şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

benim resim niye kocaman yaww telefonlamı çekiyonuz siz benim dijital 7 megapiksel ondan büyük çıkıyo
sunseet seninde az değil hee maaşallah..

canım ben dijitalden çekiyorum, 12 megapiksel bizimki, ama bilgisayarın ayarlar kısmı var, oradan ebatlarını değiştirince küçülüyor, yaaa:smiley-cool:

:1shok::1shok: bebişim o göbek ne öyle maşallah büyümüş valla :1shok: sunsetçiim seninde maşallah göbüşe cimcimeciimm seninki fazla bööööyük degil heraldekaydirigubbakcemile2 :nazar: kızlar hepinize maşallah çok tatlılarr

cimcime senin erkek canım, olsun be yaaw 3. ye kız olur inşallah, sen bu hızla 3. yü de geciktirmessin gülüma.s.

Evet arkadaşlar cimcime erkek . Ama bebişim senin ki de erkek ay piller şarjda çekip koyayım bak kız annesi görün benimki sipsivri tuhaf .Sizinki yuvarlak ve benim sol yanı daha şiş sizin

cimcime senin erkek canım, olsun be yaaw 3. ye kız olur inşallah, sen bu hızla 3. yü de geciktirmessin gülüma.s.

kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey buda erkek oluversin canimcim tam emin degilim ya icimde bi süphe var hayla ,ücüncüyü istemiyoruz cnm iki tane yeter bize ,cok cocuk oldugu zaman hepsinin derdiyle ugrasmasida zor olur ...... iki tane gelin alicam hihoyyyt

hihhi bence daha doğurmaya devam et sen cimcimecim hem bebek parası alırsın :)))
bende neleri düşünüyom he :))

İşte kız annesi göbişi remi ben çektim tam yana ortalayamadım idare edin artık
picture.php

maşallah canım senin göbişte büyümüş ama benimkini geçemez herhalde hihi benim kesin erkek canım :))) yuvarlak :))

maşallah canım senin göbişte büyümüş ama benimkini geçemez herhalde hihi benim kesin erkek canım :))) yuvarlak :))
Aslında bugün şişkinlik te var galiba anlayamadım vitaminler şişirmez inşallah :KK43:( ben aç karnına ayakta durup baktığımda sol tarafı daha şiş tok karnına değişiyor dene bakalım senin ne tarafı şiş :eek:

bebişim hani senin göbiş??
görünmüyor
bende mi bir problem var acaba ben de birazdan çekip koyacağım
merak ettim :KK43:

ne güzel göbüş o öyle kız:dance: ama siyah giydiginden galiba diger resimde daha büyük görünüyordu :CüvCüv:canım senin göbegin sivri erkege benziyo hadi hayırlısısırnaşık şey

hihihi dün çok yemiştim bu az yemiş halim..
sadece kahvaltı yani :))
babamız erkek diyenlere madalya verecek neredeyse :)))

X