Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kafamda deli sorular. Resmen düşünmeden duramıyorum. Yumurtlamadan beri sürekli aşırı bir bel ağrısı, dünden beri hafif bulantı, yumurtlamadan beri yine kasık ağrısı ve bugün adet öncesi ağrısına benzer kasık ağrısı, idrar renginde koyuluk, akıntı her zamanki gibi çok, gaz durumu (heveslenmemek için hep yediklerimden bahane buluyorum🙈) bata 3 gün kaldı. Bu belirtilerin hepsi psikolojik çıkarsa çok üzülücem ya😞 hamile olanlar veya tecrübesi olan arkadaşlar nasıl yorumlarsınız benim durumumu. Heveslenmeme engel olun sonra çok üzülüyorum😞😞😞

Kızlar kafamda deli sorular. Resmen düşünmeden duramıyorum. Yumurtlamadan beri sürekli aşırı bir bel ağrısı, dünden beri hafif bulantı, yumurtlamadan beri yine kasık ağrısı ve bugün adet öncesi ağrısına benzer kasık ağrısı, idrar renginde koyuluk, akıntı her zamanki gibi çok, gaz durumu (heveslenmemek için hep yediklerimden bahane buluyorum🙈) bata 3 gün kaldı. Bu belirtilerin hepsi psikolojik çıkarsa çok üzülücem ya😞 hamile olanlar veya tecrübesi olan arkadaşlar nasıl yorumlarsınız benim durumumu. Heveslenmeme engel olun sonra çok üzülüyorum😞😞😞
Kuzum sıkma kendini bir şeylerle oyalan bazı belirtiler regl öncesi de olabiliyor çünkü. Bir uğraş bulursan zaman daha çabuk geçer belki

Canım inşallah sen hamilesindir bende yaşadım bunları ama olmadı malesef. Biraz fazla üzüldüm çünkü çok heveslendirmistim kendimi. Tabiki herkeste aynı olacak diye bir şey yok inşallah seninki gebeliktir haberini bekliyorum 😊🤲

Kızlar selam, ben fazla yazmıyorum ama her yazılanı okuyorum😃 benim de bat 18 Şubat. Hiç bir belirti de yaşamıyorum. Olumsuz olmak da istemiyorum. Hiç bir belirti yaşamadan gebe olduklarını öğrenenler de var sonuçta. Var mı bu şekilde öğrenen merak ettim😁 bu arada herkesin dediği gibi zaman da hiç geçmiyor. Çatlıcam yakında🤣 erkenden test yapmak da bana anlamlı gelmiyor. Negatif çıkınca üzülüyor insan. Ya da var ama test yanlış. Vs vs. Pöff😁

Canım inşallah sen hamilesindir bende yaşadım bunları ama olmadı malesef. Biraz fazla üzüldüm çünkü çok heveslendirmistim kendimi. Tabiki herkeste aynı olacak diye bir şey yok inşallah seninki gebeliktir haberini bekliyorum 😊🤲
İşte bende heveslenmemek için devamlı kendime bahaneler üretmeye çalışıyorum ama içten içe hevesleniyor insan. 2 aydır bende senin gibi çok üzüldüm. İnşallah bu ay üzülmem. Senin sonucun neyse benimde öyle çıkar gibi hissetmiştim hala da öyle hissediyorum bence bende negatifi görücem. hayırlısı inşallah ne diyelim. Rabbim doğru zamanı bilir🤲🏻

Karından görünmedi doktor kan ver 1500un üstüne çıkmış olması lazim keseyi görmek için yarin vajinal muayene yapalım dedi ama değer düşmüş sende nasıl bir işlem uyguladılar 4 günde 100den fazla azalmış değerim kürtaj mi yaparlar sonra gebe kalmaya mani olur mu ki bu durum
Canım senin değerin kaçtı karından görünmesi demişsin ya merak ettim bende bugün kan verdim

Herkese iyi geceler diliyorum benim bir sorum var kızlar sizi , normalde adetten 2 ya da 3 gün önce göğüslerim şişerdi ama öyle çok değil. Bu ay yumurtlamadam beri aşırı derecede hassas ağrıyo ve dokununca çok acıyo bayağıda şişti adetime 1 hafta var bel ve kasık ağrısı da cabası. Bu ay hamile olacağımı hiç düşünmüyorum ama insanın yinede aklına gelmiyor değil ? Siz ne dersiniz hamile olabilir miyim ki ilk defa bu kadar göğüs ağrısı yaşıyorum çünkü hemde çok erkenden. Bu arada isteyen herkesin rabbim kucağını doldursun inşallah

X