Süper annelersiniz

Bence 8,9,10 gun erken ovulasyon için bana kalırsa senin 14. 16 gunler oldu ovulasyon.Akıntı kişiye gore değisir diyo heryerde o yuzden guvenilir değil.8.9 GUNDE OLMUS OLSA TESTTE COK KOYU CIKAR CİZGİ CUNKU beta hcg cok yuksek olurdu.

Özlembay birincisi inşallah dediğiniz gibi hamileyimdir .
ikincisi; inşallah dediğin gibi olmuştur tarihler.
Darısı senin başına arkadaşımmmmm

günaydın kızlar elifcim çok geçmiş olsun canım.allah sana inşallah avatarındaki gibi şirin bi kız nasip eder.
serdalcım hiçbir fikrim yok canım ya senin durumunla ilgili.ovulasyon kitlerinede pek güvenmiyorum açıkçası.ama hamilede olabilirsin silikte olsa çizgi çıkmış.belki geçen ay hamile kalmışssındır yumurtlama olmaz ya hamileyken ondan ovülasyn kitinde çıkmamış olabilir.inşallah gönlüne göre olur canım.
özlemcim evet ya doktorlar kafamızı bulandırıyor takvimle ilgili görüşlerini söyledikleri zaman.canım inşallah seninde bu ay hamile haberini duyarız.
bakalım bende haziranda denemeye başlıcam.umarım hepimizin gönlündeki neyse o olur.

serdalcim ya su diyet listesini tercume edicem diye ugrastim ya sana yazamadim
sen en iyisi bir dra gitsen daha emin olursun insallah hamilesindir supheden kurtulursun sevincini doya doya paylasiriz hem sen zaten yum testini kullandigin ilaclar yuzunden negatif ciktigini biliyorsun ama demekki yum gununu 14-16 ci gunlerse bulmussun demekki bazi dr lar zaten tam hangi gun hamile kaldigini biliyorlar ben druma soylemeden o 15 nisan demisti sasirmistim bakalim bir arkadasim da hemen adet sonrasi ilk ilski de hamile kalmis yum gunu cinsiyeti ne kadar etkiliyor cinsiyetleri ogrenince anliycaz

Gülnisa Ablam inan korkuyorum doktora gitmekten..
Bir de bu hafta işler çok yoğun..
İnşallah gittiğimde benim doktorum da söyler tarihini...
Çok teşekkür ederim size...

günaydın kızlar elifcim çok geçmiş olsun canım.allah sana inşallah avatarındaki gibi şirin bi kız nasip eder.
serdalcım hiçbir fikrim yok canım ya senin durumunla ilgili.ovulasyon kitlerinede pek güvenmiyorum açıkçası.ama hamilede olabilirsin silikte olsa çizgi çıkmış.belki geçen ay hamile kalmışssındır yumurtlama olmaz ya hamileyken ondan ovülasyn kitinde çıkmamış olabilir.inşallah gönlüne göre olur canım.
özlemcim evet ya doktorlar kafamızı bulandırıyor takvimle ilgili görüşlerini söyledikleri zaman.canım inşallah seninde bu ay hamile haberini duyarız.
bakalım bende haziranda denemeye başlıcam.umarım hepimizin gönlündeki neyse o olur.

Civcivim yok canım be geçen ay 13.günümde gittim doktora yumurtam varmı diye vajinal ultrason yapmadı ama karından baktı olsaydı gebelik kesesini görürdü...

guzelim niye korkuyosun ki hamileysen cok seviniriz sende esinde emin olursunuz ama degilsen (insallah hamilesindir) en azindan cok kendini kaptirmazsin ve insallah onumuzdeki ay denersin bir kac gun dusun suan belki cok yeni heyecanini yendinmi git Allah im dualarini kabul eder insallah :emir_bebek:

Çok teşekkür ederim Gülnisa ..
Senin dediğin gibi bir kaç gün bekleyeceğim heyecanım bitsin ,eşimi nasıl zaptedecem bilmiyorum ama ...Geçenlerde bu ilacı kullandığımda sadece 4 gün gecikmişti ,eşim de onu söyleyip duruyor ,ilacın etkisi geçmiştir diye...Ama ona edim her seferinde aynı olmaz ham,le değilim diye...

ozlemcim canim yumurtalar catlamis diyosun ikiside mi catlamis desene ikiz olur o halde ya muthis bisey bu.pazatesi insallah testin pozitif cikar canim ben senin kadar bilgili olsaydim herhalde coktan dogururdum oglani burda sizleri takip ederek cok sey ogrendim burdaki dr lar cinsiyet konusunu pek ciddiye almiyorlarki alsalar bile bunlar daha cok kiz bebek hastasi

Saol cnm arkadaşım,

Valla ikiz olma olasılığı var ama bu beni pek mutlu etmiyor cunku 1 kızım var zaten.
İkiz bakmak kolay değil inşallah ikiz olursada 1 kız 1 oğlan olur.Kızda kızıma arkadas olur.
Dr. soldaki yumurta için bişey soyleyemedi.Dumur olmustur buyuk ihtimalle dedi.Tek yumurtan catlamıstır dedi.İnşallah oyledir.Neyse cok yakında herseyi öğrencez.

Çok teşekkür ederim Gülnisa ..
Senin dediğin gibi bir kaç gün bekleyeceğim heyecanım bitsin ,eşimi nasıl zaptedecem bilmiyorum ama ...Geçenlerde bu ilacı kullandığımda sadece 4 gün gecikmişti ,eşim de onu söyleyip duruyor ,ilacın etkisi geçmiştir diye...Ama ona edim her seferinde aynı olmaz ham,le değilim diye...
günaydin canlar serdal canim ay ne güzel insAllah hamissindir insAllah.yazik esine dimi ama söylersin sonra.valla benim esimde söyledigimde hic inanmadi ama bende deniyecegim nassip olursa icimde kalmasin.ama önce sizler insAllah hayirlisinla gönlünüzdekini olur.bence hepinizin olucak gibi geliyor.özlembay canim hadi hayirlisi ikiz ay cok tatli ya insAllah .öptüma.s.

Günaydın Kızlar,

Nasılsınız canlarım.Valla yazıları okumaya yetişemiyorum artık.Perş cuma ilşki oldu benim cts dr gittim yumurtalar catlamıs dollenme olmustur dedi.İnsallah bu ay tutar.Pazar yada pzts beta hcg baktırim diyorum belkide gunumu beklerim bilmiyorum.
Aregeon cnm 3 ayı gecmişiz ne zaman gitcen dr a.
Canım Haziranın ilk günleri gideceğim, 3. veya 4. gün olabilir, böylece 15.haftam olacak ve cinsiyet konusunda yanılma payı az olacak, umarım bebişin pozisyonu iyi olur da görürüz, ben de sizlere güzel haberler veririm, ama kız olursa hayal kırıklığına uğramak yok, azimle yola devam edeceksiniz, belki de ben bir istyisnayımdır, senin de hamişlik haberini heyecanla bekliyorum, sevgiler...

günaydin canlar serdal canim ay ne güzel insAllah hamissindir insAllah.yazik esine dimi ama söylersin sonra.valla benim esimde söyledigimde hic inanmadi ama bende deniyecegim nassip olursa icimde kalmasin.ama önce sizler insAllah hayirlisinla gönlünüzdekini olur.bence hepinizin olucak gibi geliyor.özlembay canim hadi hayirlisi ikiz ay cok tatli ya insAllah .öptüma.s.

Ezgincim çok sağol inşallah hamileyimdir canım ama bak internette ne okudum;

BANA DUPHASTON ADLI Bİ İLAÇ VERDİ VE BUNU 10 GÜN KULLANMAMI SÖYLEDİ TAM 3 AYDIR ÇOK STRES VE 15 KİLO KAYBINA MARUZ KALDIM REGLİ OLAMAMAMIN NEDENİ BU OLABİLİRMİ YOKSA BAŞKA Bİ SORUNDA OLMUŞ OLABİLİRMİ (BEN ZATEN BEKARIM) NEDEN BANA BETA HCG TESTİ YAPTIRDIĞINI ANLAMADIM DOKTORUN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM GERÇEKTEN SİZE İYİ ÇALIŞMALAR
KIlo kaybinizla regl olmamaniz arasinda bir iliski yok. Hormonlarinizda duzensizlik var. Kilo kaybiniz hormonlarinizi etkilemis olabilir. HCG testini ilaca baslamadan kont rol acisindan doktorunuz istemis olabilir. Sevgi ve saglikla kalin.
Emb. Dr. Sevinc Ege
Yani Duphaston ile HCG arasında bir ilşki var anlamına geliyor benim anladığım budur:eek:

Ezgincim çok sağol inşallah hamileyimdir canım ama bak internette ne okudum;

BANA DUPHASTON ADLI Bİ İLAÇ VERDİ VE BUNU 10 GÜN KULLANMAMI SÖYLEDİ TAM 3 AYDIR ÇOK STRES VE 15 KİLO KAYBINA MARUZ KALDIM REGLİ OLAMAMAMIN NEDENİ BU OLABİLİRMİ YOKSA BAŞKA Bİ SORUNDA OLMUŞ OLABİLİRMİ (BEN ZATEN BEKARIM) NEDEN BANA BETA HCG TESTİ YAPTIRDIĞINI ANLAMADIM DOKTORUN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM GERÇEKTEN SİZE İYİ ÇALIŞMALAR
KIlo kaybinizla regl olmamaniz arasinda bir iliski yok. Hormonlarinizda duzensizlik var. Kilo kaybiniz hormonlarinizi etkilemis olabilir. HCG testini ilaca baslamadan kont rol acisindan doktorunuz istemis olabilir. Sevgi ve saglikla kalin.
Emb. Dr. Sevinc Ege
Yani Duphaston ile HCG arasında bir ilşki var anlamına geliyor benim anladığım budur:eek:

Hayır cnm,

Ben söyle anladım dr duphanostu duzenlemesi için veriyor ve once beta hcg yaptırıp normal degerine bakıyor.

Kızlar uyanın çabuk ....
size çok önemli bişey danışacammmmm..
Arkadaşlar 23 Mayıs benim 30. günümdü ve biliyorsunuz ki ben' bu ay da hamile kalamamışımdır'
düşüncesiyle (çünli ovülasyonumu yakalayamadım testte) adetimi geçiktirmek için duphaston içiyorum
içinde 20 tane var bugün günde 2 adetten son ilacımı içeceğim.
Neyse Cuma günü kendime gebelik testi aldım ve 2.çizgi silik çıktı ama test 2,çizgi silik çıksa da gebesiniz diyor.Ben de duphastondandır diye düşündüm (Oral progestatif) ..
KIZLAAAR progesteron hormonu bhcg'nin pozitif çıkmasına sebep olur mu????
Eşimde bana kızıyor şu babychoice'a inanıp gebeliği 1 yıl öteledin diye ...O hamile olduğumdan emin
ben de ilacın etkisi diyorum, zavallım ilacın etkisi geçmiştir diyor ,benim ilacı halen içtiğimden haberi yok, ben de kızacak diye söylemiyorum.Gelip elime koluma bakıyor şişmiş mi diye ben adet olmaya yakın şişerim çünki....
Lütfen fikrinizi söyleyin GÜlnisa,Elifnaz ,Semira,Simira,Özlembay,Fioana,Aregon,Mimoza,Özlembay,Gülhanoz,Civcivim,Ezgin,......

Canım ya inşallah hamilesindir.Şimdi duphastonun prospektüsüne baktım ama bişey anlamadım.Bence kalan son ilacı içme ve yarın kan testi yaptır.Ya da danışabileceğin bir doktor varsa onu arayıp ilacın böyle bir etkisinin olup olamayacağını sor.Hadi bakalım bizde heyecanla bekliyoruz.

Canım ya inşallah hamilesindir.Şimdi duphastonun prospektüsüne baktım ama bişey anlamadım.Bence kalan son ilacı içme ve yarın kan testi yaptır.Ya da danışabileceğin bir doktor varsa onu arayıp ilacın böyle bir etkisinin olup olamayacağını sor.Hadi bakalım bizde heyecanla bekliyoruz.

Fiona canım çok teşekkür ederim.Gerçekten kilitlendim ;kime sorayım ,nasıl edeyim şaşırdım.
Heyecanım geçene kadar bekleyeyim.
Nurayyyy nerdesin sen de fikrini söyleeeee....

Gülhanos nasılsın canım ;
sen bana çok önceleri takviminin ocakta geleceğini söylemiştin ,bu arada bazı yerleri kaçırdım,
Gülnisa'dan diyet sormuşsun ,takvimde bir sorun mu var , yoksa erteledin mi yoksa sen de benim gibi uğraşıp da hamile kalamayandan mısın???

ya nuraycım nerdesin canım ya
sana bişey sorcam sen bu günleri hesaplarken saçma olduğunu düşünüyormusun hiç sana ne kadar mantıklı geliyor canım.

ya nuraycım nerdesin canım ya
sana bişey sorcam sen bu günleri hesaplarken saçma olduğunu düşünüyormusun hiç sana ne kadar mantıklı geliyor canım.

Civcivim Canım ;
KUTLARIM seni bence bu çok güzel bir soru bu işi de Nuray bildiğine göre
Ondan başka kime sorulur demiii...Çok zor ya günleri tutturmak...
Nuraycım Nötr. gününde mi hamile kaldı biliyor musun .Geçenlerde sormuştum kendisine
ama yazdığımı görmemiş.Bunu okursa cevap verir diyecem ama yok ortalıkta çok meşgul olacağını söylemişti zaten..:eek:

evet canım nuray nötr günde hamile kaldı.%50 şans diyordu her iki cinsiyet için.ama bana sanki oğlu olucakmış gibi geliyor.

Gülnisa Ablam inan korkuyorum doktora gitmekten..
Bir de bu hafta işler çok yoğun..
İnşallah gittiğimde benim doktorum da söyler tarihini...
Çok teşekkür ederim size...

ay insalllah hamilesindir Serdal'cim. ama bu adet gecikmesi, testin pozitif cikmasi falan..hem bu arada adet geciktirici de iciyorsun. yani sen bize akil danisacagina hemen bir doktora git bence. bosver askim isi falan, is yap yap bitmez.

canim misafirim vardi ancak girebildim
mide bulantilarim cok belirsiz ya dunum bugunumu tutmuyor berbat bir hafta sonu gecirdim hep hastaydim 2 gun boyunca midem hic biseyi kabul etmedi hep cikardim
bugun iyiyim cok az bulanti var bende anlamiyorum bir oyleyim bir boyle
bu bebek benle dalgami geciyor nedir dogunca poposuna samari yiycek ne demekmis anneyle dalga gecmek ya

yaw senin misafirde hic eksik olmuyor masallah...ne guzel...ne cok seviliyorsun bak.

demek seninde mide bulantilari artti. ama bu herseyin yolunda oldugunu gosteriyormus ya, bende burada okumustum bunu. hem oglusun sana annecim iyiyim ben burda beni merak etme diyor arada be guzelim hic vurulurmu oyle onun kaymak poposuna. arada yapiyor ki bulantilari annecigi cok yorulmasin diye :emir_bebek:

X