Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar ben ani hareket ettiğinde mesela az önce hızla koltuktan kalktım sağ kasığımda belirli bir yerde batma ve yanma hissine benzer bir ağrı olusuyor.Boyle belirti yaşayıp hamile kalan var mı?Daha önceki aylarda böyle bir sey yaşamadım hiç.
Benim ilk hamileliğümde yatakta yatarken öksürünce oluyordu kasığım bayaa bi yanıyordu be batma hissi oluyordu sağ tarfta normalde hiç olmaz, bu gebeliğimde de oldu geçen bir kaç sefer 🤗

Kizlar ben ani hareket ettiğinde mesela az önce hızla koltuktan kalktım sağ kasığımda belirli bir yerde batma ve yanma hissine benzer bir ağrı olusuyor.Boyle belirti yaşayıp hamile kalan var mı?Daha önceki aylarda böyle bir sey yaşamadım hiç.
Evet canim benim ilk hamileligimde oyle olmustu. Ikinciyi deniyoruz bu ay yine oyle batmalarim var ani hareket yapinca. Ovulasyon takibi yapmis miydiniz?

Selam arkadaslar 5 subatta ovulasyon oldu bugun erken gebelik testi denedim hemen gordum cift cizgiyi ama resimde net cikmadi yinede bir bakar misiniz rica etsem

Eklentiler

• 20210214_090125.jpg
    20210214_090125.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 99
Gayet net çıkmış. Hayırlı olsun. Benimde 5 Şubat çatlama ama benim test negatif çıktı
Erken gebelik testi miydi canim. Ben iki test yaptim bugun bir normal bir erken erken olanda cikti digerinde dogal olarak cikmadi. Bekle derim bir iki gun daha hemen umitsizlige kapilma

Evet canim benim ilk hamileligimde oyle olmustu. Ikinciyi deniyoruz bu ay yine oyle batmalarim var ani hareket yapinca. Ovulasyon takibi yapmis miydiniz?
Hayır yapmadim telefon takvimine ve vücudumdaki belirtilere göre değerlendirdik.Benim yumurtlama dönemlerin çok sancılı geçiyor ve catladiginda kanamam oluyor ..O yüzden anlıyorum 🙂

Belirtin var mıydı? Adete kaç gün var?
Hep adet olacak gibi kasik ve bel agrim vardi canim dun hatta akintim oldu beyaz sut gibi sasirdim yumurtlamam yakin olurdu. Dun aksam ayaklarim cok usudu birde bu hafta hep bir mide agrisi ve gaz sancisi vardi. Asiri tuvalete gitmem vardi birde. Suyu normalde de cok icerim ama tuvalete cok cikmazdim bu ara tuvalete gitmekten yorulmustum 😆

Selam arkadaslar 5 subatta ovulasyon oldu bugun erken gebelik testi denedim hemen gordum cift cizgiyi ama resimde net cikmadi yinede bir bakar misiniz rica etsem
Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah 🥰 benimde 5 şubat yumurtlama ama geç yumurtlama oldu benim

Erken gebelik testi miydi canim. Ben iki test yaptim bugun bir normal bir erken erken olanda cikti digerinde dogal olarak cikmadi. Bekle derim bir iki gun daha hemen umitsizlige kapilma
Erken gebelik testi canım. İlk idrarla da yaptım. Daha adete var diye hala bi Ümit var içimde ama seninle aynıymış çatlama olsa benimki de çıkardı diye şimdi biraz olmadığını kabullendim

Hayır yapmadim telefon takvimine ve vücudumdaki belirtilere göre değerlendirdik.Benim yumurtlama dönemlerin çok sancılı geçiyor ve catladiginda kanamam oluyor ..O yüzden anlıyorum 🙂
Hadi insallah guzel haberler olsun canim. Bemde yumurtlama gunumu cok iyi anlayanlardanim ama ona ragmen takip.etmistim bu ay. Cunku adetlerim cok duzensiz normalde bu ay bir ilac kullandim faydasi olacak mi diye meraktan takip ettim yumurtlamami

Aaaa evet vaaarr çizgi .Ya benim de 6 Şubatti.Keske ben de alsaydın erken gebelik .Tebrik ederim ..Sağlıkla ilerler inşallah ..🙂🙂🙂

Hep adet olacak gibi kasik ve bel agrim vardi canim dun hatta akintim oldu beyaz sut gibi sasirdim yumurtlamam yakin olurdu. Dun aksam ayaklarim cok usudu birde bu hafta hep bir mide agrisi ve gaz sancisi vardi. Asiri tuvalete gitmem vardi birde. Suyu normalde de cok icerim ama tuvalete cok cikmazdim bu ara tuvalete gitmekten yorulmustum 😆
Benimde adet ağrısına benzer bi ağrı oluyor ara sıra. Bulantı oluyor ama o stresten galiba. Akıntımda şeffaf var ama azalıyor oda. Bu ay da olmamış demek ki ☹️ Adete 6 gün var benim

X