Süper annelersiniz

amin tatlim amiiiiin. insallah bana o melek gibi kizi veren Allah'im sanada tostopacik bir oglan verir.

ben simdi kisa sureligine cikiyorum cunku oglum bilgisayarda oyun oynamak istiyor. ama aksam yine gelirim.

çok teşekkür ederim....eline sağlıka.s.

SAOL CANIM YA.İNAN ÇOK SEVİNDİM İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR.TAKVİM MAKVİM DERKEN BİZİM HAMİLE KALACAĞIMIZ YOK ZATEN. BEN HALA DENK GETİREMEDİM DİYETİ UYGULUYORUM 2 HAFTADIR HAZİRANDA DENİCEM İLK DEFA(BU ARADA GÜLNİSAYA TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM)..AYLARDIR DENK DETİRMEYE UĞRAŞIYORUM DR YASMİN ÖNERDİ ADETİ ÖNE ALMAYA ÇALIŞACAĞIZ. OLMAZSADA BİR DAHA İLAÇ KULLANMAM.GÖZÜMÜ KARARTIP DENİCEM HAYIRLISI. DUPHASTON DÜŞÜK TEHDİDİ OLANLARDA KULLANILAN BİR İLAÇ RAHİMİ GÜÇLENDİRİYORMUŞ.YANİ HAMİŞLİĞE UYGUN BİR ORTAM HAZIRLAMIŞ OLABİLİR. bencede hamilesin kardeş patikleri hazırla:teytey:

Son düzenleme:
canım ya kıyamam eehhh oğluş oğluş dersen bak oğlan daha karnında yapıyo yapacağını:)) umarım hemen atlatırsın bulantılarınıda kasıla kasıla yürürsün.bende gelicem sana misafirliğe valla ne var sende bu kadar herkes geliyo.banada kimse gelmiyoo ( evin ters geliyo bize diyolar nesi tersse.benimde oğluş bi gelsin yerleşsin başlarda sesimi çıkarmıcam ama yolculuk bitipte yanıma ulaştığında beni bu kadar bekletti diye kaymak popo maymak popo dinlemeden şamarı indirecem alimallah:))

gülnisa canım ya sana bişey sorucam sen üçüncüye hamilesin tecrübelisin bu konuda.bende haziranda başlıcam ya denemelere ama kızım için çook üzülüyom mide bulantılarım olur uyurum kızımla ilgilenemem kardeşi doğduğunda içine kapanır diye çok korkuyorum.garip garip rüyalar görüyorum bi arkadaşım var hamile rüyamda bana yapma diyo ikinciyi kızın büyüsün biraz daha diyo.kafam allak bullak oldu ya.zor oluyomu ilgilenmek ilk çocukla.nasıl atlattın sen o devreyi.kızım 5 yaşında.yaz tatili burnundan gelirmi kızımın anaokulunada göndermicem kendini dışlanmış hissetmesin kardeşiyle biraz vakit geçirsin diye.ama hep aklımda ne yapsam vazmıgeçsem acaba diyorum kendi kendime.

Gülhanos günaydın;
arkadaşım şayet hamileysem aylardır diyet takvim,yok ilişkiden önce kahve,muz vs vs..
ovülasyonumu yakalayamayınca ve de aylardır uğraşınca bunların hiçbirini yapmadım.
Kısacası Allah neyi nasip ederse o oluyor. Perşembe veya Cuma gideceğim doktora...

ay insalllah hamilesindir Serdal'cim. ama bu adet gecikmesi, testin pozitif cikmasi falan..hem bu arada adet geciktirici de iciyorsun. yani sen bize akil danisacagina hemen bir doktora git bence. bosver askim isi falan, is yap yap bitmez.

Elifnaazzzz Kız senin bu kız ne de tatlı anam inşallah gönlündeki olur...
İnşallah gidecem doktora bakalım ne olacak...

çok doğru söylüyosun canım.ne zormuş bi karar vermek.kızımda bu kadar düşünmemişrim valla.

Günaydın Kızlar,

SAMİRA SAMİRA.Nerdesin arkadasım?
Sorum var kızlar bugun ilşkiden sonra 5.gunum ve sabah atesimi olctum cok dusuk 36.2
Su ates olcme sayfasınada yazdım ama içinizde bu konuyu bilen varmı atesim su an yuksekmi olmalıydı.

Canım ateşin düşerse aynı gün regl olursun, ilişkinin beşinci günü regl olamayacağına göre ısı düşüşü farklı bir şeydendir, ya aynı saatte ölçmemişsindir , ya da geçici bir durumdur, bazen böyle farklılıklar olabiliyor, yumurtlamadan sonra 12. ,13.,14., günleri dikkate alacaksın canım, bu ay hislerim senin olacak diyor arkadaşım, tek yapman gereken biraz daha beklemek, sonraa test yapıyoruz...

Günaydın Özlem;
Maalesef bildiklerimden çok emin değilim Özlemcim...
O yüzden senin kafanı karıştırmak istemem...:tomato:

herkese günaydın nasılsınız kızlar...a.s.
özlemcim öle bir gün ateş ölçmek yeteli değil.adetinin ilk günlerinde başlıyacaksın hergün aynı saatte ölçeceksin genelde en doğru ateş sabah 7 gibi olurmuş.yataktan kalkmadan ölçmen lazımki vucut ısın başka sebeplerden etkilenmesina.s..sonra takip edeceksin.ateşin kaçtan devam ediyo diye.. bir sabah ani yükseliş olur o sabah yumurtlama olmuştur ve o ısı sen adet olana kadar sabit devam eder..taki adet gününe kadar.ya adetten birgün önce yada adet günü vucut ısın başlarda ölçtüğün ısıya düşera.s

serdalcım yeni okudum canım hamilemisin :1shok:..

serdalcım yeni okudum canım hamilemisin :1shok:..

Mimoza canım emin değilim;
Duphaston adlı ilacın etkisi değilse test silik de olsa çift çizgi çıktı.
Ben pek ihtimal vermiyorum çünki ov. testi doğru çıkmadı.Şayet hamiş isem bana 9.10. günüm hamile kalmışım gibi geliyor ama hiç o kadar erken yumurtlamam ben...
İlacın etkisi geçsin bir daha test yapacam ve doktora gidecem..
Çok teşekkür..

canım bildiğim kadarıyla çatlatma iğnesi dışında hiçbir şey testi etkilemez, yoooksaaaa yoookksaaa bir süper anne adaymız daha mı var :dance:

canım bildiğim kadarıyla çatlatma iğnesi dışında hiçbir şey testi etkilemez, yoooksaaaa yoookksaaa bir süper anne adaymız daha mı var :dance:

Aregon Gerçekten mi???
Ben pek ihtimal vermedim ama niye pozitif çıktı o zaman???
en son ilacı dün içtim ,perşembe günü bir daha test yapayım..
Süper anne miyim bilmiyorum???Daha önce de bahsettim ya ,içtiğim ilaçtan dolayı
ov. testinde çift çizgiyi yakalayamadım .8.9.10.11 günlerde ilaç içmiştim ve 12.13.14.15. günlerde ilaç içmeme rağmen yine çift çizgiyi görmedim.Bu sebeple ,erken yumurtlamam pek olmaz ama 8. günümde ilişki olmuştu o zaman olduğunu düşünüyorum ,takvime uymuyor o tarihte....14. ve 16. günlerde il. oldu ama valla şaşırdım.Orkideeemm gibi oldum yani....İşte Allahın işi O ne isterse o olur...
Sen Cuma gidecen değil mi doktora??? Hadi bakalım İNŞALLAH...

napıyonuz kızlar kimsecikler uğramamış neredeyse gülnisa canım sende kendini sokağa attın bir daha zor girersin eve gezenti kadın:)) oğlunda elekçi gibi olcakta görcen:))şimdiden alıştı laf dinlemeye:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…