şubat bebekleri kıpırdamaya başladı mı??

slm canim bende 16+1 gunluk hamilyim henuz bende bebegimin hareketlerini hissetmitorum cinsiyetinide duruş pozisyonundan dolayi göremedi doktor allah saglikli bir sekilde bebeğimizi kucagimiza almayi nasip eder insallah....

aynen arkadasim bende dünden beri öyle hissediyorum, ve evet sevinebilirsin bebek kipirtisi, ilk hamileligimde çok geç fark etmistim ama simdi biliyorum:lepi kipirti kesin bebegimizin kipirtisi

aayyy süpersin öptüm seniŞeniz, çok mutlu oldum vallahi, arada bir hala oluyor, bir de rahmim tık tık atıyor arada bir, seyirme gibi yanii, sanırım kaçarı göçeri yok, bu bebek , bebek:lepi::sm_cool:

ben hep eşime benzesin istedim, ve sanırım benziyor, ultrasonda gördüğümde tıpkı eşimdi, kafa yapısı ve burnu çok belirgin benziyor:sm_cool:

kızlar bende bebişimi hissediyorum bi kaç gündür yemek yiyip uzanınca sol tarafımda bi dalgalanma hareket hissediyorum elimle dokunduğumda bile hissedebiliorum sanki çok güzel bi duygu ben burdayım diyo bana miniğim

kızlarrr bende sanırım galiba bebeğimi hissediyorum ama hareketlerini değil kendisini sağ kasığımın az üstünde bi sertlik dokununca acıyo o bebeğim kesin eminim

kızlarrr bende sanırım galiba bebeğimi hissediyorum ama hareketlerini değil kendisini sağ kasığımın az üstünde bi sertlik dokununca acıyo o bebeğim kesin eminim

ayy aynı beni tarif etmişsin senin bebeğinin cinsiyeti neydii unuttum??

yaa bugün bebeğimi görmeye gittim, normal zamanda kendini hissettiriyor, pıt pıt, bugün hiç kıpırdamadı ultrasonda, yatıp duruyordu yaa, sabah kahvaltıda o kadar da bal yedim hareketlenir bellki diye, bana mısın demedi, bizimki inat galiba, bacaklarını da örttü orasını birtürlü göstermedi, anası kılıklı nolacak, inat inat...

cimcime sen attığı tekmeleri mi sayıyorsun, mesela, ben daha tekme hissedemiyorum ama arada bir rahmimde pıt pıt lar hissediyorum, bebektir diye tahmin ediyorum, ama bu pıt pıtlar günde 4-5 kez olunca hiiç sayamıyorum, sende nasıl oluyor? hani senin ikinci bebek yaa, sen bizden erken hissedebilirsin tekmeleri..

evet canım sağ tarafa uzandığımızda bebeğe kan yeterli pompalanmıyor ve kalp ritimini
dengeleyemiyor bebek, sol tarafıma yatıyorum ben genelde ve herkeze tavsiye ediyorum...

aayyy süpersin öptüm seniŞeniz, çok mutlu oldum vallahi, arada bir hala oluyor, bir de rahmim tık tık atıyor arada bir, seyirme gibi yanii, sanırım kaçarı göçeri yok, bu bebek , bebek:lepi::sm_cool:

evet bebek bebek:lepi::lepi:
artik günden güne daha çok hissediyorum:CüvCüv:
ama sen yakinda bebisin tekmelerini hissederken dahada mutlu olacaksin, o çok farkli çok güzel bir duygu

ben hala hissedemedim.:1no2:17+3 oldum ya arkadaşlar benim bebişimda bir sorun mu var yoksa.çok korkuyorum ben neden hissetmiyoruö ya.. siz kaçıncı haftanızdasınız bilmiyorum ama ben iyice endişelenmeye başladım..:1no2:

kıslar artık benim bebeğimle aramda iletişim bile başladı. şöyleki yemek yedikten sonra eğer sırt üstü uzanırsam koltukta illaki bi kez tekme atıyor. babası da elini koyunca hissediyor. cok güzel bir duygu.umarım herkes bunu hemen hisseder. ozaman hamile olduğunu anlıyor insan.

ayyy canim benim cok sevindim, nasil seviniyordur annesini babasini sesini duyunca

artık bende daha cok hissediyorum sırt üstü yatınca yada uzun otururken kaydıgını hissediyorummm.günde 4-5 kez en az oluyo cok güzel birşey yaa alllahımm herkese yaşatsın inşalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…