Süper annelersiniz

canım orkidem valla bende senin gibi bir oğlum olursa ismini kesinlikle efe koyacağım.bayılıyorum.eşimede söyledim o da olur dedi.ikinci ismi o koycak tabii başta şartım babasının ismi olmayacak.kendi ismini koyabilirsn yanına dedim.ayy allahım versede hayırlısıyla oğlanı efeyide koyuversek demi canım.
arkadaşlar bu idrarmış ekşi tatlıymış bhcg miş inanmayın şimdi yine bir sitede okudum bhcg 90 larda kadının oğlu olmuş.zaten belirleyici özelliği olsaydı doktorlar cinsiyeti daha önceden söylerdi.ama ben şuna biraz inanıyorum ilk çocuğunuzun kafasındaki dönerine bakın yandaysa ikinci erkek ortadaysa ikinci kız kime baktıysam çıktı bakın bakalım hadi.anlatabildim demi hani saç ayrımı oluyorya o ayrım önde yada arkada olabilir bakın bakalım.

yaa kızlar dün komşum geldi balkonda oturuyoduk sonra kızım bi tabağa 2 tane limon koymuş getirdi anne soy dedi bende soydum 1 tanesini ben yedim diğerini kızım kemirdi ay komşumda baktı senin kesin kızın olcak dedi halbuki ben canım çaktiği için yememiştimki kestim ziyan olmasın die yemiştim hem ben kızıma hamişken hiç limon falan yiyemezdim uff walla aklım iice karıştı hem ben tatlıda yiyorum ekşide yiyorum acıda yiyorum bi tek tavuk yiyemiyorum ben takmamaya çalıştıkca gören yorum yapıo walla gece uyku uyayamadım acaba doğrumu die:çok üzgünüm:

canım kocaman olmuş bebişin.dr.cinsiyetine ne dediki.dr.ne dediyse doğrudura.sboş ver limonu falan yaa.benim kızım olcak çok limon yedim.banada oğlun olcak diyolardı.diyenlere bakma herkes bişi uyduruyo

kaç gündür takip edemiyom.görünce inanamadım.nurayda hamiş olmuş allah tamamına erdirir inşallah:teytey:. tüm hamişler sağlıkla kucaklarına alırlar bebelerini.darısıda başıma.bide 1 aydır adaçayı içmekten helak oldum adetimi öne alayım diye kızlar. tam tersi gecikti haziran ayıda yattı gibi.:a015:geciktiricide kullanmak akıl karı gelmiyo 20 gün gecikmesi lazım üfff kafam patladı yaa....bitürlü uymuyo çok beceriksizimkafamçokkarıştı

Nur Eren merhaba canım sen hamişmisin diye merak ediyorum. ben uzun süredir izliyorum bu siteyi o yüzden seni merak ettim .benimde senin gibi iki kızım var cevabını bekliyorum Nur Erencim

lızacım selam evet bende senin gibi iki kızdan sonra uğraşıyorum ekimden beri ...beslenmeme dikkat ediyorum yumurtlamayi denk getiriyorum ateşimi olçerek daha henüz netice alamadım inşallah en kısa zamanda hamiş kalırım:))çok fazla girip zizlerle sohbet edemiyorum ama yine de okumaya çalışıyorum allah her isteyene dilediği şeyleri verir inşallah

Kızlar hepinize günaydın...
Özlembay ben dün de yazmıştım ,8. günümden beri test yapıyorum diye ,dün 14. günümdü yine test yaptım ,2.çizgi daha açıktı,yani negatif...
Ama dün, göğsümde kist olduğu için kullandığım ilacın prospektüsünü okudum...(Göğsümdeki kistler de süt bezeleriymiş ,3 yıl önce doktor kistlerim olduğunda gittiğimde göğsümden süt geldiğini söyledi )Ve adetimin 3.günü başladığım 11.gününden itibaren içmediğim ilaç ,bir hormon salgılanmasına sebep oluyormuş ,o hormon ilaçları da, LH ovlasyon testinin yanlış çıkmasına sebep oluyormuş.,aynı sorun çatlama iğnesi olanlar da da var , o zaman da geçersiz oluyor...
Ya ben 12.13.14.günler içmedim ilacı benim için en önemli günler de o acaba kaçırdım mı ovülasyonu....Kaçırdıysam en başa döndüm demektir...:roflol:

serdalcığım neden ısı ölçmeyi denemiyorsun canım aynı zamanda sıvı takibiyle de yaklaşan zaman anlarsın bence sevgiler:))

erkek bebekler:sm_cool::sm_cool:
civcivim......erkek bebek......hazirlaniyor_____________ikinci icin
aregon......erkek bebek......yolda ins_______________ikinci icin
ozlembay......erkek bebek......belli degil____________ikinci icin
gulnisa......erkek bebek......yolda ins______________ucuncu icin
orkidem......erkek bebek......yolda ins____________ilki icin
misswomen......erkek bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
kardelensima......erkek bebek......hazirlaniyor_______????
serdal......erkek bebek ......hazirlaniyor________İlki için
liza......erkek bebek......hazirlaniyor___________ucuncu icin
fiona......erkek bebek......hazirlaniyor__________ikinci icin
ezgin......erkek bebek......hazirlaniyor_________ucuncu icicn
nureren......erkek bebek......hazirlaniyor_______ilki icin
haticem......erkek bebek......yolda ins________ikinci icin
gulhanos......erkek bebek.......hazirlaniyor______ikinci icin

kiz bebekler:dance::dance:
elifnaz.......kiz bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
nese1......kiz bebek......hazirlaniyor________ikinci icin
hulyacemre......kiz bebek......hazirlaniyor______ucuncu icin
nuray.......kiz bebek......vurdu kusu_____ en tazemiz ilki icin
handefe......kiz bebek......hazirlaniyor_______ikinci icin

orkidem çok teşekür ederim canım ellerine sağlık yalnız benim üçüncü için öptüm canım

kızlar benim bir tanıdıkta soğan ve sarımsaktan tiksinenin kızı olur derdi bilmem doğrumudur

nurcuumm cnm benim
en kisa zamanda duzelticeeem
en tecrubeli anne adaylarimizdan biriside sensin ozmn
yaz bakalim belirtilerin neydii
cook sevinirizz simdi esim yemek yapiyorr
malumm nefret geldi kokulardann
yiyince yiyebilirsem gelirim
hepinizi optmmm

nurcuumm cnm benim
en kisa zamanda duzelticeeem
en tecrubeli anne adaylarimizdan biriside sensin ozmn
yaz bakalim belirtilerin neydii
cook sevinirizz simdi esim yemek yapiyorr
malumm nefret geldi kokulardann
yiyince yiyebilirsem gelirim
hepinizi optmmm

her iki kızımda mide bulantısı çok çektim canım ve üçüncü aydan sonra acayip iştahım aöıldı ve çok kilo almıştım enine de genişlemiştim her ikisinde de kızın olacak dediler ve tuttu

civcivim ya benim kizimin her iki yaninda da sac ayirimi yani sakar var bunu daha oncede duyup bakmistim ya 2 tane birden var ee simdi cik isin icinden cikabilirsen peki cocugu olmayanlar kime bakicakfisfisfis[/QUOcanım senin iki kızın yokmuydu ilkine bak bakalım nasıl sonrada ikinciye bak farklımı diye.
şimdi hani saçı tararsın ya birde diğer tarafa tararsın ama gitmez saç yönü bellidir işte o döner.ya önde olur ya arkada yada hiç olmaz.hiç yoksa zaten genelde kız olur arkadan gelen.şehrazat varya televizyondaki işte ilk çocuğunuzun saçı öyle ortadan ikiye ayrıksa arkası kız yok ebru gündeş gibi yana doğruysa arkası erkek.tabii birde önde olmayıp arkada olan var arkada kafanın ortasında bir delik gibiyse arkası kız yanda ise arkası oğlan.
gülnisa ikiside yandaymış canım orta çizgi yok yani demi eee o zaman ikiz oğlanlar gelmesin bide sırnaşık şey:emir_bebek::emir_bebek:

civcivim ya benim kizimin her iki yaninda da sac ayirimi yani sakar var bunu daha oncede duyup bakmistim ya 2 tane birden var ee simdi cik isin icinden cikabilirsen peki cocugu olmayanlar kime bakicakfisfisfis[/QUOcanım senin iki kızın yokmuydu ilkine bak bakalım nasıl sonrada ikinciye bak farklımı diye.
şimdi hani saçı tararsın ya birde diğer tarafa tararsın ama gitmez saç yönü bellidir işte o döner.ya önde olur ya arkada yada hiç olmaz.hiç yoksa zaten genelde kız olur arkadan gelen.şehrazat varya televizyondaki işte ilk çocuğunuzun saçı öyle ortadan ikiye ayrıksa arkası kız yok ebru gündeş gibi yana doğruysa arkası erkek.tabii birde önde olmayıp arkada olan var arkada kafanın ortasında bir delik gibiyse arkası kız yanda ise arkası oğlan.
gülnisa ikiside yandaymış canım orta çizgi yok yani demi eee o zaman ikiz oğlanlar gelmesin bide sırnaşık şey:emir_bebek::emir_bebek:

benimkinin arkada hemde iki tane. oglanin donerlerinden kizi garantiledik gibi gorunuyor :dance:

kiz orkide, bence sen siviyi arttir guzelim. bak hem kusuyorsun hem eksi tuzlu falan yiyorsun. vucudun suya ihtiyaci var demek koyu sari oluyor idrarin. gerci su bile bulanti yapiyordur belki ama zorla biraz kendini.

elifnaz trafigemi takildin bugun nerdesin

canim ya, bu kucuk yerlerin iyi tarafi trafik falan olmuyor. yemekti, bulasikti derken biraz da oglusumla oynadim bugun. ancak gelebildim.

ama cok az kalicm. birazdan cikiyorum gece gec vakit bakarim yazdiklariniza. kimseyi bulamazsam yarin gorusuruz artik.

her iki kızımda mide bulantısı çok çektim canım ve üçüncü aydan sonra acayip iştahım aöıldı ve çok kilo almıştım enine de genişlemiştim her ikisinde de kızın olacak dediler ve tuttu

aaah ah....kilolara da raziyim bulantiya da. kiz annesi olmak kolay degil tabii. zahmet cekmek gerekiyor biraz.

lızacım selam evet bende senin gibi iki kızdan sonra uğraşıyorum ekimden beri ...beslenmeme dikkat ediyorum yumurtlamayi denk getiriyorum ateşimi olçerek daha henüz netice alamadım inşallah en kısa zamanda hamiş kalırım:))çok fazla girip zizlerle sohbet edemiyorum ama yine de okumaya çalışıyorum allah her isteyene dilediği şeyleri verir inşallah

NurErencim, günaydın
canım senin kızların kaç yaşında, eşin üçüncü bir çocuk yapmaya sıcak bakıyormu.Benim eşim çok karşı çıktı zor kabul ettirdim her an tekrar vazgeçecek diye korkuyorum. Bende acele ediyorum çünkü yaşım geçiyor diye ben 70 doğumluyum sen kaç doğumlusun bakıyorum herkes benden küçük acaba geçmi kaldım diye,Allah hepimizin yardımcısı olsun öptüm canım.

SAMİRA canım, sadece bana şu ayları iste babıhoiceden diye bir cevap yazsan yeterli.Ona göre ben 1 yıllık takvim istiyeceğim babyhoice den.08.08.1970 d.tar. Şu anda senin cevabını bekliyorum hemen istiyeceğim.yatdımcı olursan çok mutlu olucam.

kızlar günaydınnnnnnnnnnnn ya doğum kontrol haplarımı geçen ay bıraktım acaba adetimde değişim olurmu medismat aldım günleride hesapladım inş günlerim değişmez. böyle durum başınıza geldimi yardımınıza ihtiyacım var vallahi gece uykularım kaçıyır:1shok: sanırım kendimi çok kaptırdım offffffffffffffffffffffffffffff

X