şubat bebekleri kıpırdamaya başladı mı??

kızlar dün doktordaydım, bana kızımın ters durduğunu söyledi, yani kafas yujarıda ayakları aşağıda duruyormuş, bu sebebple tekmeleri karnıının alt kısmında hissedersin dedi, ve ben tekmeleri artık her gün daha güçlü şekilde hissediyorum, bugün biraz göbek çevreme doğru vurdu, demekki bugün biraz aşağı doğru döndü cadı..

canm benim bası sagda ayakları solda.ve hep soluma top gibi geliyor.tekmelerinide sagımda hissediyorum.eliyle yaptıklarınıda solumda hissediyorum.ayyyyy benimki yan duruyo sezeryan olmayayım :uhm::uhm:

demircoolcum benimkide senin tarif ettiğinin tam tersinde benimde yan sanki tekmeler hep sol alta doğru oluyor ellerde sağ tarafta

benim de şu bir kaç günden beriyan duruyor sanki
kafası solda ayakları sağda :))

ben melike kırıkkalen yazıyorum hamile olduğumu geçen hafta pazartesi günü öğrendim hemen doktora gittim doktor beni ultrosona sokmadı adetinden 10 gün geçmeyince ultrasonda bebek görünmez dedi şimdi salı gününü bekliyorum 4 göz çok heyecanlıyım çok istiyordum bu ay rabbim gönlüme göre verdi ama arkadaşlar hiç kıpuırdama yok ha varlığı ha tyokluğu hissedemiyorum bebeğimii rabbim herkeze sağlıklı sıhatli kolay doğumlar nasip etsin

ben melike kırıkkalen yazıyorum hamile olduğumu geçen hafta pazartesi günü öğrendim hemen doktora gittim doktor beni ultrosona sokmadı adetinden 10 gün geçmeyince ultrasonda bebek görünmez dedi şimdi salı gününü bekliyorum 4 göz çok heyecanlıyım çok istiyordum bu ay rabbim gönlüme göre verdi ama arkadaşlar hiç kıpuırdama yok ha varlığı ha tyokluğu hissedemiyorum bebeğimii rabbim herkeze sağlıklı sıhatli kolay doğumlar nasip etsin

canım senin daha yeni kıpırtıları tekmeleri hissetmene daha çooook var allah tamamına erdirsin

canım sen o kıpırtıları 16-22. haftalar içinde hissetmeye başlıcaksın u an kalbinin oluşması için bekliyor drun ultrason için..

benim karnımın sağ tarafı süreki daha şiş duruyor, başı orda sanırım, tekmeleri de hiç belli olmuyor bazı dönem şiddetleniyor bazı dönem hasret bırakıor

2 gündür öyle tekmeler atıyor ki cadı beni bağırtıyor, güçlendi iyice, o tekme attıkça ben zıplıyorum yerimde

:emir_bebek::emir_bebek:kızlar ben yok yoookk,çatlayacam, bu bebeğimin kıpırdandığını, tekmelerini hissetemek için sabırsızlanıyorum,, ne zaman hissedeceğim yaaa....

en erken 17. haftaysa daha 3 haftam vaaarr,, :nazar:

sizlerde durum nasıl, paylaşın bakalım..yerimsenibenyerimseniben

Nasıl yani şubat bebeği. yani siz 14 haftalıksınız o zaman Şubatta doğum yapmanız olanaksız. Ben anlamadım

Neyse ben cevap vereyim 17 haftalığım sabırsızlıkla bekliyorum daha bi gelişme yok hissetme açısından.

Nasıl yani şubat bebeği. yani siz 14 haftalıksınız o zaman Şubatta doğum yapmanız olanaksız. Ben anlamadım

Neyse ben cevap vereyim 17 haftalığım sabırsızlıkla bekliyorum daha bi gelişme yok hissetme açısından.

he he heeenaniknaniknaniknanik ben o mesajı yazdığımda 14 haftalıkmışım demek:roflol::roflol: şimdi 29 u devirmek üzereyiz teyzesi, aradan kaç ay geçti:asigim:

merhabalar,

ben de şubat annesi olacağım inşallah, allah herkesin gönlüne göre versin, hayırlısı ile bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin.

benim oğlum da çok hareketli maşallah özellikle yemek yedikten sonra kıpırtıları tekmeleri dışarıdan bakınca bile belli oluyor. Göbeğimin içinde oynamasını seyretmek ise benim için çok keyifli sanırım hamilelikte en çok bunu seviyorum...

X