şubat bebekleri kıpırdamaya başladı mı??

ya ben kalçalarımdan kilo almadım, gerçi ben kilo almadımkaydirigubbakcemile3 karnım sanki sivri gibi, yani bunu sadece ben değil, görenler de aynı şeyi söylüyor, bunun dışında bebiş hep sağdaydı, şimdi ortalara geçmeye başladı, kıpırtıları da göbeğimin çevresinde hissediyorum( dün bir arkadaş kızsa bebek aşağıda, erkekse yukarıda duruyor demişti) benimki sanki yukarıda gibi... işte böööyllee kafam karışık, ya kız erkek farketmez deee, sadece kendini göstermediği için tahmin yapıp kendimi avutmaya çalışıyorum, eskiler nasıl dayanıyorlarmış pessssÇok üzgünüm çoook herkes öğrendi be yaaaww, sona kaldım, çok merak ediyorum:tomato:

herkesin farklı oluyo be canım benim arkadaşıma dr %90 erkek demişti bebek sonra göstermemiş kız olabilir demiş karışmış yanı kesin cinsiyetini öğrenememişlerdi bebek 6 aylık falan oldu bilmiyorum şimdi kesinleştimide biz konuşalı bi kaç hafta oluyo . kesin olmuyo bazen. insan merak ediyo işte bileyim istiyo

kızlar ben de 10/09/08 de tam 16 haftalık oluyorum ama ben de henüz hiçbirşey hissetmiyorum malesef. Bir de göğüs hassasiyeti iştahsızlık ve bulantılarınız geçtimi sizinde? Hem bunların normale dönmesi hemde henüz hareketlerini hissetmiyor olmam korkutuyo biraz beni ama doktor şu an en rahat dönemindesin tadını çıkar diyor. Kontrole daha 2 hafta var ve ben onu görmeyi hissetmeyi çok istiyorummm :KK43:(

kızlar ben 18 e girdim artık.ve 2 haftadır yaklasık hisssediyorum.dünden beride eşim elini koyunca pür dikkat dinleyince hissediyor.bende öyle.ayakta ya da gezinirken birşey hissetmiyorum.hissedemeyizde.anca uzun süre sırt üstü yatınca bebek kasıgımın soluna geliyor top gibi oraya geliyor ve az bekliyorum elimi koyup hemen kaymaya başlıyo ammmaaaaaaa süüperrrrrrr bişiyy yaa.eşimde cok mutlu oluyor.

hadi gözün aydın canım.nasıl oldu nasıl hissettin.kaydirigubbakcemile

valla demirim dışarı çıkmıştım minibüste oturuyodum anaaa bi baktım bişi attı tabi ben sorumsuz hamişlik yaşığım için anlamadım 10 sn falan geçti bi dahaaa anammm ddedim içimden benim kontesim oynadıı hemen eşimin resmini çıkardım cüzdandan ona baktımsırnaşık şey ondan sonra sürekli hissediyorum ama genellikle uzanınca hiisediyorum tekmeden ziyade elimin altında kayıyor onu hissediyorumm:CüvCüv:

artık gün boyu hissediyorum bebişimi pıt pıt değil kemkleri iyice gelişmeye başladığı için daha sert vuruyo çok güzel yaa annem diyoki bunlar iyigünlerin büyüsün biraz daha bi tekme koycak geceleri zıplican yataktan diyo :))

kızlar bende hissediorum bebişimi. hatta eşim elini koyunca göbeğime artık o bile hissediyor. genelde sırtüstü yatınca tekme atıyor. bebekler sırt üstü yatmamızdan pek hoşlanmıyormuş da ondan olsa gerek. cok güzel bir duygu. bide cinsiyetini bilseydik...

valla demirim dışarı çıkmıştım minibüste oturuyodum anaaa bi baktım bişi attı tabi ben sorumsuz hamişlik yaşığım için anlamadım 10 sn falan geçti bi dahaaa anammm ddedim içimden benim kontesim oynadıı hemen eşimin resmini çıkardım cüzdandan ona baktımsırnaşık şey ondan sonra sürekli hissediyorum ama genellikle uzanınca hiisediyorum tekmeden ziyade elimin altında kayıyor onu hissediyorumm:CüvCüv:

Sevocumm kıs senin kızınmı oluyooo? :ecrin_bebek:
Ay bende hayırlısıyla br hisseebilseydim şu hareketleri:))

kızlar peki sizde de damar seğirmeleri de oluyomu.. benim mesela bebiş ne tarafa kayarsa orda sertlik oluşuyo. bide acayip bişekilde damar atıyo. dışardan bile görülüyo. yer değiştirince ordaki duruyo öbür taraf seyiriyo.

kızlar peki sizde de damar seğirmeleri de oluyomu.. benim mesela bebiş ne tarafa kayarsa orda sertlik oluşuyo. bide acayip bişekilde damar atıyo. dışardan bile görülüyo. yer değiştirince ordaki duruyo öbür taraf seyiriyo.[/QUOTEcanım

canım bebek benimde kasıgıma geliyo artık top gibi kasılıyo böööle.ayakta iş yaparken falan da oluyo bazenleri.ayakta oluncada hemen oturuyorum ayakta kalınca zorluyo sertleşince.ama cok güzel bir duygu yaa:1shok:

aynı durum bendede oluyo demircool cum.. resmen küçük bi top gibi toplanıyo benim sol tarafımda, ama elimi koyunca hemen kaçıyo :)) süper bi duygu

ya benim bebek kaymıyor, sizin yaşadıklarınız yabancı geldi bana, benimki bol bol pıt pıt atıyor tekmeleri, ya bir de ben bu tekmeleri çok hissediyorum, acaba tekma sandığım şey başka bişey mi kii, ultrasonda da hiç kıpırdamadan yatıyor, ama karnım pıt pıt atıyor, anlamadım gitti...

Aybuke bende de tam tersi canım ultrasonda bir dk yerinde durmuyor.:)) ama ben henüz hiçbirşey hissetmiyorum haftaya kontrolum var ultasonda en azından hareketlerini görürüm:))

18 haftalık hamileyim ve artık hemen hemen hergün farkediyorum hareketini,
özellikle yemek yediğim süt içtiğimde hareket daha fazla oluyor

artik her gün hissediyorum:teytey:
benim kizim kesin dansçi olacak hiç yerinde durmuyorhihoyyyt

ben dünden (17+4) den beri cok SIK hissediyorum :))
sol tarafimdan pitpitlar geliyor hep :))

benimde daha önce kelebek kıpırtısı gibi gıdıklıyodu ama artık çok nadirde olsa pıt pıt vuruyo çok hoşuma gidiyo Allah eksikligini göstermesin çok güzel bir duygu Allahım daha sık hissetmeyide nasip etsin inş...:emir_bebek:

X