Süper annelersiniz

KEŞKE bir mucize olsa da ben bu ay takvim günümde hamile kalsam ..
Bu aydan itibaren geçiktirmek istiyorum ama ya hamile kaldıysam diyorum kendi kendime .
Duphaston sanırım hamilelikte de içilebiliyor ,bilen var mı kızlar???

Evet canım eğer hamileysen bebeğe bi zararı olmaz.Kullanıp bıraktıktan sonra adet olmazsın hamileysen şayet.Hakkında hayırlısı olsun.

serdalcim bende takvim icin adetimi dogum kontrol hapiyla geciktirdim adetim bitince hemen basladim paket bitti ama ben devam ettim 6 tane fazladan aldim biraktiktan 4 gun sonra adet oldum ve hemen sonra hamile kaldim dr um hafif olan haplarin hamile kalmaya engel olmadigini soylemisti bende senin gibi tereddut ettim takvimi kaciricam hamile kalamazsam diye ama cok sukur oldu d k hapini birakinca korumasida bitiyor zaten

Gülnisacım ;
ya ben hap filan içmeden de hamile kalamadım kaç aydır ondan tereddüt ediyorum..
İnşallah ben de senin gibi olurum.Teşekkür ederim vrdiğin bilgilere..
Allah gönlüne göre versin...

Ay ne guzel yaaa...gormeye basladiniz mercimekleri...bende ayni serdal gibiyim bu aralar. bebek istiyorum artik. aman erkek olursa da ogluma tan bi yoldas olur artik ilerde ne yapalim. iki erkek kardes daha iyi anlasirlar belki.

orkidem buda yanlizca keseydi ama dr hersey iyi yolunda dedi 2 hafta sonra net olarak belli olur dedi bugun tam 6+0 di en azindan dusuk tehliken yok iyi tutunmus dedi sevindim birde sag dan soldan yumurtlamayi sordum sans esit dedi erkek bebek icin en etkili yol ovulasyon gunu iliski ve karbonatli dus dedia.s

Aman cok sevindim yaa Gulnisa...ne guzel sikica tutunmus bak. canim yaa..erkekler boyle siki tutunur iste.. ben de hamileligimin 4.haftasinda kanama gecirmistimde doktorum uzat ayaklarini yat birkac gun hicbirsey yapma demisti. benim oglanda cabbar cikti dusmedi bak.

ayyy yaaa gulnisacimm bunu diyen erkek bebek icin fransiz dr umuu
hayrett yaaaaaa
kezske vajinal dus yapaydimmm
neyse artikk
elifcimm
ben iyiyim cnm yesil elma yiyerek iyi olmaya calisiyomm
cnm benim kesede fasulye gibiydii
hatta sanki elli kollu gibiydii
kalp atislari varmiydi pekii

elifnazim nerdesin ya gece kusu gibi sadece aksamlari girer oldun
bak iste ne guzel dusunuyorsun yap gitsin kiz yada oglan insallah istedigin olur canim ama sirkeli dusu mutlaka dene ise yarar

yaa sorma...geceleri oglan uyuduktan sonra daha rahat giriyorum...kafam daha dingin oluyor..

zaten ben bu aydan sonra beklemicem artik canim ya. yani tam yumurtlama gunu yapmam buyuk ihtimalle ama yumurtlamadan 1 gun once falan deniycem artik. cok oyalandik artik yeter. dogurmak bisey degil daha bizim pilimiz bitmeden buyutmek de var bu cocuklari...

ben korkuyorum oyle sirkeli, sodali dustan gulum yaa. yapamam buyuk ihtimalle. yani miniminnacik spermlerle ugrasiyoruz..oyle dus mus birde yapisina zarar veririm Allah korusun hicbir seyin kiymeti kalmaz ondan sonra.

yaa neden dusup duruyorum????sizde de oluyormu. her iki mesajda bir tekrar baglanmak sorunda kaliyorum.

kizlarr vallahi bu adagim olsun tam takim duzecem sizeee

guzel Allah'in sen kulunu geri cevirmezsim. Ne olur yarabbim Orkidem'e nurtopu gibi, saglikli, sihhatli, hayirli bir erkek evlat ver yarabbim. AMIN...

yavru kusum bak ne guzel dua etim senin icin. bak isterim kizimin takimini haa ona gore...sen cok vaatler vermeye basladim, yaziyorum bi kenara. yerimseniben

amiin birtanemm eminim bu dualar bosa cikmiycak
yuce rabbim
bu dualarinimizi er yada gec kabul edicek
bunda olmazssa ikincide ikincide olmazssa
ucuncudee ama eminim bosa cikarmaz yuce rabbimm
cook sagolun cnlarimm ins olucakk ama once sabirrrrrr

gulnisacimmm
cnmm iyi yurekli arkadasimm oncelikle cook iyisin
ama buu takvimi baskasinin adina yaparlarmi acaba
yani senin bilgilerini istemezlermii:uhm:

gulnisa cnmm
su msn adresini verirsen ozelden sevinirimm
ozel yaz haaa
yoksa baska biyerden yazaarsan ataralarr
allah korusunn ben denedim seninki kapalii

bana 2 gun oncesinden mesaj gelmis canim hani demistim ya baby choice beni dolandirdi takvim vermedim diye ben pek maillere bakmam ama parami iade ediceklermis yanlislik yapmislar bilgisayar hatasi olmus ozur adina bana 3 aylik takvim hediye edicekler canim ben zaten hamileyim takvimim de temmuz da gunlerim var sonra bitiyor bu takvimi valla icimden sen geciyorsun kabul edersen cok sevinirim bana dogum tarihini yaz ilk adetini hemen bugun mail atayim

burdayim Gulum burda...verdigin haberi idrak etmeye calisiyorum. ya eminmisin???? yani bu cok buyuk bir teklif. hani ne bileyim...ciddimisin benden baska kimse gelmedi mi aklina..:1hug: yani ne bileyim sok oldum yaa..ne desem bilemedim yemin ederim ki.

burdayim Gulum burda...verdigin haberi idrak etmeye calisiyorum. ya eminmisin???? yani bu cok buyuk bir teklif. hani ne bileyim...ciddimisin benden baska kimse gelmedi mi aklina..:1hug: yani ne bileyim sok oldum yaa..ne desem bilemedim yemin ederim ki.

neyini dusunuyon anacimmmm
ver hadii kiz bakalim ne diycekler bende merak ettiim
hadi bakk sans ayagina geldiii:dance:

X