Süper annelersiniz

canım senin yumurtlama akşam oluyor herhalde.ateşe pek takma kafanı kesin sonuç vermeyebiliyor.bu ikinci yumurtlama gününde denemen canım kesin tutmuştur.çatlatma iğnesi belki ovülasyon testinde pozitif çıkartabilir ama sen yinede bi dene bakalım.iğnenin tesiri geçmiştir büyük ihtimalle.hadi hayırlısı herşey gönlünce olsun.

Canım hamile olunca ovulasyon testi pozitif mi cıkıyor?

Ay Kızlar sagolun valla inşallah yola cıkmıstır benim bebiş.Ümitliyim ama bakalım.Seradl ne yaptın takip edemedim test yaptınmı?

Ay Kızlar sagolun valla inşallah yola cıkmıstır benim bebiş.Ümitliyim ama bakalım.Seradl ne yaptın takip edemedim test yaptınmı?

Özlembay en son duphastonu pazartesi içtim bugün test alıp yarın sabah yine test yapacam ama karnım arıyor adet olacak mışım gibi...

herkese merhabalar
sabah cok ugrastim ama foruma giremedim ya civciv yine geziyodun diycek simdi
ozlemcim insallah hamilesindir canim bende tuttuguna inaniyorum ve serdalinda

yok canım bu sefer gezmeme ihtimalin var çünkü foruma bende giremiyordum sabahtan beri sinir geldi elimde kalıcak bu pc en sonunda valla..
ya kızlar ben bu ay 22 sinde adet gördüm haziranda yumurtlamayı biraz öne almak için neler içeyim bi fikir verin canlarım ya.6 sında günlerim başlıyo 14 üne kadar.yumurtlama o zamana gelse ayy ne güzel olur.benim mukusta 18-19.günlerde geliyo.
özlemcim bilmiyorum canım ovülasyon kitinde çıkıyormu senin yumurtlama ne zaman olmuştu medismart erken gebelik testleri var yumurtlamadan 10 gün sonra sonuç veriyo onlardan al bi canım ya.bizde merakla bekliyoruz.
elif nerde ya bu kız kayboldu gitti.
gülnisa bugün misafir yok herhalde hehehe bugün bende misafir var annemler birde çalçene anneannem .))

ben geldiiiim. bilgisayarimin ekraninda bozukluk vardi hersey yesil yesil gorunuyordu. onu degistirdik. geldim....
kizlar bende hic havadis yok yaa... hadi toplasinda sizin havadisleri cekistirelim biraz.

elifcim nerdesin ya canım.benim hakkımda ne hissediyorsun sıddık mı sıddıkiyemi?:))

siddik yakinda aramiza tesrif edecek annesi...sakin meraklanma..acele de etme

ya kizlar ben isin sakasindayim insallah ciddiye almadiniz. yani hani insanin icinden gecer ya ne bebek olacagi oyle iste..yoksa falci malci degilim haa.. aman yanlis anlamayin...oylesine yani...su andaki hamilelerden mesela Arogon'un erkek, GulNisa'nin erkek, Samira'nin erkek, Orkidem'in kiz gibi doguyor icime...Orkidem...canim insallah erkektir bitanem bebegin, ne kadar cok istedigini biliyorum ve cok da iyi anliyorum. Insallah kizmazsin bana boyle yazdim diye ama benimki sadece sallamasyon...biliyorsunuz cok iyiyim o konuda jeyyar

bulanti zaten adami bitiryor tatlim yaa. canin hicbir sey yapmak istemiyordur eminim. ama hakikatten su takvimi yapsan da bizde bilsek Emir bebek hangi asamada...

ya ben meyvaya bayilirim..hem simdi her cesit meyva var ortalikta ama ben alkali yapacak diye yiyemiyorum (gerci arada kendimi tutamiyorum ama onlar sayilmaz ). acidik olayini degistirmeden hangi meyvalari yiyebilirim bi fikriniz varmi..

fisfisfis merhaba hemsom naber canim.saka maka benim icin be diyiyorsun canim merak etdim ama daha hamis degilim ki?

fisfisfis
merhaba hemsom naber canim.saka maka benim icin be diyiyorsun canim merak etdim ama daha hamis degilim ki?

sen bi hamile kal da sana tahminler feda olsun canim yaa....nasil gidiyor, buyutuyorsun kizlari masallah...butun vaktini aliyorlar oyle dgil mi?

evet canim ya ozellikle elma ,armut cilek ve framboas kiz bebek icinmis bol bol ye muza yaklasma

harikasin yaa...her derde devasin vallahi...hicbir soruyu karsiliksiz birakmiyorsun...

ben muzu hic sevmem zaten butun hayatim boyunca herhalde 2'yi becmez yedigim muz sayisi ama diger butun meyvalara bayilirim..hele kirmizi olanlara...yasasiiiin :dance: bende endiseleniyordum yoksa yemesemmi diye...

sen bi hamile kal da sana tahminler feda olsun canim yaa....nasil gidiyor, buyutuyorsun kizlari masallah...butun vaktini aliyorlar oyle dgil mi?
Allaha sükür iyi gidiyor canim evet dünyaya gelen saglik olsun büyüyorlar canimŞenizbütün vaktimi onlarla geciriyorum ama cok güzel ya.olsun yinede icinden ne geciyor söyle ya.hamis olmasamda.bazen kisiler biliyor öyle bendede var biraz öyle kardesimde de bildim arkadasimdada bildim hata rüyamda gördüm sirf kendimin bilemiyorum hadi söyle canim sence kiz mi erkek mi olacak.bende kizlarda ayni senin gibi tahmin edmisdim .CADIARZU

insallah oglun olur Ezgin'cim...hayirlisiyla tabii. kizlarina Elif teyzelerinden kocaman opucukler...a.s.

insallah oglun olur Ezgin'cim...hayirlisiyla tabii. kizlarina Elif teyzelerinden kocaman opucukler...a.s.
canim benim demek icindek oglan geciyormu ki?CADIARZUinsAllah seninde tatli bir kizin olur güzel güzel elbiseyer giydirirsin saclarini örersin ama bazende kizarlar yok acidi güzel olmadi ozaman diyorum oglum olursa insAllah hayirlisiyla kel büyütecem:dance:bide oda uzun sac istemesin ha ha ha. hapi yutdum o zaman öptüm elif teyzesi

ezgincim isim tam emin degilim su an boyle dusunuyoruz ama sonra degisebilirde kiz olursa melissa erkek olursa ben emir istiyorum esim efe diyor bazanda kaan once cinsiyeti ogrenelim canim isim kolay olur
canim kiz falan düsünme bence tam tutdurdun sen elifin söyledigi gibi hayirlisi olsun.evet isim kolay bulunur dimi canim öptümŞeniz

gülnisacım canım ya benim adet düzenim bozuldu 40 günü buluyor adet görmem.o yüzden yumurtlama geç oluyo.off ya bi denk gelse.
elif kız valla canını yerim ya oğlum olucakmış ya öyle geçiyormuş ya içinden söylemen bile mulu etti canım benim.allah gönlündekini versin tez zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…