şubatta bizde hamiş haberimizi alalım diyenlerrr buraya!!!

merhaba bene aranıza yeni katıldım..son 2 aydır sizleri takip ediyorum bu siteden..bende bebek istiyenlerdenim :) bu ay 6 şubattı regl tarihim.daha hastalanmadım..umarım hamileyimdir..bazı değişiklikler var ama umutlanmak istemiyorum..ben sizlerin yazdıklarını okudukca hep dua ediyorum sizde bana edin lütfen.. hepimiz hamiş olalım :)

Arkadaşlar son adet tarihim 15 aralık ve ben hala adet olmadım, yıllardır düzensizliğim de yoktu, doktor sorun yok dedi ve söktürücü verdi maalesef 6 gün geçti ilaç biteli tık yok, böle olupta hamile kalan var mı aranızda ya da duyan ? Yani bebeğin kendini çok sonra göstermesi...ufff benim ki de işte soru ama napim çatlicam artık şiştimmmm :KK43:

ben de hamileyim ama çokkk yeni:KK52::KK52: sanırım 5 hafta 1 2 günlük. adet tarihim 25 aralık ama adetlerim düzensiz.kese görünmedi. 10 gün sonra yine çağırdı doktorum.. çok mutluyum..

mrb arkadaşlar inşallah hepimiz hayırlı haberlerle döneriz buraya geçen salı hamile olduğumu öğrendim telefonu kapattım 3 gün kahverengi lekeler geldi doktor yerleşme kanamasıdır yada lutenyl kullanıyorum onun etkisidir dedi baya bi tedirgin oldum çok şükür yok bidaha perşembe günü gidicem nasipse bakalım keseyi ve kalp atışlarını duymadan ben inanamam bi belirti sorarsanız adet sancısı gibi sancılarım oldu ve çok sık ter basması ateş basması midem çok kötü ekşiyo 2 gün kadar çok değil az baş dönmesi oldu bunun dışında aynı yani herşey hayırlısı allahtan 2 gün kaldı çok heyecanlıyım inşallah hayırlı haber duyarım inşallah hepimiz duyarız rabbim herkesin gönlüne göre versin :18:

çok sevindim canım ne güzel maşallah Allah bana da ve her isteyene versin inşallah bebiş

ben henüz sevinemiyorum sürekli endişe içindeyim artış olacakmı normal gidecekmi kese olcak mı gerçekten hamilemiyim diye sorup sorup duruyom bu ilk defa oluyor benim ilk aşı ilk hamilelik bilgimde yok nasıl olur ne olur off birde açıköğretim okuyorum ama stresten kitap açamadım ayrı dert çalışıyorum o da ayrı bir durum bebek benim için bir umut olacak baskı ve stresten beni anca o kurtarır

ben henüz sevinemiyorum sürekli endişe içindeyim artış olacakmı normal gidecekmi kese olcak mı gerçekten hamilemiyim diye sorup sorup duruyom bu ilk defa oluyor benim ilk aşı ilk hamilelik bilgimde yok nasıl olur ne olur off birde açıköğretim okuyorum ama stresten kitap açamadım ayrı dert çalışıyorum o da ayrı bir durum bebek benim için bir umut olacak baskı ve stresten beni anca o kurtarır

İnşallah hepimize birer bebiş versin Allah çok tatlılar başkalarının bebeklere bakıp benimde olsa demekten bunaldım duy sesimi :)

Merhaba bende ilk catlatma ihnesi tedavisinde hamile kaldim
Bugün öğrendim ,2-3 haftalik olsa gerek.
bendede adet ağrılari kasiklqrimdaagri ve cekmeler oluyor.halsizlik mide bulantisi.
Bir acayibim hasta gibi.
Böyle olacagini tahhmin etmemistim ama olsun o kadar. Sinra duzelir diye dusunuyorum
Darisi sizlerin basina:)

bendede adet ağrılari kasiklqrimdaagri ve cekmeler oluyor.halsizlik mide bulantisi.
Bir acayibim hasta gibi.
Böyle olacagini tahhmin etmemistim ama olsun o kadar. Sinra duzelir diye dusunuyorum

mrb bende 18 ocakta çatlatma iğnemi oldum 30 ocakta beta hcg değerim 34 dü doktor hamilesin dedi çokmu düşük bideğer siz nezaman yani kaç gün sonra tahlil yaptınız benim tam 13.günü kanda gebelik bakıldı cevabınızı bekliyorum
:18:

kızlar benim de 17 şubatta bende merakla bekliyorum :) daha 10 gün var ama kasıklarım çok ağrıyor göğüslerim çok acıyor inşallah hepimiz bu ay güzel haberler alırız :)

Bir acayibim hasta gibi.

Hayırlı olsun hepimizin gönlüne göre olsun inşallah

mrb bende 18 ocakta çatlatma iğnemi oldum 30 ocakta beta hcg değerim 34 dü doktor hamilesin dedi çokmu düşük bideğer siz nezaman yani kaç gün sonra tahlil yaptınız benim tam 13.günü kanda gebelik bakıldı cevabınızı bekliyorum
:18:

Tebrik ederim kanda hamilesin şimdiden kese görünene kadar emin olmuyoruz sonra hayal kırıklığı yaşamayalım olur mu, ben daha sevinmedim endişedeyim kese olcak mı değerler 1 kat artacakmı 2 günde artmalıymış yoksa sorun olurmuş, bende 12. günü yaptırdım 30,83 çıktı bende düşük buldum ama geç oluşmuş olabilir yada normaldir daha aybaşı tarihi gelmedi çünkü gerçi düzensiz benim aybaşımda ve polikistik overde var bende ilk defa aşılama oldum tutmuş ama 1 aya kadar belli olur daha kesinlik kazanmadı sabırsızlanıyorum

Tebrik ederim kanda hamilesin şimdiden kese görünene kadar emin olmuyoruz sonra hayal kırıklığı yaşamayalım olur mu, ben daha sevinmedim endişedeyim kese olcak mı değerler 1 kat artacakmı 2 günde artmalıymış yoksa sorun olurmuş, bende 12. günü yaptırdım 30,83 çıktı bende düşük buldum ama geç oluşmuş olabilir yada normaldir daha aybaşı tarihi gelmedi çünkü gerçi düzensiz benim aybaşımda ve polikistik overde var bende ilk defa aşılama oldum tutmuş ama 1 aya kadar belli olur daha kesinlik kazanmadı sabırsızlanıyorum
ben kısmetse yarın gidicem bakalım kese görünecekmi tam 5 haftalık bugün kalp atışı nezaman duyuluyordu?:KK5:

pardon neşe teşekkür etmeyi unutmuşum.nerelisin niye sordun diceksin 0286 çanakkalenin alan koduya ondan sordum:KK23:

selam kızlar.soğan kürüm bitti çok şükür.bugün adet günüm ama gelen giden yok :):) inşallah olmaz:):)

merhaba kızlar bugün 8 şubat gelen giden yok beklemedeyim çokda umudum yok aslında bakalım hayırlısı bu arada sizler folic asit kullanıyor musnuz ben 2 haftadır başladım kullanmaya ama çok düzenli kullanamıyorum bu ay hiç bir belirti yok 3 4 5 6 şubatlardan ses yok mu

merhaba kızlar bugün 8 şubat gelen giden yok beklemedeyim çokda umudum yok aslında bakalım hayırlısı bu arada sizler folic asit kullanıyor musnuz ben 2 haftadır başladım kullanmaya ama çok düzenli kullanamıyorum bu ay hiç bir belirti yok 3 4 5 6 şubatlardan ses yok mu

hadi hayırlısı canım:nazar:

pardon neşe teşekkür etmeyi unutmuşum.nerelisin niye sordun diceksin 0286 çanakkalenin alan koduya ondan sordum:KK23:

:) adım gibi neşelisin çanakkaleli değilim çanakkaleyi severim yakın üç beşli yim- tekirdağ-muhacir arnavut
doğum günüm 3 şubat 1986....
030286 :))

X