Süper annelersiniz

serdalcimm annemin uc oglu olduu
ucundede yerlere yatti hastanelerde serum yiyerek gecirdii her sabah kusardi hatirlarimmm
sanirim bende anneme cekmisim
sonra benim amcamin kizinin iki oglu var ikisindede hastanede yatti mide bulantilari yuzunden herseyden tiksinmiss birinde cani balik
digerinde can erigi istemiss
annem ise en kucuk kardesimde zeytinn ortancida lokum buyukte isee ayva
bendede nar cekmis cani
ayy kizlaar yazdim ama caniniz cekmez insallah gerci daha yenisiniz ama avcunuzu yalayinn

serdalcim nasilsin canim bebegin nasil
canim ya ben kac kisiye soruyorum oglu olupta hamileligi kotu gecen cok var simdi bunu kafana takma kisiden kisiye degisiyordur

Takmamaya çalışıyorum Gülnisa Abla;
benim başım her gün ağrıyor,ve hani üşütürsün de her yanında kırgınlık olur ya ben de öyleyim bir de midem bulanıyor az az..
Uykuyu henüz kestiremedim ben sabah 08'den akşam 18:30'a kadar işteyim,uyuyamıyacağım için kendime uyku lafı bile etmiyorum ama yataktan çok zor kalkıyorum sabahları..

serdalim bidenem yine bizim ilk bebislerimizz kendimden biliyorumki sende en az benim kadar istiyorsun rabbim ins veriri gonlumuzdeki bebegi
hep diyorum olmazssa ikinciye yaparim diye ama rabbime guveniyorum o dualari bosa cevirmezz kesin verecek istedigimizz bebeleri

valla orkidem kiz belirtisimi oglan belirtisimi bilemem ama zaten bulantidan cok az yiyebiliyorum
onuda canim ne istiyorsa yiyorum yoksa olucem
eksi cani isteyenin kiz derler ama oglu olanlar hep eksi canimiz istedi diyorlar batil inanctir ya bosver ilk bebegin canim ya birak bunu ben dusuneyimbenneyaptımki

haklisin gulnisa ablacimm
inan senin oglun olursa kendim olmus kadar sevinecegim sonucta benim ilkk
allah once sana versinn ins dualarimiz kabul olurr
yaa dedim ya annem kiminde tatli kiminde tuzlu yemiss bende eksi yemis
hayirlisi

serdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllll
kiz bekliyommm bebegin dogum tarihini yazssaannaaa yawww

serdalim bidenem yine bizim ilk bebislerimizz kendimden biliyorumki sende en az benim kadar istiyorsun rabbim ins veriri gonlumuzdeki bebegi
hep diyorum olmazssa ikinciye yaparim diye ama rabbime guveniyorum o dualari bosa cevirmezz kesin verecek istedigimizz bebeleri

Ben de inanıyorum buna hem de sonuna kadar rabbim istesin yeterki kızı da verir oğlanı da ,Dua etmek çok güzel!!!!
Bu arada ben ayran içmekten ölüyorum valla....
Orkidem bebek takvimini biliyorsan anlatmanı istedim ,dün Aregon da aldı benim son satı,
ona ayıp olmasın çok teşekkür.:emir_bebek:

ilahi serdal ne ayipi kizz dahada sevinir istee yardimci olmus diye sen bilirsin tatlimm
bende cook ayran iciyorum bakalimm ne cikacak

canim insallah bulantisiz kolay atlatirsin benimde bulantim az ama yinede rahatsiz ediyor ama bazi gunler kotu basim agriyor
canim uyku lafi etme haklisin bir alistinmi uyumaya daha bas agrisindan duramazsin bir iki gunduz uyumustum da yok birdaha canim kotu oluyorum uyumaktansa cikip gezerim hava aliyim daha iyi
:emir_bebek: kucagina alinca bebegini unutursun ya isim dusunuyormusun

Şu Komik isimlerden mi yoksa komik olmayanlardan mı .Valla ablacım hel bi cinsiyeti belli olsun da ??
Midemmmmmmm bulanıyor ya kötüyümmmm:eek:

ilahi serdal ne ayipi kizz dahada sevinir istee yardimci olmus diye sen bilirsin tatlimm
bende cook ayran iciyorum bakalimm ne cikacak

Orkidem canım yazıyorum benim içten arkadaşım;
24 Nisan son sat...
Bana uçaklı dağ manzaralı olandan yaparlarsa Aralık annelerine çok teşkür ederim ve sana da laelaelaelaelae

kiz olursa benimkinin ismi bellide
elif koycaz allah izin verirse ama erkek olursa ben efe istiyom esim babasinin ismini diyo oda olmazssa kardesimin ismi diyo
bende dedim cnm bir duzine cocuk yapalimda butun sulaledeki isimleri koyalim kimseye ayip olmasin dedim
tovbe tovbeee

nerdeee gulnisa ablamm buradayim maalesef halbuki soyle cocuk olmadan esimle doya doya gezmek isterdimm
ama bastakiler yokmuu bir iki sene sonra ben biliyorum isimi ama hayirlisi artik esim icin katlaniyorumm
karisanin cook oluyor be ablamm
ama cook ozluyorum annemi kardeslerimi babami yaa

Erkek olursa Tuna , Demir benim çok hoşuma gidiyor ama eşim beğenmiyor.
Bizim için isim bulmak zor olacak.

cnm zaten o dag manzaralida kalan hafta yaziyorr giden hafta degil hayirlisi eee diger kizlar yok nerde bunlar yaa

bu arada kizlar benim gobusum cok killandi yaa napcam ben keciye dondum
esim bile sasiriyorr birde karnim ciktii size yolluyam fotosunu

ezgincim dogru soyluyorsun canim ya hamileler cogaldi seneye hem sen daha sanslisin bizimkilerin cinsiyeti belli olur o zaman daha bilincli yaparsin insallah herkesin de diledigi olur canim kizinda buyumus olur
evet ya gitdikce cok kisi olduk ne güzel ya:teytey:evet haklisi daha bilgili olurum dimi.Allah hepinize versin gönlündekini insAllah öptüma.s.

Merhaba süper anneler ve adayları, maşaallah bayağı coşmuş forum, orkidem bugün performansın iyi canım, sen hep burda ol...

X