Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben yaptım o hatayı bat 20 Şubat benim bugün dayanamadım yaptım etken gebelik testi ama tek çizgi.. ☹️ Erken olduğunu biliyordum ama acayip bulantı var o kafamı karıştırdı yaptım bide ilk idrarla bile yapmadım o derece kafama esti yaptım. Bir hafta hiç bişey yapmadan bekleyeyim diyorum adet gecikmesini bekleyemem dayanamam ama en azı fan adete 2-3 gün kala yapacak ya da kan verecem😅
Ayy benim de 20 Şubat.Ben de normal test var .Onu yapayım mi diye düşünüyorum .🙂🙂Benimki hiç çıkmaz heralde ,

Ayy benim de 20 Şubat.Ben de normal test var .Onu yapayım mi diye düşünüyorum .🙂🙂Benimki hiç çıkmaz heralde ,
Döllenme zamanına göre değişir tabi ama daha erken galiba benim erken gebelikte çıkmadı belki de yoktur hamilelik orası ayrı ama varsa da biraz daha sabredelim biz 😀 benim yumurtlama 4 şubattı

Döllenme zamanına göre değişir tabi ama daha erken galiba benim erken gebelikte çıkmadı belki de yoktur hamilelik orası ayrı ama varsa da biraz daha sabredelim biz 😀 benim yumurtlama 4 şubattı
Erken gebelik testi bile 6 gün öncesine kadar belli olabiliyor. Şuan sanırım çıkmaz canım 😃 benim bat 18 Şubat. Beklemek çok zor seni anlıyorum😁

Benim ilk hamileligimde yumurtlamadan sonra ıslaklık hissi hiç geçmemişti ve o kremsi akıntı gelmişti .İnşallah siz de hamilesinizdir .Güçlü bir hamilelik belirtisi o akıntı .Hamileliğin ortalarına kadar devam eden bir akıntı .
İnşallah canım benim de 2. Çocuğumda vardı sanırım bu akıntı birinciyi pek hatırlamıyorum 8 sene oldu 2. De 5. 5 sene oluyor 🙂 ilkinde evlendim 3 ay sonra kontrol hapını bıraktığım ay hamile kaldım. Akşam 8 de uykum geliyor uyuyordum halsizdim bir de hiç yemediğim halde pazarda enginar görüp alıp yapmıştım içime doğdu 5 gün kala test yaptım çok silik çıktı 2 gün sonra 461 çıktı değerim erken döllenme olmuş.
2. De ilki gibi hemen olacak sandım 5 ay olmadı doktora gittim çocuğum olmuyor diye olmuş ya işte bi tane bu da olur diye gülmüştü 😆 yumurtlamama bakıyordu yumurtlama günüm geçti sanıyordum takvime göre daha yeni çatlamış bugün birliktelik olsun dedi hiç unutmam ayın 20 siydi. 2. Kızım o gün oldu ve adetten tam bir hafta sonra idrar testlerinde gözüktü hanfendi ve kremsi akıntım çoktu kanda da 25 çıktı geç döllenmeydi yani. İki hamileliğimde farklıydı belirtilere takılmamak lazım ama olmuyor işte insan heyecan yapıyor

Bende öyleyim ıslak gibi hissiyatla gidiyorm iç çamaşırımda birşey de yok gelende yok yani akıntı desem o da değil😇birde gögüslerim acırdı şimdi arada iğne gibi birşey batıyor. Çok ama çok acıyorlar akşam olunca özellikle 😒uçlarında süt var gibi sıkınca beliriyor sıvı 🙈 🤔inşallah iyi birşeydir süt hormanım bazen yüksek çıkardı ilaç kullanmıştım bunun için daha önceden.öyle birşey olabilr mi ki?
Prolaktin yüksek çıkarsa düşürmek gerekiyor gebelik için sanırım. Benim göğüslerim acımıyor pek göğsüme vurmaz belirti benim sadece daha damarlarım belirgin sanki inşallah hepimiz güzel haber alırız siizn bat 19 muydı

BENİMDE bat yarın benim bu ay yumurtlamam geç oldu o yüzden adet sürecim uzayacak gibi 3 gün kadar hatta bugün sabah ilk idrarla yine gebelik testi yaptım çıkmadı bişey senin geç yumurtlama yoksa benim gibi çıkar diye düşünüyorum. inşallah güzel haberlerini alırız burdan :)
Amin inşallah güzel haberler alırız :) 🙏🏼benim 29 u çatlama olmuştu bakalım yarın test yapmayı düşünüyorum sabahtan☺️

Adet öncesi yaşadığım kasık ağrısı başladı sanırım kızlar😞 bata 3 gün var ama sanırım erken gelicek😞😞 yine hüsran
Kızlar adet sancısı çok oluyor bende öncesinden hep başlıyorum ağrı kesici almaya. Sizce ağrı kesici içeyim mi. Hamile olsam kasıklarım ağrımazdı herhalde dimi bilemedim🤭

Kızlar adet sancısı çok oluyor bende öncesinden hep başlıyorum ağrı kesici almaya. Sizce ağrı kesici içeyim mi. Hamile olsam kasıklarım ağrımazdı herhalde dimi bilemedim🤭
Ağrır özellikle adetine varsa bı kaç gün kasik ağrısı olmaz ben hamileligimi kasık ağrısından öğrendim sadece parol icebilirsin digerlrini sakın icme

Ağrır özellikle adetine varsa bı kaç gün kasik ağrısı olmaz ben hamileligimi kasık ağrısından öğrendim sadece parol icebilirsin digerlrini sakın icme
Hamileysem de ağrım olur mu yani. Aa bilmiyordum bunu umudumu yitirmeyeyim o zaman☺️☺️ 3 gün var bata erken başladı ağrı diye üzüldüm bende

X