Süper annelersiniz

olsun elifcim ya oglusum olsun da kapris yapsin annesine yerim ben onun kaprislerini
belki haklisin erkek cocuklari magaza falan sevmezler ama benimde kizlar ben bugun disardaydim bir arkadasimla gezdim diye surat asiyor anne bizide illa yarin gotur diye ben iyi gezdimya hic gidesim yok nasil yakayi kurtaricam yarin onu dusunuyorum fisfisfis bak iste canim kizlarda baska turlu oluyor ya ama bana kalirsa sen kizinin adini nisa koyma canim ya nisa lar cok cadi oluyorlar yav

yok yok ben severim cadi kizlari. oyle sus bebegi gibi oturup durmasinlar. cadi olsun kiz cocuklari azicik. bu devirde o lazim...

vayyy aregon hayırlı uğurlu olsun Sağlıkla kucağına al inşallah. Bende biliyosun ameliyattan sonra 3 ay korun sonra korunmayı bıkak demişti. takvime göre yeni adetimi 10 gün ertelemem lazım temmuzda deniyeceğim kısmetse bende. Hangi doğ.kontrol hapını kullanayım geciktirmek için bir bilgin varmı bide nezaman kullanmaya başlıyayım.

hoşgeldin misswoman.a.s. aregona sormuşsun cevap vermek istedim bende...duphaston bende işe yaramadı anladığım kadarıyla serdaldada çok geciktirmedi. ayrıca doğum kontrol hapı değil duphaston.yasmin bu ay kullandım bitirdikten tam 4 gün donra regl oldum dr un dediği tuttu saat gibi... ben yasmin diyom etkisi en azolan oymuş dr a göre

gulnisa simdi soyledin mi peki yaa keske soyleseydin anacım 2 aylık olduk bile:1rolleyes:
üzülür simdi kadıncagız neden soylemedin diye

kizlar dun gece ruyamda gene oglum var diye gordum 1.5 2 yaslarinda filandi kosarak kaciyo arkasindan yetistim montundan yakaladim nasil sariliyorum agliyorum oglum diyee ayyy nasil korkmusum cocugu kaybedecem diyesenağlama
garip oldum yani cok etkilendim ruyadan:1rolleyes:
kesin oglum olacak benim yaaa icime doguyor
degilse zaten hislerime tüküreyim:dilcikar: bu kadar da yanılmazki insan di mi:1rolleyes:

Evet Samira hislerime güvenirim bence de senin oğlun olacak.

canım çalışmalara devam . yılmak yok, ben de kontrolden geldim, doktor bebişime erkek dedi ama aynı yerden kordon da geçtiğini o nedenle % 100 diyemiyorum dedi, siz kız istiyodunuz değil mi dedi, ben de kızım olduğunu söyleyince şaşırdı, ben erkek hatırlıyorum dedi, halbuki ilk çocuğumuzun cinsiyetini söylememiştik süprizzzzz, evet kızlar cetvelimi maviş olarak değişrtiriyorum, artık bir dahaki kontrole kız derse pembe yaparız, ama şimdilik ilk tahminimiz %100 olmamakla beraber erkeekk...

Çok sevindim Aregon.Hem senin adına hem de bu yöntem için çalışan arkadaşlar adına.Sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

Merhab Kızlar,

Evet yine hüsran.Beta hcg 3.64 8.günüm.
Yani %99 hamiş değilim.

Özlembay arkadaşım hayırlısı olsun bak Aregonda 7 ay sonra tutturduğunu söylüyor.Hazirandaki günlerinde az sayılmaz .Adetini biraz öne alabilirsen belki kısmet haziran ayınadır.

Aregon'cum caniiim tebrik ederim seni...Zaten tahmin ediyordum erkek oldugunu yani herseyi denk getirdin tahmine bile gerek yoktu aslinda. Bir de cok sakin ve kendinden emin davrandin hep. Allah guzel gonlune gore verdi insallah canim. Adi ne olacakti senin oglanin yaa?

sağol canım, umarım senin de çok tatlı bir kızın olur, isim konusuna gelince henüz karar vermedik, ben halen cinsiyet konusunda temkinliyim, kız ismi hazırdı çünkü kızımın ismiyle kafiyeli güzel bir isim bulmuştum, ama erkek ismi hazır değil, isimden çok bebiş cicileri beni çok heyecanlandırıyor, bugün elim maviş hadtane çıkışlarına gitti ama sonradan emin olalım da öyle alayım dedim, ama cetveli değiştirdim, hadi hayırlısı...

selam kızlarrr
aregon canım kesin degil demişsin ama yine de cok tebrik ederim.insallah yanılmıyordur
darısı bekleyenlerin başınayerimseniben

Sağol canım, kendim de dahil kimseye cinsiyet konusunda bir tahminde bulunmamıştım ama senin kız olacak gibi geliyor, bu arada hislerim çok kuvvetli değildir :1rolleyes: ,ama ben yine de içimden geçeni söyleyeyim...

aregon tebrik ederim.inanıyordum ben ya tutacağına:teytey::teytey:
allah hayırlı evlatlar olmasını nasip etsin.bir kızın vardı galiba.bide oğlun olcak hayırlısıyla.inşallah bende kızımı doğurduktan sonra bu takvime başvururum.tabi biraz zaman geçtikten sonra....
senin yaptıkların diyet+ovulasyon günü ilşki+takvimdi galiba.bunları arkadaşlardan merak eden çok olur galiba.benimde sana sormak istediğim soru şu ovulasyon gününü hangi yolla buldun ateşmi ölçtün kitmi kullandın.tek ilşiki ve süper sonuççç...ay çok sevindim dsarısı benim gibi tüm anne adaylarına:teytey::teytey::dance::dance:
Canım kit+ateş ölçmeyi kullandım, test pozitif çıkınca 18 saat sonra falan oldu ilişki yanılmıyorsam, ben ateşimi daha önceden ölçtüğüm için yumurtlama günlerimi az çok buluyordum, test bende hep doğru sonuç vermedi, ama ateşim düşüp yükselmesi ve pozitif testi görünce tamamdır dedim, ama daha önceden de yazmıştım yumurtlama günlerinde önceleri de ilişkim olmuştu, ama şubat ayında kısmetmiş..

selam kizlar aregonu merakimdan duramadim
cnmm benim kesin oglandir ehh bi cikinti varmis sonuctaa cok sevindimm bitanem
allah tamamina erdirsinn
birde sen vajinal dus yapmismiydinn

İlişkiden bir saat öncesi duş yaptım ama karbonatla yapmadım canım , senin oğluşunun da haberlerini bekliyoruz canım...

Canım,

Ben galiba 1 gunle kacırdım 2 aydır yumurtlamayı.Yada diğer faktörler etkiledi.Hormonlarım sınırda aslında ama tabi zorlastırıyo biraz her gecen gun degerlerin normale doner dedi dr.Rahim agzında ufak bir yara var yumurtlama gunume kadar tedavi olcam şimdi.İlk defa 3 ay once bir tup bebek dr una gitmiştim 14 gunumdu ve dr yumurtan catlamıs dedi.Yani benim yumurtam 14 gun kendiliğinden catladı galiba 2 aydır ve ben 14.gun catlatma iğnesi olup 36 saat sonra 15.gun aksam ilşki oldu ve yumurtlamayı kacırdım.Bende klomen kullanim dr a sorup bu ay kacıncı gun baslattı senin dr.Fazla yumurta olur diye korkuyorum.Senin tek yumurtamıydı.Sagdamıydı ve kac mm di 12.gun cnm?

Sağda ve 16 mm idi canım...

fiona cok oldu gorunmuyorsun canim ya birde benim bebe ne onuda hisset guzelim ya :emir_bebek:

Canım ya bugünlerde çok fazla giremiyorum.Eğitim öğretim yılının sonuna geldik ya sınavlar,notlar derken çok yoğunuz.Gönlümden geçen olduğu içinmi bilmiyorum ama senin bebeğininde erkek olduğunu hissediyorum.Bence kesinlikle erkek.

aregon canim olmus ay olmus canim ya valla cok sagol Allah razi olsun canim ya cok iyisin Allah gonlune gore versin bitanem valla utaniyordum yapamadigim icin cok tesekkurler:1hug:

Hayırlı olsun canım, umarım yakın zamanda senin de cetvelini maviye boyarız...

insallah canim ama benim ogrenmeme cok var dusunurken bile heyecanlaniyorum o gun bakalim ne yapicam simdi sirada orkidem var insallah onunda diledigi olur
cok var diyiyorsun canimbenim ama o kadar cabicak gecer ki anlamazsin canim.annene cok üzüldüm ya ay canim rüyasinda görmüs Allahdan valla ama söyle bence canim ya. iyi olur.2 aylik oldun bilen Allah tamamini erdirsin bitanem cok iyisiniz hepiniz.öptüm

canım çalışmalara devam . yılmak yok, ben de kontrolden geldim, doktor bebişime erkek dedi ama aynı yerden kordon da geçtiğini o nedenle % 100 diyemiyorum dedi, siz kız istiyodunuz değil mi dedi, ben de kızım olduğunu söyleyince şaşırdı, ben erkek hatırlıyorum dedi, halbuki ilk çocuğumuzun cinsiyetini söylememiştik süprizzzzz, evet kızlar cetvelimi maviş olarak değişrtiriyorum, artık bir dahaki kontrole kız derse pembe yaparız, ama şimdilik ilk tahminimiz %100 olmamakla beraber erkeekk...

Çok sevindim Aregoncummmmm,
Bugün bize bayrammmmm
Allah kucağına almayı nasip etsin...
Darısı her isteyene kızzzzzz

Canım ya bugünlerde çok fazla giremiyorum.Eğitim öğretim yılının sonuna geldik ya sınavlar,notlar derken çok yoğunuz.Gönlümden geçen olduğu içinmi bilmiyorum ama senin bebeğininde erkek olduğunu hissediyorum.Bence kesinlikle erkek.

fionqcimm bide benim bebisin hislerine yat bqkiyim icine ne doguyorrr
ama bak dogruyu soylee
ben ruyamda hem kiz hem erkek goruyorumm
iste oyle biseyy cnm neysee hayirlisi

X