Gebeliğe Hazırlık Şubat Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
işte sırf bu yüzden test yapmadan bekliycem.
testleri asla erken yapmamak gerekiyor ben bu döneme kadar hep acele ettim sonu hüsran ikisinde 6 haftalıkken kayıp bir tanesi adet öncesi erken gebelik testi negatif gösterdi ama adet günü pozitif oldu maalesef onu da doğramadım akışına bırakıp beklemek en iyisi kızımda da yapmamıştım test kısmet oldu kucağıma alabildim şimdi 2. yi istiyoruz nasip olursa o yüzden kızımda nasıl davrandıysam öyle devam ediyorum merak etmeden sakin

beni anlatiyorsunuz şuan:))) dun lekelenmede yasayinca enfeksiyon die acile gittim beta 44 le eve dondum:))

Siparişim geldi p.tesi ovulasyon testine başlayacağım inş. nasip olur bu ay

kızlar benimde reglim 8 gün geçti en son 27 aralıkta regl oldum ama yumurta çatlamasını 21 ocakta gördüm yumurta çatladıktan kaç gün sonra regl olunması lazım 8 aydır deniyoruz fakat henüz gebelik oluşmadı malesef test yapmaya korkuyorum resmen

arkadaşlar uzun zamandır girememiştim ara ara girip okuyordum ama şuan ipin ucu kaçmış sayfa 240 olmuş :)
ufak bi güncelleme yapayım.
newmoon10 promotil içmeye başladım , listeye ekleyebilirsin.
alternatif tıp olarak da karı-koca keçiboynuzu özü içmeye başladık her sabah. :)
aslında bir gebenin günlüğünden ovulasyon testi aldım ama ben kilo verme sürecinde de olduğum için ve bol bol su-soda-yeşilçay içtiğim için ne sabah ne de akşam başlayamadım yapmaya bi türlü zamanını oturtamadım sabah işte oluyorum akşam o saatlerde spor yapıyorum vs. elimde gitmiyor açıkçası bilemiyorum neden :)
eşimin 22 şubatta ankarada adalet bakanlığında mülakatı var bu konuda da dua istiyorum :)
ankaradan da istanbula geçicez belki diyorum o aralarda düşündüğüm sadece çocuk olmaz da gelir beni bulur çiçeğim, amin..

bayağı geçmiş canım, yaptır artık. Korkunun ecele faydası yok.. hem belki çok sevineceksin erteleme bu mutluluğu, veya olumsuz bşir sonuc alırsan güzel bir tedaviyle hamilelige tekrardan hazırlanacaksın :)))

üşenme lütfen yapmaya çalış elin gitsin o teste :) öğlen yemeğinden sonra yapamaz mısın

7 si canim benimde daha var benim ovulasyondan beri tüm hissettiklerim ayni ne eksildi ne artti
Çok sevindim senin adına darısı başıma inşallah benimde öyledir canım benim daha çok var 14 subat ama ovulasyondan beri aynı diyorsun benim de öyle peki kanaman tam olarak ne zaman oldu

Bende pazar yapmayı düşüyorum 9 gün önceden öğrenende var adet geçtikten sonra öğrenende elimde fazladan test bar ben pazar yaparım testi inşallah çift çizgi görürüz

Tamam kuzum bende bi gitcem bakalım yarın Birgün olmazsa adetim randevu alcm artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…