Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya ben belirsizlikler içindeyim geçen ay 2 kere doktora gittim sağ yumurtalıkta birkaç tane küçücük kist gördü kafana takma birçok kadında var hamileliğe engel değil dedi. Tam yumurtlama dönemindesin değerlendir eğer olmazsa 14 gün sonra regl gelir dedi .yumurta 20 mm di Bunu söyledikten 6 gün sonra regl oldum erkenden geldi . Bu ay da yumurtlamadan hemen sonra adet görür müyüm diye endişe içindeyim sanki bir yerlerde bir yanlış var ama çözemiyorum o yüzden geriliyorum 🤷🏼‍♀️
Erken hasta olmuş sun 🤔 kist den mi acaba

Anladım
Normalde adet tarihim 14 şubat canım geç yumurtlamadan dolayı 19 una kaydığını düşünürsek 4 gün önce öğrendim
Anladım canım bebeğini sağlıkla kucağına almak nesip olsun.. ben iki gündür wc den çıkamıyorum su içmiyorum gitmeyim diye yine gidiyorum sende böyle bişi olmuşmuydu

Senin kacincı olcak canım her cocuk farklı oluyo ya
Test olunca hep bi yapma isteğı oluyo insanda bende normal test var bi tane o da olmazsam ptesi yapayım diyorum varsa kan verio emin olurum ama ben de adet olcam gibi hissediyorum bu ay hiç beklentiye girmedim neden bilmiyorum 😏😂
1 kızım var canım. Beklentiye girmemek daha iyi olmayınca üzülüyorsun en azından 🙈

Beyaz akıntı en erken belirisi heralde canim
Cok erken yaotiysan testi belki ondan cıkmadı
Canım benim ilk hamileliğimde oldu o akinti bunun gibi değildi daha yoğun krem gibi oluyor o akıntı .Benim bugün yaptığım testte negatif .Bugün yarın olurum heralde adet.Bakalim bekliyorum .

Daha çok yeni 2 aydır istiyoruz ama korkuyorum benim annem 38 yaşında menapoza girmiş hep böyle kistlerle uğraşmış beni de tek yumurtalıkla doğurmuş 8 sene çocuğu olmamış falan o yüzden endişeliyim birazcık
Kötü düsünme canım piskoloji de cok önemlı cok stres yaparsan gecikiyo

Bütün gün uyu uyu hep uyu şiştim.. 🤣 Hiç bir şey yapasım yok , 2.ci bu ne garip oldum ilkte hiç
böyle şeyler yaşamadım.. Bunda sanki taş taşıdım hep uyuma istepi uyumaktan artık yanlarım agriyor.. Dogunca kendiside böyle uyur insallah 😵🙏🏻 Sizde durumlar nasil @ipeksmom merak ettim.. Berilyumm Berilyumm sende durum nedir acaba..

Bütün gün uyu uyu hep uyu şiştim.. 🤣 Hiç bir şey yapasım yok , 2.ci bu ne garip oldum ilkte hiç
böyle şeyler yaşamadım.. Bunda sanki taş taşıdım hep uyuma istepi uyumaktan artık yanlarım agriyor.. Dogunca kendiside böyle uyur insallah 😵🙏🏻 Sizde durumlar nasil @ipeksmom merak ettim.. Berilyumm Berilyumm sende durum nedir acaba..
Henüz gelen giden yok canım bekliyorum 🤷‍♀️🙈 adet sancısı gibi sancım var ve çok uyuyorum ama regl belirtisi de olabilir bilemedim 😂 pazartesiye kadar gelmezse kan vericem ama sanki geldi gelecek kırmızılar bu arada hiç akıntım yok gibi senin belirtilerin nasıldı

X