Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde geçen ay 3 gün geç oldu bir ara Burda rahim hamileliğe hazırladığı için falan olur diye okumuştum 🤷‍♀️ ama ben 4 gebelik geçirdim böyle bir şey olmamıştı belki de mevsimseldir bu ay hiç yaşamadığım yumurtlama belirtilerini yaşıyorum mesela şu an aşırı uyku halim var 😂😂
Birde genelleme fark ettim aynı şeyleri yaşayanlar olarak sayımız baya var. Benim 3 ay önce 4 günüm geçti bu son ay da öyle oldu. Bir arkadaşım günün 1 gün geçsede gel demiş doktoru belki kimyasal gebelik yaşıyor olblrz herşey olblr bu sefer 3 gün geçsin gidecem doktora. Millet 3 gün önceden gidiyor 😂😂bende öyle yapacağım.

Kizlar günaydın var mi güzel haberler 😊

[IMG alt="Konyakk"]https://www.kadinlarkulubu.com/data/avatars/s/866/866747.jpg?1521047650[/IMG] Konyakk

07.02.202127Folikasit-3 AY-

@mavispreyboya

07.02.2021261,5 YILPKO

@melyes

07.02.202133Folik Asit/
Dostinex
-YENİ BAŞLIYORProlaktinoma

@Eses1009

07.02.202132Biosteron, koenzim q10, folik asitSurelab6 AYPKO
Düşük Amh
:anneadayı: Soru - Cevap

@burcu24242

07.02.202125-Certain7 AY-

@DieFrauu

07.02.202129Ocean Polysitol + Femara-1,5 YILPKO:anneadayı: Soru - Cevap

Golldd Golldd

07.02.202129-Artımed2 AY

N Narence06

07.02.2021246 AYÇikolata Kisti

@arhiaz63

07.02.202130--2 AY-

@elinahazer

07.02.2021
Ben regl oldum maalesef. Marta artık.

Bende test yaptım bat 10 Şubat ama tertemiz negatif 😢 yumurtlama ve çatlama üzerinden 10 gün geçti erkenmi sizce yoksa olsa çıkarmıydı

8 yıl sonra çift çizgi gördüm ama 8 yıllık bir bekleme değil aslında. Uzunca bir süre istemedik bu üçüncü ayımız çok şükür Allahım nasip etti. İsteyen herkese de sağlıklı bir gebelik nasip etsin🙏
Herhangi bir belirtiniz var mı ? Birde ovu takibi yaptınız mı hangi günleri degerlendirdiniz?

Pko var mı sizde AMh onu gösteriyor gibi. Bu bazen çok avantajlı bir durum oluyor gebelikte 💜 yumurta rezervi gayet iyi 👍
Yaklaşık 8 sene kadar önce pko denmişti.Uzun süredir de gidip kontrol ettirmemiştim.Bu gittiğimde doktora söyledim uzun süre önce pko dendiğini.Doktor ben şu an diyemem pko görüntüsüne her şey benziyor fal bakmak gibi her görüntüye pko demem ben dedi.Tahlil sonucuma göre ne der bilemiyorum😊

Kizlar test bozuk ama silik cizgi cikti aklim karisti

Pko var mı sizde AMh onu gösteriyor gibi. Bu bazen çok avantajlı bir durum oluyor gebelikte 💜 yumurta rezervi gayet iyi 👍
Valla bence değerlerin çok güzel. Sadece prolaktin azcık yüksek o da değişkenlik gösterir stres kaynaklı. Bunlar hamile kalabilmek için ideal değerler 😊pko var dedi mi doktorun sana? 🤔Neye göre sordun ki 😇

Eklentiler

• IMG_20210207_115348_2.jpg
    IMG_20210207_115348_2.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 47
Valla bence değerlerin çok güzel. Sadece prolaktin azcık yüksek o da değişkenlik gösterir stres kaynaklı. Bunlar hamile kalabilmek için ideal değerler 😊pko var dedi mi doktorun sana? 🤔Neye göre sordun ki 😇
Bu doktorum pko demedi ama dediğim gibi 8 sene önce pko denmişti.Ben uzun süredir gitmediğim için merak ettim sordum pko denmişti diye yoksa doktorum bir şey söylemedi muayenede.Tabi tahlil sonucuna göre ne der bilemiyorum pko diyebilir belki yine amh yüksekliği pko göstergesi diye okudum forumda ama 🤷🏻‍♀️

Yaklaşık 8 sene kadar önce pko denmişti.Uzun süredir de gidip kontrol ettirmemiştim.Bu gittiğimde doktora söyledim uzun süre önce pko dendiğini.Doktor ben şu an diyemem pko görüntüsüne her şey benziyor fal bakmak gibi her görüntüye pko demem ben dedi.Tahlil sonucuma göre ne der bilemiyorum😊
A aslisar çoook haklısın birşey tutturmuşlar gelene pko gidene pko mesela her doktor aynı demiyor cevremde pko denmiş arkadaşlarım kimi doktor pko var demiyor. Bana çok sordu doktorum kıl tüy şu bu var mı yok yanı tüysüz bir bayanım 😂illa pko edecekler adetim binde bir geçikir. Tercüman olmuşsun iç sesime her görünen pko değil bence 😉

Yani bazı testler boyle gosteriyo demissin ama bi testin boyle gosterme ihtimali yok hafta ici vericem kan baklm yinede onceden bileyim istiyorum

X