Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben gecen ay 5 gün öncedwn gittim yapmadilar cikmaz diye

Ben laboquick aldım .Hassas oluyor .Erken gebelik testinde predictor öneriliyor .Valla ben dayanamam zaten birkaç gün kala yaparim normal testte olsa.
Nasıl rahat olacaksan yap canım içinde kalacağına bilmek denemekden birşey olmaz bazen. Sonuçta er de olsa geçte olsa hamilelik çıkacak ortaya sabır ve beklemek zor olbliyor yani

Ben de 19 şubat Bat 1 tane erken gebelik aldım predoctor hayatımda ilk defa aldım erken gebelik. 2 tane de laboquick aldım 1 tane de başka bir marka ne zaman yapsam erken gebeliği diyorum heyecanlıyım
Erken gebelik testine yazık olmasın diyorsan bence adetine 4 gün veya 3 gün kala yap derim varsa da yoksa da garanti olur. Bu hafta sonu geçmesi daha makul olur tabi ki yine siz bilirsiniz.

Inşallah canım inşallah ❣❣ama test yapma şimdiden bak ben beş kala erken gebelik testi yaptım negatifzaten bence onları yapmayın paranıza yazık geç dolenmis olabilir o dediğin belirtiler bendede vardı inşallah hamilesindir canım

Sozde erken gebelik testi aldım yapacaktım ama kayinvalidemlere tatile geldik onlara fark ettirmemek için test yapamıyorum. Bat 14 Şubat büyük ihtimalle kırmızılar gelecek
O zaman yapma tatilinin tadını çıkart gelmezse günün yaparsın testini ziyan etme kırmızılar gelecek şüphen varsa. Şuan tatilde olsam yemişim testini anın tadını çıkart iyi tatilleriniz olsun bu arada

Kızlar benim bugun gecikmemin 4. Gunu bende evde ovulasyon testi vardi yaptim t cizgisi koyu cikmadi ama yine de size de bi sormak istedim:) var mi bir umut :) adetim 1. Gun gecikince gebelik testi yapmistim o negatifti
Senin de bildiğin gibi t çizgisi c kadar koyu olmalıydı onun için normal gebelik testi yapman daha güvenli. Bunun pek umudu yok bana göre güvenilmez bu teste en azından umut veremem yanıltmak istemem benim bildiğim kadarıyla bence yok

Kızlar benim bugun gecikmemin 4. Gunu bende evde ovulasyon testi vardi yaptim t cizgisi koyu cikmadi ama yine de size de bi sormak istedim:) var mi bir umut :) adetim 1. Gun gecikince gebelik testi yapmistim o negatifti
Yumurtlama testi yapmaya devam edin bende adetim gecikince test yaptim 2 3 gün böyle koyu çıktı sonraki üç gün t daha koyu çıktı şüphelenip gebelik testi yaptığımda pozitifti

tşk ederim :) nerden temin edicem peki stripten

Teşekkür ederim kayinvalidemi hastaneye getirdik o arada bende kan tahlili yaptırayım dedim kesin sonuç yoksa boşuna heveslenmem kırmızıları beklerim

Slm Zeynep hanım yaşınız kaç acaba bende 34 yaşındayım ve bu konuda bende yaşım geçiyor mu yoksa 10 yıl geçti küçük oğluma doğum yapalı onun için mi olmuyor diye düşünmeye başladım. Bu ay da olmazsa 4. Ayımız geçmiş olacak.

yaa öyle düşünme bende 34 yaşındayım ve daha çocuğum yok.

kuzum günaydın ilk sayfadaki tabloda tüm bilgiler var :) 31 yaşında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…