şubat bebekleri kıpırdamaya başladı mı??

hissetmiyorum:çok üzgünüm: kıpırdamıyor kaymıyor pıt pıtlar çok nadir ve syrek onunda bebek olduğuna emin değilim neden oynamıyor hiç :çok üzgünüm:

kızlar az önce misafirlikten geldik.arabada tam kasıgıma geliyo oraya top gibi toplanıyo her arabaya bindigimde geliyor öyle.acaba rahatsızmı oluyor merak ediyorum.ve orda o kadar tekmelediki maşşallah kuzuma bagırmamak için kendimi zor tuttum cok sertti tekmeleri.allah onları hep hissetmeyi nasip etsin insallah

hissetmiyorum:çok üzgünüm: kıpırdamıyor kaymıyor pıt pıtlar çok nadir ve syrek onunda bebek olduğuna emin değilim neden oynamıyor hiç :çok üzgünüm:

canım ya üzülme nolursuuun. herkesin farklı olurmuş karın yapısı. benim doktorum erken bile hissetmişsin normalde 20-22 inci haftalarda ilk gebelikte hissedilir dedi canım. üzme kendini. seninki normal yani.

son zamanlarda benimki de cok nadir kıpırdıyor. öyle cok güçlü tekmeler atmıyor. hafta sonu doktora gideceğiz cinsiyetini öğrenmek için. umarım sağlııklıdır.içimde bi endişe var hep. Allahım bu annelik ne fena şeymiş ya.:çok üzgünüm: Anneme şimdi offf anne dediğim günler geliyor aklıma da hak veriyorum.

merhaba arkadaşlar çok mutluyum bende belirgin olarak ilk defa dün hissettim oğluşumu... dün gün boyunca tekmeledi durdu...

hiçbir şey hissetmedim daha...19. haftayı bitiriyoruz tık yok...ne pıt, ne çıt, ne kayma ne de başka bişi...üstelik bebeğin gelişimi de 21. hafta da...hissetmiş olmam lazımdı şimdiye kadar...sabırla bekliyoruz...

bende maaşallah bayadır hissediyordum pıtpıtları dün ilk defa sabah ve akşam güzelbi tekmeledi:dance:nasıl heyecanlandım anlatamam birde pazartesi sezaryenle doğum yapan arkadaşım dün evine geldi allahım o yumuk yumuk eller cuk cuk diye emzik emmeler bayıldım oğluşuna maaşallah allah bizlerede sağ sağlim bebişlerimizi kucağımıza almak nasip etsin inşallah :ecrin_bebek::emir_bebek::ecrin_bebek::emir_bebek:

benim kızım 3-4 gündür eskisinden daha hareketli, artık karnıma elimi koyunca da tekmelerini hissediyorum, 3-4 gün öncesine kadar elimle hissedemiyordum, şimdi tekmelerin dışarıdan görülebileceği günü bekliyorum sabırsızlıkla, ama babasına hiç tekme atmıyor nedense, tekme attığında gel gel elni koy hisset diyorum, babası elini koyunca anında kesiliyor tekmeler, babası daha yaşayamadı o duyguyu, he he he ben yaşıyorum

Kızlar artık bende hissediyorum :) özellikle sabah ve gece tekmeliyo çok hafif ama çok tatlı,tekmelemesi çok güzel bir duygu elimi bırakıncada hissediyorum....Allahım kucağımıza almayı nasip etsin bebişlerimizi...

dün sordum doktora hiç hissetmedim diye yeni yeni hissediceksin dedi endişelenmemi gereken bişey yokmuş

benimki artık tekme atmakla kalmıyor, kayyor da sanırım, yer değiştiriyor olabilir miii? çünkü karnımda bir an,sanki bişey kaynayıveriyor gibi oluyor, bir dolulıuk yaşıyorum anlık, sonra geçiyor, aslında tam neyaşadığımı da tarif edemedim?

Kızlar sonunda bende net olarak hissedebildim oğluşumu. Bayramın 1. günü hep içimde hafif hafif kıpırtılar vardı ama elimle dokunduğumda hissedebilecek kadar değildi. 2. günü sabah uyandım yan yatmıştım Aman Allahımm içimde bir şeyler kayıyoooorrrr...
Hemen elimi koydum resmen bir aşağı bir yukarı kayıyordu. Bu sabah da dahil her sabah 8-9 civarı aynı kıpırtılarını hissediyorum, bir de geçen akşam çikolata yedim resmen içim de taklalar attı. Allahım çok güzel bir duygu çoooookkk... :asigim:

kızlar bugün 21. haftaya girdik...20+1 iz yani..yavaş yavaş sanki pıt pıtlar filan hissediyor gibiyim...ama öyle tekmeydi, taklaydı filan değil...kayma gibi, gaz hareketi gibi hafif şeyler...bizimkisi tembel sanırsam..sevdi yerini kıpırdamıyor...bekliyorum hala...

slm kızlar bizde yrn tam 23 haftalık olucaz.ve ben 2 haftadır hareketleri çok net hissedebiliyorum.tekmeler dönmeler falan hepsini ayırt edebiliosunuz çok güzel bişiy.hatta dışarıdan bile belli oluyor,akşamları eşimle göbişi açıp seyrediyoruz kıpır kıpır ordan oraya doşlaşıyor:)) en çokta yemekten yarım saat snr filan hareketleniyor.bazı geceler tekmeleri uyandırıyor bile,daha şimdiden böyle oluyorsa önümüzdeki aylarda yandık kızlar:)
Allahım bu duyguyu tüm isteyenlere biran önce yaşatsın...

bende cok rahat hissedebiliyorum melegimi.hele hele babası maşallah her elini koydugunda kızı jest yapıyor bi tepiikler bi tepikler anlatamam.kızım babasını cok sevicek heralde.

Demircool walla kızlar babalarına çook düşkün oluyolarmış,aşkını elinden alabilir prensesin hazırlıklı ol:)

kizlar allah tamamina erdirsin 27 subat dogumum benimkide 19.haftasinda bi kipirti bi kipirti tutabilene ask olsun gozlerim firliyo yerinden sok oluyorum fazla yaramaz sanirim gunun her zamani hissediyorum fazlasiyla sabah aksam yok masallah babasina bile hissetirdi kendini kiz sanirim doktor tam goremedim kiz gibi falan dedi bu ayin sonunu bekliycem artik karnim one dogru cikti sivri yani artik ne olursa basimizin taci bebegimiz:))

benim oğlan hiç durmuyo kızlar ya :nazar:

gece uyuyamadım kıpırtılardan tekmelerden hala aynı. bu çocuk ne zaman uyuyo anlamadım kafamçokkarıştı

bide artık ellerle de bişeyler yapıyo hem eller hem ayaklar bi oraya bi buraya vurup duruyo.

,bazen bazı hareketlerinden bende korkuyorum
insanın bir de kanaması olup erken doğum riski olunca daha çok korkuyor

ben de ilk defa 18+2de hissettim çok şükür ama şimdi dışarıdan da belli oluyor geçen akşam tv kumandasını göbeğimin üzerine koydum tv izliyordum kumanda zıplamaya başladı ben de hemen karnımı açtım baktım benim göbek zıplıyo çok güzel bi duygu ya Allah herkese yaşatsın

X