Selülit Suna Dumankaya'dan Selülit Çayı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

anaaaaaaaa kaziklandim desene kafamçokkarıştı

sanırım biraz öyle olmuş ama faydasını görürsen kazıklandığını unutursun üzülme yerimseniben

valla avrupa avrupa diyolar ama avrupadanda kazik yer yok ha... türkiyeye gittigimde alirim artik bol bol yahu bu yaz aktarlari zengin edecem

bugün tam bir hafta oldu, bi arkadasimla birlikde basladik... bence bi sklasma oldu... annemede iciriyom arada :Roflol: .. kendisi seker hastasi sekerini tam olmasada diger günlere bakarak dahada düsük... bence etkisi var kesinlikle... sabir gerekli... bi günde toplanmadi o selülitler bi gündede gitmesi imkansiz... yanisüre kremle masaj yapmayida ihmal etmiyom ben... kremi sürerken masaj eldivenini kullaniyorum

Link Silinmiştir.

böyle bisi...

kese gibibi bisi..

bende bir haftadır kullanıyorum psıkolojik olarak iyi geleceğini düşünüyorum iki gündür boğaz ağrısı çektiğimden ve ateşlendiğimden dolayı ara verdim ama bu yaz bu içeceği kullanmaya devam edicem

ya elzem gerçekten gerçekten işe yaradımı bu selülit çayı bunun yanında başka bir yöntemde uyguluyomusun yoksa masaj falan gibi cevap bekliyorum

arkadaşlar bir haftadır tatilde olduğum için yazılanları takip edemedim o yüzden kusura bakmayın lütfen , canım bu çay inan çok etkili yani en azından bende öyle oldu , şimdi yok denicek kadar az selülitlerim çok memnun kaldım ben içmeyi bırakalı 2 ay falan oldu ama etkisi hala sürüyor , yanındada başka bişey kullanmadım yağ gibi , krem gibi , ama biraz suyu fazla içmeye çalıştım o kadar. bak sana tam olarak anlatayım , herün o karışımdan bi tutam çaydanlığa attım üzerine 2,5 su bardağı su koydum, 15 dk kaynattım . zaten kaynatınca suyu azalıyor biraz büyükçe bir bardak içtim ama hergün .
birde 1 ay kullanılmasını söylüyor suna dumankaya , ay ona çok teşekkür ediyorum burdan , çünki beni büyük dertten kurtardı. umarım hepinize faydası olur

SELÜLİT İÇİN FORMÜL YENİ

20 aspirin, 10 limon suyu çıkarın.
Limon suyu kadar susam yağı karıştırın ve cilde masaj yapın.

yukardaki adresden aldim.:sm_cool:

kızlarr nasıl gidiyor bakiim , hiç olumlu sonuç alan yokmu , hadi yazın bana merak ediyorum

canım selilüt yağını hergün değil haftada sadece 3 gün kullanacaksın, çok yoğun çünkü

bende kullanıyorum bu çayı banada çok bir faydası var gibi gelmedi tek faydası ki sinamekinin etkisi karın ağrısıyla boşaltım yapmak

herkese merabalar,benim ilk mesajım bu :) ben de bu çayı kullanmaya bu aksam basladım,bi de nivea nın selülit kremini aldım, aksamları yürüyorum bakalım 1 ay sonra etkileir nasıl olucak çok merak ediyorum

canım selilüt yağını hergün değil haftada sadece 3 gün kullanacaksın, çok yoğun çünkü

teşekkürler canım uyardığın için çünkü hergün hergün eziyet oluyordu kokusu giysilere bulaşması falan çok sağol a.s. :1hug:

herkese merabalar,benim ilk mesajım bu :) ben de bu çayı kullanmaya bu aksam basladım,bi de nivea nın selülit kremini aldım, aksamları yürüyorum bakalım 1 ay sonra etkileir nasıl olucak çok merak ediyorum

ya kızlar tüm mesajları gözden geçirdim ama bu çayın içeriği ile ilgili net bir bilgi edinemedimsırnaşık şeyacaba bu çayın içinde hangi bitkiler var ve ne oranlarda karıştırılıyor++hergün mü içiliyor:uhm::uhm: içinizdenbiri yanıtlarsa çok sevinirim ,ban özel mesaj olarakta yazabilirsiniz:::SEVGİLERİMLE..

ben de kullanıyorum 2 gündür,artı olarak niveanın selülit kremini ve sıkılastırıcı dus jelini aldım,inanın etkisi oluyor ben de oldu

kizlar benimde ihtiyacim var, benim yasima uygunmudur ki bu karisim
malum tatil yakin nefret ediyorum bu selülitlerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…