Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 27.02
1 buçuk senedir deniyoruz
1 düşüğüm var onun üstünden 5 ay geçti
2.5 cm çikolata kistim var
Pregnacare kullanıyorum
Umarım isteyen herkes evlat sahibi olur

İnşallah canım dua ederken önce sizler için ediyorum sonra kendim için ediyorum inşallah hepimiz güzel haberler alirim rabbim tüm anne olmak isteyen herkese nasip eder inşallah canım benim
Benim kaset testte boyle cıkmıstı ve 9 gün vardı senın erken gebelikte böyle cıktı ise bence kaset testte bi süre cıkmaz ama kanda tabııkı cıkar İnsallah saglıkla ilerlesin hayırlı olsun

Benim kaset testte boyle cıkmıstı ve 9 gün vardı senın erken gebelikte böyle cıktı ise bence kaset testte bi süre cıkmaz ama kanda tabııkı cıkar İnsallah saglıkla ilerlesin hayırlı olsun
İnşallah vardır canim test yanılmaz inşallah bı kaç gün testle takip edecem inşallah bende güzel haber alırım

Geçen ay benim adete kadar bütün belirtiler ortaya çıktı düşünmekten oluyor hepsi bende enfeksiyon var diye düşündüm adet bitimi tahlil yaptırdım muayene oldum şükür bir şey çıkmadı yani her şey psikolojik

Elisa testiniz pozitif mi cikti anlamadim

Kızlar size bisy sormak istiyorum ben smdi erken gebelik testi yaptım bat 15 Şubat dayanamadım bı bakayım dedim sizde bu bakarmisiniz ben çok çok hayali çizgi görüyorum doğrumu görüyorum acaba
Evet ben de gördüm .Silik çizgi var .Bu kadar erken gösteriyor mu bu testler ?

Rabbim hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar versin canım, bende 3 yıllık evliyim 3 kez kimyasal 4.de bebek oluşmadığı için zorunlu kürtaj ve son olarak da 9 aylık kızımı kordon dolanması nedeniyle 3 ay önce kaybettim, sezeryanla ölü doğum yaptım, tam 5 gebelik ah neler çektim.. Tam herşey yolunda, beşiği, herşeyi hazırken çok büyük bir acı yaşadım.. Bu yara kapanmaz ama işte insan yine de umut ediyor bizde korunmuyoruz bakalım herşey kısmet, RABBİM kimsenin kucağını boş bırakmasın, benimle birlikte herkese dua ediyorum

Bişi sormak istiyorum ben hala iliskiye devam ediyorum ilşki esnasında beyaz süt gibi kremsi akıntı geldi hamilelik olabilirmi sıradan bir akıntı mı bat 10 şubat hamile arkadaşlar da bir yardımcı olurmusunuz
Yaaa benim ilk hamileliğimde geldi o akıntı .Hiç hayatımda böyle akıntı görmedim test yapayım dedim böyle krem gibiydi .Pozitifti ..İnşallah sizin de öyledir .,

Evet ben de gördüm .Silik çizgi var .Bu kadar erken gösteriyor mu bu testler ?
Benim adetime 7 gün kala erken değil kaset testte bile çizgi çıktı gösterebiliyor yani ama yumurtlamaya bağlı erken yumurtlayınca erken çıkıyor, kiminin adet günü bile silik çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…