Süper annelersiniz

özlemcim sen ateş ölçtüğünde yumurtlamanın olduğunu tespit ettin ya o zaman kaçtı derece.yani yumurtlamadan önce ve sonrasındaki ölçümlerin nasıl canım.birde ovülasyon kiti kullan istersen tekrar hamileysen yumurtlama olmaz ya belli mi olur belki erkenden tespit edebiliriz hamileliğini.

amin canım inşallah ya.valla siz böyle yazınca hem seviniyom hem duygusallaşıyom.ne olcak benim halim bilmem.senin çalışmalar ne zaman elifcim ya.

Tatlim benim calismalar her daim devam ediyor...:1shok: yumurtlama gecen ay 3.unde oldu bir onceki ay 5.inde. bakalim bu ay da o aralarda olamsi lazim. yumurtlama testinin pozitif ciktigi ilk gun calisma yapicam. bundan onceki aylarda yumurtlama testi pozitif cikmadan 1 gun once calisma yapmistim ve sonuc negatif gordugunuz gibi

Ay biz oglumla cok heyecanlaniyoruz yaa bebegimiz olacak diye (daha ortada bir sey yok ama olsun). benimki bebekleri cok seviyor. arkadaslarimin bebeklerini gidip gidip opuyor yazik ellerinden ayaklarindan. o kadar cok istiyorum ki kendi kardesi olsun soyle caninin istedigi gibi sevsin yazik kardesini. baskalarinin bebekleri oyle cok ellenmiyor. neme lazim bir sey olur bizden bilirler allah korusun.

canim yaa, insallah hamilesindir. yani takvim makvim bir yana da insan bir sure boyle ugrasinca yoruluyor artik. deniyorsun deniyorsun elde hicbir sey yok...bende bu ay artik bebek olsun diye denemeye basliycam illa da kiz olsun diye degil. yani tarihlerim yumrutlamaya o kadar uzak ki mumkun degil 3 ay icinde tarihlere denk getirmem. artik bekleyecek sabrim ve vaktimde yok. insallah hayirlisi olur.

samira sen arada girip okuyorsun burayi ama benim sorumu gormedin mi yoksa YORUM YOK'mu diyorsun canim ya.
eger zahmet olmazsa bakarmisin benim icin temmuz ve agustos basinda erkek gunu varmi (benim yumrutlama ayin 1 ile 5'i arasinda oluyor genelde) eger bakarim dersen dogum tarihimi yazarim. istemiyorsan tarihleri verme sadece erkek gunu var yada yok de yeter benim icin..

yaw sende benden cektigin kadar kimseden cekmedin degilmi.

ya nasil sansim daha cok?? bende ayda bir yumrutluyorum ve o yumrutlama gununden once iliski olmasi lazim. oyle yapiyorum da benim zavalli spermler yasamiyor iste yumurta gelene kadar. aslinda bana da erkek daha kolay geliyor, cok samimi soyluyorum bak. hele bir de elinde yumurtlama testin varsa daha ne... testi yap, pozitif ciktigi ilk gunu bos gec, ikinci gun iliski iste buuuuu.

vallahi bende yoruldum artik beklemekten. yani daha hamilelik var 9 ay, dogacak, buyuycek derken...ayyy dusunurken bile yoruluyorum. haziran bos ama ben yine de deniycem testin pozitif ciktigi ilk gun. temmuz'da gunlerimi denk getirmem cok zor. insallah yumurtlama zamani notr gune denk geliyordun temmuz'u deneme niyetindeyim cunku..

ay bu hala benim hislerime guvenmiyor yaa...tatlim oglun olcak hissediyorum diyorum sana aaaaaaaaa...bak aslinda butun hamileler icin bir tahminim var. ama yine de ben herkes icin dua ediyorum dileklerine kavussunlar diye.

gecen ay degil bir onceki ay oyle yapmistim canim. uc gun iliski oldu ve dorduncu gun testim pozitif cikti. tam denk getirdigimi zannetmistim ama tutmadi iste.

kızlar selam.
kk gündüzleri çok yavaşklava: sinir oldum girsem bile sayfaları çok geç açıyo
şimdide kimse yok sinir oldum valla:dilcikar:
neyse inşalla iyisinizdir.samira orkidem hepten kayboldular ortadan yaaaa
aregon cuma drdan güsel haberlerle döner inşallah.bende kızımın odasını tamamladım bu arada 9 kilo almışımsenağlama...drumun dediğine göre asıl kiloyu şimdiden sonra alacakmışım.bunalımdayım kızlar... ama bana kiloyu kilo kilo yediğim baklavalar aldırdı.çok tatlı yedim.ye tatlıyı al kiloyu olmalı o lafın aslı...:)))))
drum tatlıyı hamur işlerini ve yağı yasakladı.günde 30dk tempolu yürüyüşşş ve 2lt su..şimdiden sonra almayı yavaşlatabilirim inşallah.... şu an bikini giyip aynada kendime bi bi baktımdatatlicadiarzu...çok komiktim ya..neyse seneye kızımla denize girerken inlşallah vermiş olurum:)))))))))

Selam Canlar,

Cok saolun cvplar için.Hepinizin benden iyi bir hbr almak istediğinizi biliyorum.İnsallah yakında veririm o guzel haberi.Deli gibi agzımda dereceyle geziyorum.Aksamları 37.3 hatta 4 oluyor.Civcivim cnm ovulasyon testi lh olcuyor catlatma iğnesi ovulasyon kitinin pozitif cıkmasına sebep oluyor diye biliyorum.Sence?Evde var aslında.Zaten ev tup bebek merkezi gibi.Macunlar dereceler ovulasyon kitleri potasyum hapları çinko hapları daha neler neler...:sm_cool:

ay bu hala benim hislerime guvenmiyor yaa...tatlim oglun olcak hissediyorum diyorum sana aaaaaaaaa...bak aslinda butun hamileler icin bir tahminim var. ama yine de ben herkes icin dua ediyorum dileklerine kavussunlar diye.
tsk.canim hemsom benim insAllah kizina kavusursun canim Allah nasip edsin insAllah benim icin ne tahmin ediyorsun merak edim yaw.öpt.

sagol bir tanem insallah hepimizin dilegi olur bende esimin ailesinde cok kiz cocuk var ondan bazan supheleniyorum acaba diye ama benim ailemde oyle degil ay ne bileyim sacmaliyorum iste oglusum olucak insallah
insAllah canim bencede icimden geliyor ogulusun olucagindan bilmem neden elif nazin dediyi dogru hadi bakalim.orkidem nerelerde yaw özledin kendini gelince yazzar büsürü?????esimin dogum günüdü hazirlik yapdim pogcalar bir güzel olduki pamuk gibi ay caninizi istetmiyeyim hamisler...kk hamur islerinden aldim acma tarifi resimiini görünce dayanamadim yapdim valla cok güzel oldu.

özlembay canim bekleyen dervis muradina ermis canim bence insAllah muradina erersin bayadir ugrasdin ya yazik valla.Allashim hepimizin gönlündekini nasip egler insAllah.öptüm.

kimse yok öptümmmmmmmmmmmm canlar valla zaten yoruldum ama sizsin olmuyor özlüyorum bide merak ediyorum....

Günaydın Kızlar,

Bu sabah baş ağrısından duramıyorum.Midem bir tuhaf.Bulantı değilde yanm var.Sigarayı yaktım içemedim.Başımı tutamıyorum yatmak istiyorum.Bu sabah ateşim 0.2 derece yukselmiş 36.4 olmuş.Ve gogüslerim dolmaya başladı.

özlemcim senin oğlan yola çıktı herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…