadisler böyle canım hee bide çekirdeğe dadandım eskiden pek çitlemedim bu aralar elimden düşmüyo yorumunu bekiliyorumm canımmmmmm a.s.

haticem cnm bende tatli yiyorum
ye tatliyi dogur atliyi
bence senin oglun olucak beni bilmem ama senin oglan gibi geliyor cunku et yiyenin oglu olur derler kocakari laflarina gore cekirdekte tuzlu cnm hadi hayirlisi insallah benimde sag gogsum buyuk digerine gore gogus uclarin nasil
gerci senin bir kizin var
eger kizindan farkli bir gebelikse cinsiyet degisikliginden olabilir diyor dr lar agrin ne tarafta oldu ilk zamanlar

gul nisamm
cnm hadi yaa deme gitmiyim ozaman boseuna para kaptircam onu normal dr larda soyler uff yaa bunlarda kolay kolay demiyorlar kii

selam kızlar
nasılsınız valla aşkolsun beni hiç merak etmemişsiniz küstüm size bende burada çırpınıp duruyom sizin mesajlarınızı okuyayım diye.
Aregon valla nasıl sevindim anlatamam canım hem senin adına hemde kendi adımıza bir sevinç oldu.hamile kalmayı iple çekiyorum şimdi.allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım.
Gülnisa kız valla sana derken ben oldum elekçi annemde kaldım birkaç gün haftasonu sınavlar vardı yorgunluk uykusuzluk mahvoldum.bu arada stresli hamile kalmak erkek bebek getirir diye biliyorum canım.sıkma canını oğluşun yolda senin.
Özlemcim gözün aydın canım hamilesin demek kahverengi akıntı yerleşmeden oluyordur büyük ihtimalle.birdeeee kahverengi olması erkek bebek geliyor demek canım çünkü pembe akıntı olduğu zaman kız oluyor.herşey gönlünce olsun.bak eliftede olmuş kahverengi akıntı oğluşuna hamileyken.
Samira seninde oğluşun geliyor herhalde bu kadar rüya boşa çıkmaz canım.benimkinide bi yorumla bari uğurböceği gördüm rüyamda birde komşunun oğlu askere gidiyordu rüyamda bende ağlıyordum.
Elifcim senden ne haber canım yok mu daha kızdan haber aaaaa ne zilliymiş senin kız anacım ya yola çıkmak bilmiyor.
Orkide hoşgeldin canım çook geçmiş olsun umarım bundan sonra rahat bir hamilelik geçirirsin.
gelelim bana kızlar benim günlerim yarın başlıyor 14 üne kadar ama daha yumurtlama yok büyük ihtimal 13 yada 14 ünde olucak.haftaya pazartesi porselenlerim takılcak bunun olumsuz bi etkisi olurmu hamile kalmamda.ayy bi hamile kalsam bu ay nasıl sevincem ya.artık tescilledik babychoise i tüm yeni hamileler tickerlerini istediği gibi yapsın.
hepinizi öpüyorum kendinize iyi bakın.
Kız gülnisa valla 2 kız bir oğlan nasıl geziyon maşallah ya ben bi kızla dışarı çıkamıyom çıkıncada pişman oluyom söylene söylene eve dönüyoz zilli beni mahvediyo sokakta.

ye tatliyi dogur atliyi
bence senin oglun olucak beni bilmem ama senin oglan gibi geliyor cunku et yiyenin oglu olur derler kocakari laflarina gore cekirdekte tuzlu cnm hadi hayirlisi insallah benimde sag gogsum buyuk digerine gore gogus uclarin nasil
eger kizindan farkli bir gebelikse cinsiyet degisikliginden olabilir diyor dr lar agrin ne tarafta oldu ilk zamanlar

inşallah canımm yaa kızıma hamileyken portakala aşermiştim bu arada bizim ye tatlıyı doğur atlıyıda masal gibi oğlan anaları genelde turşu ve ekşi yiyolarmış göğüs uçlarımdada pek bi değişiklik yok canım yaa :1no2:

civcivim hosgeldin hayatimm
kiz cok guldurdun beni
kicina kicina vursaydin sopayi ozaman eziyet etmezdi :roflol:
cnm valla bende daha bugun geldim ntim yeni oldu daha yavas yavas farkindayim herseyin neyse insallah gunlerini siki tut vajinal dusu unutma bence onun cok buyuk etkisi var ama ben yapmadim
insallah tutturursun hadi ama gec kalma bak herkes sirayla geliyor

ye tatliyi dogur atliyi

inşallah canımm yaa kızıma hamileyken portakala aşermiştim bu arada bizim ye tatlıyı doğur atlıyıda masal gibi oğlan anaları genelde turşu ve ekşi yiyolarmış göğüs uçlarımdada pek bi değişiklik yok canım yaa :1no2:

ah cnm ne diyim ki benim eltim limon yedi top top yesil elmaa yedi bir kizi oldu
o degisiyor bence benim gogus uclari koyulasiyor gun gectikce ama bilemem ne olur

orkidem bence senin oğluşun olucak göğüs ucları koyulaşırsa oğlan olur derler ya inşallah oğluşu tutturmuşuzdur yaaa benim 18 gün sonra belli olcak
geçmiyo günler yaaaaaaa:bbo:

dun burda cok bekledim canim ya dur azicik sitem edeyim sana dimi
cuma tatile cikiyormussun erken don bari donerken mujdeli haberini de getir canim tatilde bos durmak yok :emir_bebek:

1 ay kalirim herhalde. valla kismet be Gulum. yani tatili birak simdi de bos durmuyoruz ama gelen giden yok. Birde diyorum Agustos'u mu beklesem. Agustos'ta buyuk ihtimal denk gelecek gunlerim. Ama artik yoruldum yaa. Bir an once ne olacaksa olsun diyorum bazen de.

neeeee bir aymi nereye gidiyon oyle ya cok uzun bir zaman bu ya simdi diger kizlarda tatile cikarsa biz napicaz burda tek orkidemle kaldik basbasa
sen umidini kaybetme olur zaten bu ay tutmazsa agustosu dene madem gunlerinde hazir denk gelmisken insallah tutar ama seni anliyorum canim ben dusukten sonra eger nisanda tutturamasaydim ne olursa olsun diyecektim cok sukur tuttu insanin gucu kiriliyor ama senin kiz naz yapiyor iste cok istedigini biliyor ya yerimseniben

ben kalirim herhalde bir ay canim yaa. esim buyuk ihtimalle bir hafta duracak benimle birlikte sonra da hafta sonlari gelir.
valla bu ay ne yumrutlama oldu daha ne bisey. yada ben kacirdim ama ona ihtimal vermiyorum pek. bugun 16. gunum ama hala yumurtlayacak gibi hissetmiyorum kendimi. ya da bir ara oldu da ben farkina varmadim, test yapip duruyorum ama. eger oyleyse ben de orkidem gibi kim vurduya giderim vallahu bu ay. ondan sonra da yanar doner sorarim artik ben hangi gun hamile kaldim acaba diye...

canim insallah tipki ona benzeyen bir kizin olur
duzenli test yaptiysan korkma gunlerini kacirmazsin gec yum olabilir korunmuyorsan belki hamile de olabilirsin hic belli olmaz sen yine calismalarina devam et nasil olsa size perhiz yok ne kadar calis o kadar sansin yukselir :roflol:

aman yumurtlama geciksin zaten. bu ay hic yok ama Temmuz16'da basliyor gunlerim. Eger bu ay gecikirse belki onumuzdeki ay gunlerim tutar.
yumrutlamayi dogal yolla geciktirecek bir sey biliyormusun canim sen. bak sakin stress deme haaa....

civcivim ya benim oglan daha yaramazlik yapmiyorki orda uslu uslu duruyor kizlar ise boylari benden buyuk ya hem inanki kizlarimla dolasmayi cook seviyorum onlarla magaza turlari yapmaya bayiliyorum ya arkadasiz biz kucuk degillerki zorluk cikarsinlar bana cokta yardimci oluyorlar kizin biraz daha buyuyunce anlarsin canim hadi gunlerinde basliyormus tuttur su siddik insallah

ay cok imreniyorum sana yaa canim. ne guzel boyunla bir kizlarin var. ne guzel onlar hem sana cok yakin arkadas hem de birbirlerine. simdi belki didisiyorlardir ama buyudukce birbirlerinin kiymetini cok iyi anlarlar.

kiz GulNisa, hamislerin hepsi kacinci uykularinda bak. sen hala ne duruyorsun ayakta. git askim yat hem kendin dinlen hem bebisin dinlansin...

e aşkolsun gülnisa elifnaz gidince orkidemle sen mi kalıyon yalnız:eek:klava:biz ne oluyoz. ben tatile falan gitmiyom haberin olsun senin oğluşun sevinçli haberini almadan....bende bugün dr a gitmeye karar verdim kafamdaki tereddütleri ona soracağım.bide yumurta ne durumda ona baktırıcam.yumurta sağdamı soldamı çok önemlimikiCADIARZU bunu nasıl soracam o kadar şey soruyom ki dr hadi bacım hadi bana herkül mü doğuracan derse şaşmamjeyyar.elifcim iyi tatiller.orkidem hoşgeldin.a.s.

Son düzenleme:
Günaydın Canlar,

Bu sabah kaltığımda leke yoktu.Galiba tamamen kesildi.İnşallah bişey yoktur.Sizlerde ne var ne yok?Gülnisa Orkidem sizinde az kaldı cinsiyetleri öğrenmeye.Hadi hayırlısı canlarım.

X