Selülit Suna Dumankaya'dan Selülit Çayı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ben de sinameki içeren hiçbir şeyi kullanmıyorum . bağırsaklarımın çalışmasında hiçbir sorun yok. ayrıca olsa bile sinamekinin uzun süreli kullanımda zararlı olduğunu duymuştum.
ben bu karışımı sinamekisiz hazırlayacağım. bir de acaba ne kadar süre ile kullanılması uygundur ya da ne kadar sürede sonuç alınmaya başlanıyor? kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim

haklısın clementine... sinemaki dikkatle kullanilmasi gereken bir bitki... karin agrisi da cabasi...

Eee bir de şu var... Bu çayı illa içmek istiyorsanız evde bulunmaya özen gösterin çünkü 2 saat sonra ya karın ağrısı çekeceksiniz ya da tuvaletten uzun bir süre çıkamayacaksınız
Onun yerine greyfurt ve yeşil çay daha etkilidir diye düşünüyorum.

valla selülitden başka problemm yok bacaklarım ince ama gene biraz var denicem bende ii geirse yaz boyu denerim sonrada suna dumankayaya dua ederim :))

Bu tür çayların ishal yapmayanı yok mu? Ben bir tane normal kayısı yemeye bile gelemeyen bir insanım bir de böyle çayları içersem kendime gelemeyebilirim =/

arkadaşlar ben akşam içiyorum bu çayı yani bağırsakları çalıştırsada etkisi en geç sabah geçmiş olur tahminim bende pek o etkiyi yapmadı yani tuvalet ihtiyacım normaldi bence deneyin , birde benim için hoş bir şey eşim geçen gün dediki bacakların çok pürüzsüz kendine bakıyosun bide bunu duyunca hemen ikinciye başladım :1rolleyes:

elzem şimdi içiyorum çayımı:) tadı fena sayılmaz ama sinemaki koymadım içinea.s.

afiyet şeker olsun canım sağlık olsun tek temennim iyi gelmesi inan bana sonucu yaz oldumu :1hug:

kizlarrrr dün bütün malzemeleri aldim sırnaşık şey suanda ilk bardagimi iciyorum sırnaşık şey sizlere sonucu bildiririm ok.... tarifi veren arkadasa tesekkürler a.s.

tadi esasinda fena degil ya... kusburnu vede papatya kurtariyo

sinemaki nin latincesinden bile bulamamisdi aktar abla.. dedim türkcesini biliyom ama isinize yarami acep... Allahtan orada cirak olarak bi türk bayani vardi da hemencecik söyledi hehe ama dedi hamileler kesinlikle icmesin sinemaki yi diye...

benim selülitler o kadar fazla ki umarım bu çay ii gelir ama çok düzenli içtiğimi söyleyemem

rica ederim arkadaşlar , ama etkili olması için mutlaka düzenli kullanın ,sonucuda bana yazın olurmu

arkadaşlar bir şey sorucam...
bu çayın maliyeti ne kadar tutuyo ???
kaç ytl?

hamileler içmiyor , peki emzirenler ?????
rica etsem bu gibi yöntmleri önerenler eğer bilgileri varsa bunu da belirtebilirler mi ? malum diyet yok , yemeden olmuyor , süt korkusu , kilolar öyleeee duruyor , yaz gelmiş tatile gidilecek , peki nasıl olacak ? :çok üzgünüm:

canim hamilelerinin icmemesinin nedeni, bu cayin bagirsaklari calisdirmasi (sinemaki den dolayi) cünkü hizlandigi zaman mineraller,vitaminler, kalium, vs. gibi önemli degerler in kaybolmasi... bence emzirirkende dikkatli olmak gerek... diger arkadaslar ne düsünüyor bu konuda?

evet bütün otların ellişer gramlık karışımı toplamda sadece 3 ytl yanında birde selülit yağı aldım hergün masajla sürülüyormuş onun fiyatı 14 ytl ama otlar hemen kendini gösterdi içtiğim zamandan bu yana 4-5 kez tuvalete çıktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…