Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hayırlı olsun gebiş darısı başımıza inşallah ya sen neler kullandında hamiş kaldın
En basta bol dua, yedigim ictigim herseyi "ya şafi" diyerek yedim ictm. Abdestli iliskiye girdim hep.
Biosteron, solgar koenzim q10, folik asit ve omepa balik yagi kullandim. Haftada 2 balik, gunasiri avokado, hergun yumurta yedim. Ovulasyon takibu yaptim. Saglikli beslendim hep. 5 kilo kadar da verdim. Rabbmn izniyle oldu

Normal kaset mi yaptın canım tebrik ederim darısı bizlere rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Anladım bence de git ve haber et canım senin olma ihtimalin yüksek çok geçmiş üzerinden inşallah hamişsindir
İnşallah ama ben artık sanmıyorum testler hep negatif olsaydı bugüne kadar çıkardı sanırım Erken gebelik testi de yaptım hep koca bir negatif. Ben artık stresten sürekli rahmimde bir değişiklik var mı diye kendimi dinlemekten gecikti sanıyorum

canım ya senin yaşta gençtir benim 39

Dayanamadım erken gebelik testi yaptım iğnemin 12. Günüydü yalancı pozitif bile çıkmadı
Canim catlatma ignesi mi vurulmustun? Bekle derim briaz daha kimisi adet gununde hatta gunu gecince goruyor hqmileligini. Eger negatifsede uzulme canim bir daha denersin saglik olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…