Selülit Suna Dumankaya'dan Selülit Çayı

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

elzem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2007
54
1
arkadaşlar suna dumankayanın verdiği selülit çayı bana çok iyi geldi bugün 21 inci günüm valla hayret ettim eşimde onayladı bence deneyin

arkadaşlar suna dumankayanın verdiği selülit çayı bana çok iyi geldi bugün 21 inci günüm valla hayret ettim eşimde onayladı bence deneyin

iyide arkadasim bu cayin icinde ne var? nasil hazirlanir?nasil icilir?paylasirmisin....
:uhm:

tabi kargel sana içeriğini yazarım ama şuan evde diilim akşam evden karışımı ayrıntılı yazarım ok

tarifi veriyorum arkadaşlar
papatya rezene anason sinameki biberiye funda yaprağı kuşburnu bunlardan 50 şer gr aldım karıştırdım ( suna dumankayanın tarifine göre ) hergün bir tutam yarım litre suda 15 dakika kaynatıp günde bir bardak tok içtim bana çok iyi geldi halada kullanıyorum tavsiye ederim

ben de bugün senin yazdığın bitkileri aldım .kullanacağım bakalım.
peki sadece selülit için mi faydası var?kilo da verdiriyor mu ki acaba?

bende dün aldım bir .50 gr olmasına rağmen epey bir poşet doldu yani...ne kadar zamanda bitirebilirim bilemiyorum.günde ne kadar içmemiz gerekiyor .soğuk mu sıcak mı?

Ya Bu Karişimin Tadi Nasiloluyor Içilebilecek Gibimi
tadının güzel olduğunu söyleyemem .berbat bir tadı da yok.aslında tatsız geldi bana.bence limonsuyu yada meyve aromalı çaylar katarak içilebilir.sonuçta doğal.

tadının güzel olduğunu söyleyemem .berbat bir tadı da yok.aslında tatsız geldi bana.bence limonsuyu yada meyve aromalı çaylar katarak içilebilir.sonuçta doğal.

tamam sğl denemek lazım belki içine bal filan koyarak tatlandırabiliriz

merhaba. yarım litre suda kaynatın demişsiniz. her akşam yarım litre mi içeceğiz?

günde bir bardak tok karnına birde öyle bal falan bence koymayın ben biraz limon sıkıp içtim sıcak içilecek soğukken tadı kötü

arkadaşlar bu karışımdan bende denedim.ama benimki biraz farklıydı.rezene biberiye anason ve funda yaprağını karıştırdım ben.hepsini bir kavanozun içinde harmanlayıp 1 puding kaşığı alıp 0,5 litrede 15 dk.kaynatıyorum.hergün bir bardak içtim.sıcakken tadı ve kokusu daha ağır oluyor benim midem bulandı o yüzden sogutup içtim ben.2 haftada sonuç harika.ek olarak susam yağı da kullanıyorum ben.bunu bacaklarıma sürüyorum..

Ben bunun rezene biberiye anason ile olanının denemiştim sonuc gerçekten çok ıyıye doğru gidiyordu.
12 gunun sabahı bayılıncaya kadar tabii... hahahaha
ama sakın bu sizi korkutmasın bunun tamamen benim bünye olarak ve cisim olarak (45 kg) zayıf olamam kaynaklandığını ögrendim sonradan

ya nolur bana anlatın.. şurasını anlamadım.. hergün yarım litre suda kaynatıyoruz ama 1 bardak içiyoruz... gerisini çöpemi atacağız.. neden yarım litrede yapıyoruz o zaman... hergün çaymı demleyeceğis.. kafam karıştı ya.. gerçekten işe arıyomu...

hayatım zaten 15 dakıka kaynatınca nerdeyse bir bardak oluyo biraz kalıyo tabi birde hergün taze demlenecek ama çok sonuç süper benden söylemesi yerimseniben

ben yurtta kalıyorum, onun için benim herhangi bir yerde onları kaynatma imkanım yok; ocağım yok yani ama bir su ısıtıcım var. bu sayede poşet çay (lipton form plus) içebiliyorum. içeriği bu selülit çayına biraz benziyor, yani ortak bir kac malzeme var içinde. içindekileri buraya yazıyorum, belki bu cayı kullanamayanlara alternatif olabilir. içindekiler : sinameki yaprağı, mate (paraguay çayı), funda, rezene, kiraz sapı, böğürtlen yaprağı, biberiye, mısır püskülü, maydanoz yaprağı.

iyi de arkadaşlar. iyi hoş da bu sinameki ve rezene bağırsakları çalıştırmak içindir. bu çayın sürekli içilmemesi gerekir. hatta bağırsak problemi olanların içmesi gerekiyor. bağırsaklarınız tembelleşir ve tuvalete çıkamazsınız. en kötü ihtimaller kanser ve hemoroid. çok ciddiyim! sinamekinin zararlarını biraz araştrın arkadaşlar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…