Sultanahmet'te patlama!

Direksiyon dersindeydim. Hollanda radyosunda duydum. 10 ölu 15 yarali diyorlar. Icim daraldi cok kotu duyunca ya. Allahim bari 10 da kalsin, daha yukselmesin.

Belki de ankara saldırısında olduğu gibi canlı bombaların listesi ellerindeydi ama görevlerini yapmadıkları için tutuklayamadılar:KK53:

marifet görevini yaptıktan sonra tutuklamak

birde böyle düşünelim

Belki de ankara saldırısında olduğu gibi canlı bombaların listesi ellerindeydi ama görevlerini yapmadıkları için tutuklayamadılar:KK53:

marifet görevini yaptıktan sonra tutuklamak

birde böyle düşünelim
elis sultan kalseli tutukladılarda noldu themis? kanal kanal gezmedimi? sonu ne oldu onun sahi?

3 gündür ülke gündemi Beyazla çalkalanıyordu

bakalım bu olayın üzerinin örtülmesi için yeni hedef kim seçilecek gündem kiminle meşkul olacak

halk neyle uyutulacak

Ben çağlayanda oturuyorum ama duymadım allah belalarını versin hepsinin lanet olsun evde bile korkar oldum artık geçen hafta camımın aldında defalarca torpil patladı aklım çıktı çağlayanda otobüs yaktılar evlerede girer bu şerefsiz vatan hainleri:KK43:

Ceset fotoğrafı paylasmaya ne kadar meraklı insanlar? Paylasma iste kardesim amacin ne? Fransa saldırısında tek ceset fotosu görmedim. Vahseti gözlere sokmaya gerek yok. Azcik bilincli olmak lazım

Yayin yasagi olay yeri canli yayın ve olay yeri goruntuleri icinmis

Son düzenleme:
elis sultan kalseli tutukladılarda noldu themis? kanal kanal gezmedimi? sonu ne oldu onun sahi?
kimlerin kimlerin sudan bahanelerle tutuklu yargılanmasını sağlarken

canlı bomba,terörist olduğundan emin oldukları kişiyi

salıvermek yerine pekala tutuklu yargılanmasına devam edecek

şartlar oluşturulabilirdi zamanında

yada salıverildikten sonra yeterince izlenseydi sebep olduğu felaketler engellenebilirdi belki de

A haberde alt yazıda yayın yasağı getirildi diyodu ama

yada salıverildikten sonra yeterince izlenseydi sebep olduğu felaketler engellenebilirdi belki de
Hani nerde öyle adalet :KK43:

elif sultan kalsen kendini patlatamadan öldürüldü zaten, tutuklandı salıverildi, masum devrimci genç diye lanse edilmedi medyada?

elif sultan kalsen kendini patlatamadan öldürüldü zaten, tutuklandı salıverildi, masum devrimci genç diye lanse edilmedi medyada?
medyada her lanse edilene itimat etseydik

önemli olan medyada nasıl lanse edildiği değil ortadaki icraatları

bazı medya organları pkk yı da öcalanı da devrimci ilan ediyor ona bakarsak

Ha dhkpc ha pkk ne farkeder terörün adı değişince mesela atıyorum (haklılar)olsa dahamı masum olucak terör işte topunun belasını versin pkk değil diye sevinemeyiz aa pkk değilmiş deyip sırt çeviremeyiz bi üye inşallah pkk değildir yazmışdı ankara olayında ne demek yani inşallah değildir.anlamıyorum gerçekten kimi kimleri neyi savunup nerde yaşıyolar

X