Sultanahmet'te patlama!

elif sultan kalsen kendini patlatamadan öldürüldü zaten, tutuklandı salıverildi, masum devrimci genç diye lanse edilmedi medyada?
Elif Sultan Kalsen eylem yaparken öldürüldü. Medyayi biraksana medyayla isimiz ne? Mit medyaya gore mi hareket ediyor? Medya da masum devrimci diye lanse edildi diye mi saliverildi? Kimler ne sebeplerle yillarca halislerdd curutuluyor. Canli bomba suphelilerini sinir disi et. Hadi onu gectim canli bombalarin seyahat ozgurluklerini dusunmesinler yeter.

Dış basında fransayı sansürlerken sultanahmeti sansürlemeden yayınlamış

ondan bahsetmiyorum karanfil, mit bu kızı buldu, ama kanallarda sanki mit evinde oturan masum kızı tutuklamış gibi lanse edildi, mit fişliyor dendi, yani mit bulsa suç bulmasa suç bundan bahsediyorum tam olarak.

ondan bahsetmiyorum karanfil, mit bu kızı buldu, ama kanallarda sanki mit evinde oturan masum kızı tutuklamış gibi lanse edildi, mit fişliyor dendi, yani mit bulsa suç bulmasa suç bundan bahsediyorum tam olarak.
sen bilmiyor musun ülkede birşey olsada devletin mitin üstüne yıksak diye hazır kıta bekliyenler var

Ben de diyorum ki mit buldu neden salındı? Salindiktan sonra da eylem yparken olduruldu. Eylemi plan asamasinda kalmaliyken yakalanmaliydi. Cunku sen zaten suphelenmissin onun pesini birakmamalisin.Demek ki biri bir noktada gorevini iyi yapmamış. Iste ben de bunu eleştiriyorum.

Hangi örgüt olduğunun önemi yok. Hepsini besleyip başımıza bela ediyorlar sonuçta aynı kapıya çıkar. Politikacılara kızgınlıklarını masum insanlardan çıkarıyorlar. Savaşlar da böyle değil mi? Baştakiler atışır garibanlar savaşta ölür. Bir gün oh dedirtmeyecekler bizlere. Allah rahmet eylesin yaralılara acil şifalar versin.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'daki terör saldırısına ilişkin açıklama yapıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'daki terör saldırısına ilişkin açıklama yapıyor:

"İstanbul'da Sultanahmet Meydan'ında meydana gelen ve Suriye kökenli bir canlı bomba saldırısı olduğu değerlendirilen terör olayını esefle kınadığımı belirtmek istiyorum."

10 kadar bu terör eyleminde ölümüz var. Bunlar yerli yabancı... Yarım saat içerisinde açıklamacak. Patlamada hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Bu hadise millet olarak terör karşısında tek yürek olmamız gerektiğini göstermiştir. Terör karşısında ilkeli duruşumuz devam edecek. "

evet kanunlarda, "olmayan" adalet sisteminde ciddi sıkıntı var, bunu inkar edemez kimse, her şüphelendiğini içeri alsa yine olmuyor, anlatabiliyomuyum derdimi, şüphelenip içeri alsa ayaklanıyorlar, salsa ayaklanıyorlar.

+1 salınmasının mantığı ne

bu mitin başarasızlığının bir diğer kanıtı aslında

medya baskısı bu kadar önem arz etseydi şuan can dündar tutuklu olmazdı herhalde

ki can dündarın tutuklanma gerekçesi
devletin güvenliğine ilişkin gizli kalması gereken belgeleri açıklamak

tek yaptığı görevi olan gazeteciliği yapmaktı

Alman Gazetesi 4 Gün Önce Yazmıştı: Türkiye'de Bombaların Patlaması An Meselesi
12 Ocak 2016 Salı 12:54
Sultanahmet saldırısı akıllara Alman gazetesi Frankfurter Rundschau'nun 4 gün önce yazdığı "Türkiye'nin büyük kentlerinde bombaların patlaması an meselesi" haberini getirdi.

Kınama bizler yapıyoruz sizler. Çözüm üretin çözüm

Demirtaş Rusya'ya gidiyor,Bayık/Kyılan 'sol örgütlerle ittifak yaptık,şehirlere yayacağız',AİHM v 1100 akdmsyn bildirisi,sonra Sultanahmet..
(Twitter'dan alıntı)

Valla her kim yaptysa allah bin belasını versin.

IŞİD yaptiysa bunu bi videoyla yayin eder. Allah kahretsin hepsini

Senin demek istedigini anliyorum ama Can Dundar icerideyken bu dediklerin havada kaliyor. Istenince cok güzel yapılıyor. Benim sinirlendigim insanlarin "hakli" elestirilerine bile ket vurulmak istenmesi

Twitter'da birisi Sultanahmet kadaf iyi korunan bir yerde böyle bir saldirinin zor olduğunu bunun altinda dış istihbarat olabilecegini yazmış. Bakalım neler çıkacak altından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…