Süper annelersiniz

Kızlar,

Nerde hata yaptım diye düşünüyorum.
Yeniden program yapmam lazım daha 2. denemem diye düşünüp kendimi teselli etmeye çalışıcam.Benim prolaktin biraz yüksek biliyorsunuz ve ilacı hep ihmal ettim.Bugün ilk iş parlodel alıcam.Rahim ağzı yaram içinfitili kullanmaya baslıycam yine bugün ve sigarayı bırakmalıyım ve işte o biraz zor.Yine muzlar kurukaysılar.Sut yasakları baslıycak.
Haziran günlerim 12-17 haziran pzts tekrar beta hcg yaptırcam ve hamile olmadığıma emin olcam ve sonra sogan suları e papatya cayıyla adetimi 3-4 gun one alırsam yani 3-4 haziranda regl olursam takvimi tuturabilirim.Temmuzda sadec 1 gunum var yani imkansız haziran tutmazsa temmuzu atlıycam.Agustos yada eylül tutacak.Ama yumurtamın solda oldugu ay denemiycem.

yarın ovülasyon testine başlamam gerek sanırım bugün samira yok doğum tarihini verince yardım ediyorya vallahi ne yapacağımı şaşırdım yardımınıza ihtiyacım var okadar çok sitrese girdimki erkek bebek için tutacağı varsada tutmayacak ha bu arada doğum tarihim 03-03-1978 lütfen yardım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kızlar,

Nerde hata yaptım diye düşünüyorum.
Yeniden program yapmam lazım daha 2. denemem diye düşünüp kendimi teselli etmeye çalışıcam.Benim prolaktin biraz yüksek biliyorsunuz ve ilacı hep ihmal ettim.Bugün ilk iş parlodel alıcam.Rahim ağzı yaram içinfitili kullanmaya baslıycam yine bugün ve sigarayı bırakmalıyım ve işte o biraz zor.Yine muzlar kurukaysılar.Sut yasakları baslıycak.
Haziran günlerim 12-17 haziran pzts tekrar beta hcg yaptırcam ve hamile olmadığıma emin olcam ve sonra sogan suları e papatya cayıyla adetimi 3-4 gun one alırsam yani 3-4 haziranda regl olursam takvimi tuturabilirim.Temmuzda sadec 1 gunum var yani imkansız haziran tutmazsa temmuzu atlıycam.Agustos yada eylül tutacak.Ama yumurtamın solda oldugu ay denemiycem.

canım çalışmalara devam . yılmak yok, ben de kontrolden geldim, doktor bebişime erkek dedi ama aynı yerden kordon da geçtiğini o nedenle % 100 diyemiyorum dedi, siz kız istiyodunuz değil mi dedi, ben de kızım olduğunu söyleyince şaşırdı, ben erkek hatırlıyorum dedi, halbuki ilk çocuğumuzun cinsiyetini söylememiştik süprizzzzz, evet kızlar cetvelimi maviş olarak değişrtiriyorum, artık bir dahaki kontrole kız derse pembe yaparız, ama şimdilik ilk tahminimiz %100 olmamakla beraber erkeekk...

erkek bebek için neler yaptın,tek tek yazarsın çok sevinirim,yumurtlama gününe mi denk getirdin,o günden önce ve sonra korundunmu,beslenme dieti yaptınmışu şeyden satın aldınmı..... LÜTFEN CEVAP

vayyy aregon hayırlı uğurlu olsun Sağlıkla kucağına al inşallah. Bende biliyosun ameliyattan sonra 3 ay korun sonra korunmayı bıkak demişti. takvime göre yeni adetimi 10 gün ertelemem lazım temmuzda deniyeceğim kısmetse bende. Hangi doğ.kontrol hapını kullanayım geciktirmek için bir bilgin varmı bide nezaman kullanmaya başlıyayım.

canım çalışmalara devam . yılmak yok, ben de kontrolden geldim, doktor bebişime erkek dedi ama aynı yerden kordon da geçtiğini o nedenle % 100 diyemiyorum dedi, siz kız istiyodunuz değil mi dedi, ben de kızım olduğunu söyleyince şaşırdı, ben erkek hatırlıyorum dedi, halbuki ilk çocuğumuzun cinsiyetini söylememiştik süprizzzzz, evet kızlar cetvelimi maviş olarak değişrtiriyorum, artık bir dahaki kontrole kız derse pembe yaparız, ama şimdilik ilk tahminimiz %100 olmamakla beraber erkeekk...

Canım Arkadaşım cok sevindim hadi hayırlısı olsun.

vayyy aregon hayırlı uğurlu olsun Sağlıkla kucağına al inşallah. Bende biliyosun ameliyattan sonra 3 ay korun sonra korunmayı bıkak demişti. takvime göre yeni adetimi 10 gün ertelemem lazım temmuzda deniyeceğim kısmetse bende. Hangi doğ.kontrol hapını kullanayım geciktirmek için bir bilgin varmı bide nezaman kullanmaya başlıyayım.

Canım ben de seni merak ediyordum, nerelerdesin, evet doktor erkek dedi ama şüpheli yine de:uhm: ,canım reglimi ben iki defa geciktirdim , birinde bir hafta birinde de 9 gün, ikisinde de duphaston kullandım , doktorum bu hapı önermişti, ama bazı arkadaşların YASMİN i de kullanadığını okudum, hayırlısıyla hamişim diyeceğin güzel haberleri bekliyouz, forumumuzu da sensiz bırakma yerimseniben

aregoncum cok sevindim hayırlısı darısı basımıza.bende erkek bebek istiyorum. baby chose aldım.dün verdim siparişi.nezamn elime geçer.bide olumlu gün diye takvimde veriyo ya adeti o günlere gelirse ne yapıcam geciktirmek için ne ilacı kullanıyorsunuz.birde bu olumlu günler acaba yumurtlama günümmü oluyo benim.bukonuda deneyen biri olarak bana yardımcı olurmusun cok heyecanlıyımmmm.birde olumlu günlerde 3 yada 4gün veriyo galiba hergünmü ilişkiye girmek gerekir acaba hani sık ilişki kız diyolaryaa bu yüzden sordum.
başka ne yapmam lazım tatlım cok saaooolll cevabınızı bekliyorummmm.sizde babychose aldınız dimiii.

aregon,senin adına çok sevindim,o yöntemi satın mı almıştın,nuray mı vermişti,ayrıca vitamin kullandınmı,eşin çinko hapı felan kullandımı,bilgilerin için teşekkür ederim.

aregoncum cok sevindim hayırlısı darısı basımıza.bende erkek bebek istiyorum. baby chose aldım.dün verdim siparişi.nezamn elime geçer.bide olumlu gün diye takvimde veriyo ya adeti o günlere gelirse ne yapıcam geciktirmek için ne ilacı kullanıyorsunuz.birde bu olumlu günler acaba yumurtlama günümmü oluyo benim.bukonuda deneyen biri olarak bana yardımcı olurmusun cok heyecanlıyımmmm.birde olumlu günlerde 3 yada 4gün veriyo galiba hergünmü ilişkiye girmek gerekir acaba hani sık ilişki kız diyolaryaa bu yüzden sordum.
başka ne yapmam lazım tatlım cok saaooolll cevabınızı bekliyorummmm.sizde babychose aldınız dimiii.

Canım sipariş konusunda bir bilgim yok, ben ilk elden almadım çünkü, erkek günlerine yumurtlamanı denk getirmen lazım canım, mesela ayın 20-25 i erkek günlerinse ayın sekizinde veya dokuzunda regl olman lazım, tabi bu arada kaç günde bir regl olduğun da önemli , eğer regl tarihinden itibaren 14-15. günlerin yumurtlaman oluyorsa böylece denk getirmiş olursun, yumurtlamanın hangi gün olduğunu belirlemek içinde ovulasyon testleri, ateş ölçme yöntemi gibi yöntemler kullnabilirsin, bu konuda forumda bayağı bir bilgi var,ben tek gün ilşkiyle hamiş kaldım, o da yumurtlama günüydü, yani hem takvimi uyguladım hem de yumurtlama gününde ilişki oldu, bence bu başlığı en baştan oku,aklına takılabilecek her soruyu tartıştık çünkü, okuduktan sonra konunun uzmanı olmamak mümkün değil...

aregon,senin adına çok sevindim,o yöntemi satın mı almıştın,nuray mı vermişti,ayrıca vitamin kullandınmı,eşin çinko hapı felan kullandımı,bilgilerin için teşekkür ederim.

Benimki Nuray'ın takvimi değildi ama zaten iki takvim de aynı, arkadaşlar test etti çünkü, vitamin hiç kullanmadım, ama kullanmanın yararı olur bence...

Çok sağol arkadaşım, umarım bütün süper annelerimizin gönlündeki hayırlısıyla olur, bilgilerinle bize çok yardımın oldu , dularımda ilk sıralardasın , çalışmalara devam...

Canım,

Eger bu olayda biraz faydam olduysa ne mutlu bana canım cok sevindim.Bişey sorcam ben 6 ay once dusuk yaptım galiba hormonlar ve rahim hazır değil hala hamileliğe.Senin bu hamilelğin düşükten ne kadar sonra gerceklesşti.
Canım birde yurtdısındamı oturuyosun.Yumurta kontrolu dr la nasıl yaptırdın.Klomeni dr mu tavsiye etti.

canım aregonum mesala ben şuan adetim.yani adetim 28 mayıs.suan takvimi bekliyommm.birde yumurtlama gününümü belirlemem lazımmm.ama babychose yumurtlama gününü baz almıyo sanırım elektriksel cekimi gözönüne almıyomu.peki yumurtlama gününü belirlemek için ne almam lazımmm

X