Sultanahmet'te patlama!

Bu forumda demiştim ki terör heryerde sadece doğuda değil demiştim. Doğu dümdüz oldu sen orda rahatsin çocuğun okula rahat gidiYorya doğuda insanlar ölmüş umrunuzda mi demişti yurtdışında yaşayan bi arkadas.

Hah işte ona söylüyorum benim esimde takviye gitti oraya insanların yaklasmamasi için o meydanı güvenlik altına aldılar. Üstelik 2. Bi patlama olabilir denilmesine rağmen. Bense ekran başında Allahım nolur askerimizi polislerimizi koru Yarabbim diye dualar ettim.

Demekki neymiş arkadaşım ben diken ustundeymisim. Bidaha lafinizi konuşurken üsturuplu konuşun kimin ne durumda olduğunu bilmeden sen rahatsin ! Demeyin. Şu durumda sen benden kat ve kat rahatsin .

Teröre destek veren bu eylemlerde onları alkislayan her kim varsa Allah gani gani belalarini versin.

@sah-mat , o yurtdisindaki arkadas her kim ise, dogru söylemis. Teröre karsi her neresi olursa olsun sessiz kalinirsa ayni senin dedigin gibi terör her yere sicrar. Sicradida.
Esin oraya gitmisse bu o arkadasin sucu degil.

Hayır tabiki kimsenin suçu değil sadece bu terör illetinin suçu. Teröre tepki gösterelim ben alkislayalim demedim zaten. Herkes ister huzur içinde bi ülkede yaşamayı ama gördüğünüz gibi pkk biter isid başlar isid biter dhkpc başlar. Ne yapalım nasıl susturalim bu silahları. Daha fazla kan dokulmesin tek temennim bu. Ama terör zaten ülkenin dört bi yanında durmuyolar durmayacaklar kanla beslenen köpekler

Yahu su kendimizi acindirmayi bir biraksak. Bu kadarmi düstük yaaaaa, koskoca Türkiyeyiz, Türkiye ..... koskoca Atatürk bir kurtulus savasi ile yok olmaya giden bir ülkeyi kurtardi, biz neden böyle korkak olduk ?
Neden basaramiyoruz ?

Iste o yüzden hep derimki
Birdaha gelse Samsun'dan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…