Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkese merhaba, yeni katıldım. Bat 14 şubat benim de. Olursa ikinci gebeliğim olacak. Kasıklarımda ara ara batma ve ağrılar oluyor ve felaket yorgun hissediyorum ama iki kez erken test yaptım negatif çıktı. Az önce peçetede pembelik gördüm. İlkinde yerleşme kanamam olmadığı için nasıl bişey olduğunu bilmiyorum. Sabahki erken geb. test negatif çıksa da yerleşme kanaması olabilir mi bu? Sevgiler

Ahh keşke durabilsem 🙈 yarında vereyim sonra bidaha pazartsi veririm smdi ilk ya aşırı çok heyecanlıyız çok merak ediyoruz hep bu günü bekliyorduk
Ah canım 🙈🙈 heyecanın hiç bitmesin rabbim daim etsin inşallah 🙏

Insallah canim benim yumurtlama 1 2 3 subatti 3 gun surdu. 4 subat catlamaydi. Normalde regl tarihim yarin ama ben 18.gün yumurtlama gorunce takvim otomatik olarak regle kadar olan sureyi uzatti tabi o yuzden 6 diyorum☺ bazen alt karında cekilme tarzi seyler hissediyorum ama neydendir bilemedim🤗
Benim de 6 Şubat çatlama oldu sanirim.Pembe lekelenmeden anladım.Seninle yakın.Gec mi yumurtladin bu ay?

Ovulasyon testine erken yumurtlama ihtimalini dikkate alarak reglden sonraki gun ile baslamalisin. Piki gorene kadar her gun 12 ile 5 arasi 2 saat sivi kesimini yaparak devam edilmeli ve her gun ayni saatlerde yapilmalidir. Takvimle pek ayni gune denk gelmiyor
Ben yumurtladığımı kasık ağrısı ve akıntıdan anlıyorum ama bu ay ovulasyon deneyeceğim, bakalım.

Kan nezman vereceksiniz bide regil gununz ne zamandi sizin 😊
Daha kan vermedim malesef testle takip etim vermeyi düşünüyorum ama henüz fırsatım yok bide kimliğim yanımda değil sağlık ocağında sadece tcmle kan verebilirmiyim acaba afet tarihim dündü 😇iki gündür sabaha karşı karnım ağrıyor onun dışında çok ıyimbi sorun yoktur dimi 😇🤲

Ben birgebeningünlüğü var intagram oradaki abladan aldım hem o çok yardımcı oluyor oradan alabilirsin. Birde takip etmeniz iyi gelecektir onu o çok güzel bilgiler veriyor bu test hakkında bilgilere oradan sahibim daha çok 😍youtube da videoları var tek tek erinmeden izledim aklımdaki soruların cavabını buldum. Sende bu şekilde ondan alıp yapabilirsin istersen.
Bu aydan itibaren ben de ovulasyon testiyle takip etmek istiyotum O sayfayi da takib ediyorum.Siparişi nasıl verdiniz watsaptan mi cesaret edemedim bir türlü rica etsem bilgi verir misiniz 😊

Bu aydan itibaren ben de ovulasyon testiyle takip etmek istiyotum O sayfayi da takib ediyorum.Siparişi nasıl verdiniz watsaptan mi cesaret edemedim bir türlü rica etsem bilgi verir misiniz 😊
Watsaptan aldım hiç bir sıkıntı çıkmadı aldıktan 3 veya 4 iş günü sonunda geldi. Siparişi ver oradan adrese teslim olur 😍 sayfanın sahibi ebru ablaya yaz o numarayı yollar sana. 😉

Oncelikle masallahinizi alayim.
Mrhaba kizlar.bugu. itibariyle kese gorundu. Ama kese etrafindaki uzanti dikkatimi cekti. Heyecandan sormak aklima da gelmedi acikcasi. Sizce ikiz ihtimali olablr mi?

Eklentiler

• 20210210_154535_HDR.jpg
    20210210_154535_HDR.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 70
X