şubat bebekleri kıpırdamaya başladı mı??

benimki daha sizinki kadar net değil sadece pıt pıtlar şeklinde oluyor ama bu pıt pıtlar sürekli oluyor sadcee ben uzandığımda ya da hareketsiz olduğumda kesiliyor en kötü yanı benden başka kimsenin hissetmemesi eşimin elini göbeğime koyuyorum ben çok fazla hissederken o farkedemedim diyor

bebiş şuan 20 hafta 3 günlük hala sabırsızlıkla tekmelerini hissetmeyi bekliyorum acaba ne zaman hissedicem

Benim kizim kipir kipir..özellikle süt içince iyice cosuyor..oyle guzel bir duygu ki..allah herkese nasip etsin...

kızlar benim kızın tekmeleri artık daha da güçlendi, önceden pıt pıt şeklindeydi, şimdi paat pat oldu yani...:sm_cool:

ama daha tekmeler dışarıdan görünmüyor, öyle bir tekme atıyor ki pat diye şaşırtıyor beni:1shok:, elimi koyunca hemen kendini çekiyor, elimin sıcaklığını mı hissediyor nedir , anında geri çekiyor kendini:emir_bebek:

23. haftamdayım.tekmelerinin dışarıdan görülebileceği yazıyor bu haftamda ama hergün bakıyorum göbeğime daha göbeğim kıpırdamıyor, ama tekmeler güçlenmeye başladığına göre dışarıdan görünme de yakın zamanda olur çok mutluyum, Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu:teytey:

aybükee ben kızımın tekmelerini görebiliyorum gözümlee Şeniz sen neden göremiyorsun acaba :mymeka: benimki de artık güçlü tepiyo anasına :smiley-cool:

benim kızımda güzel tekmeliyor maaşallah hatta babasıda elini koyduğunda hissediyor artık ama bazende tık yok... ama çok güzel bir duygu bu arkadaşlar yaaa

benimki daha sizinki kadar net değil sadece pıt pıtlar şeklinde oluyor ama bu pıt pıtlar sürekli oluyor sadcee ben uzandığımda ya da hareketsiz olduğumda kesiliyor en kötü yanı benden başka kimsenin hissetmemesi eşimin elini göbeğime koyuyorum ben çok fazla hissederken o farkedemedim diyor

eşim daha sonra hisseder bende hep hissederdim eşim hissetmezdi tam 22.haftamızda eşim yine karnımla uğraşırken bu sefer oda hissetti benimki artık dışarıdan bile görülüyor bide benim cadı kızım babasını çok mu seviyo ne uyuyo hiç ses seda yok eşim geliyo eli karnımda kızım ben geldim diyor bak ben baban 5 kere vurunca sende vur tamamı diyor ve yemin ederim sağ taraftayken ayakları o sola dokunuyorsa sola dönüp vuruyo eşimde sen taşımacı şirketsin gördün mü bak kızım beni en çok seviyor deyip seviniyor ve sık sık kızım tekme attı mı sana diyor artık telefonlarda klasik nasılsından sonra sorumuz oldu bu

allahım tüm isteyenlere yaşatsın bazen uyutmasada çok güzel şeyler

eşim daha sonra hisseder bende hep hissederdim eşim hissetmezdi tam 22.haftamızda eşim yine karnımla uğraşırken bu sefer oda hissetti benimki artık dışarıdan bile görülüyor bide benim cadı kızım babasını çok mu seviyo ne uyuyo hiç ses seda yok eşim geliyo eli karnımda kızım ben geldim diyor bak ben baban 5 kere vurunca sende vur tamamı diyor ve yemin ederim sağ taraftayken ayakları o sola dokunuyorsa sola dönüp vuruyo eşimde sen taşımacı şirketsin gördün mü bak kızım beni en çok seviyor deyip seviniyor ve sık sık kızım tekme attı mı sana diyor artık telefonlarda klasik nasılsından sonra sorumuz oldu bu

allahım tüm isteyenlere yaşatsın bazen uyutmasada çok güzel şeyler

nasıl seviniyorlar dimi babalar.allahım bizimkide öyle karnıma yapışıyor kızım bebişim hadi tep diye.ama benim cadı kızımda ne zaman yemek yiyim artık desem baslıyor tepmeye.acııkıyor galiba kızım.:emir_bebek:

benim oğluşumun tekmeleri kafa darbeleri uzun zamandır çok belirgin
yatmaya başlamadan önce arabada kemerin altına koymak için ufak bir yastık yaptırtmıştım
bazen karnımın üzerinde kalıyor benim afacanım bir darbeyle yerinden zıplatıyor
ablam ziyaretime gelmişti bu şimdiden bu kadar güçlü vuruyorsa ben bunun 9 aylık halini hayal edemiyorum dedi :))

arada bebişi hıçkırık tuttuğunu bile hissediyorum

aybükee ben kızımın tekmelerini görebiliyorum gözümlee Şeniz sen neden göremiyorsun acaba :mymeka: benimki de artık güçlü tepiyo anasına :smiley-cool:

ben de gördüm ben de nihayett:sm_cool:

hatta babası da tesadüfen göbeğime bakmış, o da görmüş:sm_cool:

ben göbeğimi açmış ve solayatmış şekilde kıpırtısını görmek üzere hazırlanmıştım, gözümü göbeğimden ayıramıyordum kiii, o da ne ardı ardına atıverdi tekmeleri, vee babası da şaşırdı,

ama o günden sonra bir daha görmedim dışarıdan, bakalım bir daha ne zaman göreceğim..:dilcikar:

ben de gördüm ben de nihayett:sm_cool:

hatta babası da tesadüfen göbeğime bakmış, o da görmüş:sm_cool:

ben göbeğimi açmış ve solayatmış şekilde kıpırtısını görmek üzere hazırlanmıştım, gözümü göbeğimden ayıramıyordum kiii, o da ne ardı ardına atıverdi tekmeleri, vee babası da şaşırdı,

ama o günden sonra bir daha görmedim dışarıdan, bakalım bir daha ne zaman göreceğim..:dilcikar:

hadi gözün aydın canım :lepi: cok mükemmel bişey dimi :nazar: ama ben 2 gündür kızımı kuvvetli hissetmiyorum çok özledim sert tepiklerini senağlama senağlama

Canım bende 2 gündür kızımın tekmelerini çok hafif hissediyorum biraz da tedirgin oluyorum, çünkü daha sert darbeler :) yiyordum önceden. Ama yinede onu hissetmek güzel. Insan herşeyden tedirgin oluyor...:s

Canım bende 2 gündür kızımın tekmelerini çok hafif hissediyorum biraz da tedirgin oluyorum, çünkü daha sert darbeler :) yiyordum önceden. Ama yinede onu hissetmek güzel. Insan herşeyden tedirgin oluyor...:s

aynı bende :1shok::1shok: 2 gündür hafif hissediyorum.önceden cok kuvvetli oluyordu.bide korkuyorum

kızlar korkmayın, her an hissedeceksiniz diye birşey yok ki, ben de bazen hissedemiyorum, bazen dışına dışına atıyor tekmeleri , bazen içten içten atıyor, bazense hiç hissetmiyorum,, bunlar yaşanabilirmiş, doktor öyle söyledi, heran hissedemezsiniz dedi, yaşadıklarımız normal yani, ee bebek napsın heran kıpır kıpır olamaz ki, o da yoruluyordur, onun da uyku saati falan vardır heralde..

kızlar korkmayın, her an hissedeceksiniz diye birşey yok ki, ben de bazen hissedemiyorum, bazen dışına dışına atıyor tekmeleri , bazen içten içten atıyor, bazense hiç hissetmiyorum,, bunlar yaşanabilirmiş, doktor öyle söyledi, heran hissedemezsiniz dedi, yaşadıklarımız normal yani, ee bebek napsın heran kıpır kıpır olamaz ki, o da yoruluyordur, onun da uyku saati falan vardır heralde..

evt artık kızım düzenli oynuyo ama şiddetli olmuyor artık herzaman.sabah babası işe giderken oynuyo 8 gibi.ikindi vakti oynuyor 5 buçuk 6 gibi.bide gece 12 dedimi oynuyor.bayadır takip ediyorum 2-3 haftadır böyle düzenli maşallah:nazar: ben onun düzenini yirimmmm:asigim:

bende çok net hissediyorum artık özelikkle sabahları oynuyor 6.30 da kalkıyorum oda benimle birlikte kalkıyor cimcimem hatta biraz önce gözümlede gördüm tekmelediğini göbeğim inip kalkıyor

evet kızlar bende dışardan rahatlıkla görüyorum artık tekmelerini çoook güzel yaaaa.:sm_cool::sm_cool: babasıda gördü çok hoşuna gidiyo galiba benim oglum futbolcu olacak diyo.:roflol: allahım daha dogmadan bu o kadar çok seviyorum ki dogunca nasıl olur bilmem galiba yeriiim ben onuuuuuukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bizde sabahları tekmeler eşliğinde uyanıyoruz çok güzel garip tarifi olmayan bişi bu ya
tekmeleri ben iyiden hissetmeye başladığımda babasıda hissetsin istiyor ve atarken elini karnıma götürüyordum ama bizimkisi babasının elini hissedip atmıyodu geçen hafta sabah yatarken attığını hiisettim babasının elini koydum 5-6 kez tekmeledi şuna bak annesinin karnını delecek tekmelerle diye diye sevdi dışarıdanda artık acayip belli oluyo allahım onların herşeyine razıyız bizler sağ salim birde gelseler allahın izni ile :ecrin_bebek:

kızlar dün doktordaydım, bana kızımın ters durduğunu söyledi, yani kafas yujarıda ayakları aşağıda duruyormuş, bu sebebple tekmeleri karnıının alt kısmında hissedersin dedi, ve ben tekmeleri artık her gün daha güçlü şekilde hissediyorum, bugün biraz göbek çevreme doğru vurdu, demekki bugün biraz aşağı doğru döndü cadı..

X