Süper annelersiniz

ya evet yazını şimdi okudum...bende olumlu düşünmeye çalışıyorum.bu kadar şeyi bi daha zor denk getiririm zaten.muz kayısı yemekten içim bayıldı .kafamçokkarıştı

sen gene çok şanslısın yaa ben hamile kalmadan bilseydim bu yöntemleri harfi harfine uygulardım yaa senağlamaartık ne çıkarsa bahtıma deyip deyip bekliyorum malum geri iadede kabul etmiyolar bence sen kesin tutturursun a.s.

merhaba kizlar ne güzel valla herkez hamis kaliyor valla Allah hepimize gönlündekini versin.bence ben e sonuncu olacam

ay bak bunu yazman iyi oldu canim bende duygusalim ama sikintim cabuk gecer cok takmam unuturum ben azicik arsizim yaa bu elifnaz nasildi acep streslimiydi gelsede sorsak

kızlar ya valla pişman oldum keşkem dimeseydim özür .....ikinizde hamişsiniz .ya bu konuda ben çok şey okudum yani cinsiyet konusunda.ne kadar okursan o kadar çorba oluyor.bunlar denenmiş şeyler değil sadece varsayım.kadınların hemen hepsi saatli bomba gibi stres küpüyüz zaten .öyle olsa kimsenin oğluşu olmaz.ikinizinde oğlu olcak inşallah.

ay bak bunu yazman iyi oldu canim bende duygusalim ama sikintim cabuk gecer cok takmam unuturum ben azicik arsizim yaa bu elifnaz nasildi acep streslimiydi gelsede sorsak

stres mtres karistirmayin ortaligi simdi yaa Çok üzgünüm çoook . zaten takvimdi, diyetti kafayi yedik birde stres cikmasin basimiza.
benim bildigim stresli durumlarda genelde erkek bebek oldugu. bende ogluma hamile kaldigimda ailemin cok kotu finansal problemleri vardi ve acayip stresliydim, uzgundum. cok sukur simdi hersey gecti, eski haline dondu. benim de morelim cok yerinde. insallah bu genisligin ustune birde kizim oldu mu degmeyin keyfime artik.

merhaba kizlar ne güzel valla herkez hamis kaliyor valla Allah hepimize gönlündekini versin.bence ben e sonuncu olacam

tatlim sen daha ikinciyi buyuteyim diye bekliyorsun da ondan. ama seninki daha garany=ti olacak. o zamana kadar INSALLLLAAAAAHHH hepimiz hamile kaliriz istedigimiz bebeklere sende istedigin yontemi secer ona gore yaparsin artik.

ELIFNAZ NERE KACTIN YA SENI BIR YAKALARSAM ALACAGIN OLSUN:mymeka:
bilgisayar basinda agac oldum boyle giderse burda dogucak bebegim :roflol:
cagirip sonra gidersin dimi

yok canim burdaydim ama bugun bir turlu denk getiremedik.

bende Cuma gunu tatile cikiyorum. belki tatil donusu suprizle gelirim ne dersiniz...:1shok: :1shok: :1shok: simdi ben tatilde iyice stresi de atarim ooooh bi guzel kizi veririm firina...:sm_cool:

merhaba kizlar nihayet pc oldu artik kafanizi agriticamm
ama kimseler kalmamis neyse yarin gorusuruz insallah

Merhaba Kızlar,

Saolun canlarım desteğiniz için.Dün dr a gittim beta hcg baktık 63 olmus yukselme olumlu ama lekelenme kimyasal gebeliktede olur dedi.Su an bişey soylemek için erken dedi.Yerleşme kanaması olabilirmiş.Bekliycez adet olmazsan beta hcg bakarız dedi.

serdalcim kalp atislarini duymussun canim cok sevindim Allah tamamina erdirsin
bak hic umitsiz olmamak lazim zamani gelince Allah veriyor canim diledigin gibi bir oglusun olsun insallah

Günaydın Kızlar;
Günaydın Gülnisa Ablammmm...
Ağzından bal damlıyor inşallah her dileyenin olur....
Hamiş olanlar mide bulantılarınız ilk ne zaman başladı ve ne zaman fazlalaştı bana söylerseniz sevinirim...:kahve:

imgp2241jb0.th.jpg

[img=http://img519.imageshack.us/img519/1101/imgp2241jb0.th.jpg]

erkek bebekler
civcivim......erkek bebek......hazirlaniyor_____________ikinci icin

aregon......erkek bebek......yolda ins_______________ikinci icin:hooray:
ozlembay......erkek bebek......geliyorrr____________ikinci icin
gulnisa......erkek bebek......yolda ins______________ucuncu icin
orkidem......erkek bebek......yolda ins____________ilki icin
misswomen......erkek bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
kardelensima......erkek bebek......hazirlaniyor_______????
serdal......erkek bebek ......yolda ins________İlki için
liza......erkek bebek......hazirlaniyor___________ucuncu icin
fiona......erkek bebek......hazirlaniyor__________ikinci icin
ezgin......erkek bebek......hazirlaniyor_________ikinci icin
nureren......erkek bebek......hazirlaniyor_______ucuncu icin
haticem......erkek bebek......yolda ins________ikinci icin
gulhanos......erkek bebek.......hazirlaniyor______ikinci icin

kiz bebekler
elifnaz.......kiz bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
nese1......kiz bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
hulyacemre......kiz bebek......hazirlaniyor______ucuncu icin
nuray.......kiz bebek......geliyorrr_____ ilki icin
handefe......kiz bebek......hazirlaniyor_______ikinci icin

Aman da aman Serdal Teyzesi yesin onu çok şeker benimkinin yanında
seninki büyümüş valla.
Orkidem senin bulantılar ne alemde...
Ben yataktan bügün zor kalktım.Ya sen beni bu bozuk pC ayağına tebrik etmedin

serdall kiz dovecem seni simdii :mymeka: ne demek tebrik etmedinn ac bakiyimm diger sayfalarii ozlemle sana ayni yazdim hattaaa aaaaaaaaa
buyumus dimi teyzosuu ama valla eli ayagi top gibi bisey belli degil gerci yolk kesesi bebegin ayaklarinin ustunde demisti dr ama
cnmm valla hazir ol serdalcimm ben halaa cok kotuyumm
ins senin hafif gecer ne diyim tatlim allah sabir versin benim 7 haftada baslamisti halaa devam ediyor

Orkidem aaa kusura bakma atlamışım!!!!!Çok sağol bebişim ...
Ya bana şu bebek takviminin yapılışını anlatsana Aregon yapacaktı ama fırsat bulamadı...
Ya kızlar illa kız bebek bekleyenlerin mide bulantısı olur diye bişey yok demi???
Benim kaç arkadaşım varsa hepsi ,1 tanesi hariç , çok rahat hamilelik geçirmişler ve oğulları var.

serdalcim son satini yaz canim sen bende bilmiyorum ama aralik annelerine yaptirayimm
gulnisamm cnm bendede meyveye asiri duskunluk var bu kizin belirtisi olabilirmi yada batil inanc bilemiyorumm
ilk defa dun gece saat birde canim ayran cektii tuzlusundan kalkti sagolsun esim yapti geldi duble bir bardagi nasil ballandira ballandira ictim anlatamam yoksa gozume uyku girmiycekti eminim
sonrada rahaat rahaat uyudummm

X