şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

yeilyurtt011ge5.jpg

yeilyurtt011ge5.3e95139398.jpg

gııııııııı o göbek nee 5 aylık gibi :1shok::1shok: amannn şaka diyom bee :roflol: ne güzel olmuş öle göbeen.bende koycam az sonra eşim gelir ona çektirim de koyim.:nazar:

kızlar ya ne güzel göbekler olmuş bunlar.yerim sizin göbüşlerinizi.:dance::dance: bende istiyorum kocaman göbüşüm olsun. :Saruboceq:benimki çok az belli belki dışardan farkedilmiyodur bilesenağlama

kızlar bu benim şimdiki halim hemdeeee aç karnınaaa :1shok::1shok: artık kızım sabahlarıda böyle kocaman gitmiyo biyere.
1000896fw6.jpg

w640.png

hadi bakalım sizinkileride bekliyorum.hem neden kimse koymuyor ki:KK43:bu arada resmimden alıntı yapmayın o zaman silinmiyo)

kocişim dijitali dükkana götürmüş getirecek gelirken çeker koyarım bende.. ama kızlar şimdiki hallerinide koyun yoksa benim göbüş kocaman duracak sizinkilerin yanında:roflol:

hadi bakalım sizinkileride bekliyorum.hem neden kimse koymuyor ki:KK43:bu arada resmimden alıntı yapmayın o zaman silinmiyo)

güzelim bu da göbek mi yaa naniknanik
bu benim bebek öncesi fazla yemek yemiş halim gibi sadece
yani görsem şüphelenmem hamile olduğundan nerdeyse CADIARZU

kocişim dijitali dükkana götürmüş getirecek gelirken çeker koyarım bende.. ama kızlar şimdiki hallerinide koyun yoksa benim göbüş kocaman duracak sizinkilerin yanında:roflol:

merak etme güzelim ben de yarın makinaya el koyayım da koyarız birlikte
herhalde yakınızdır seninle kaydirigubbakcemile5
benim de göğüsler komik geliyor bana

valla güzelim küçük büyük farketmez :CüvCüv:
ne demişler
önemli olan boyu değill işlevi :roflol::roflol::roflol:

ohooooooooooooooo o zaman bizim kızın işlevi çok büyük :sm_cool: habire artık 2-3 gündür kıpır kıpır anasına oyunlar oynayıp taklalar atıyo bazen babasınada yapıyokaydirigubbakcemile5:nazar:

demircool hakikaten senin göbek küçülmüş, bir ay önce daha büyüktüüü, benim göbek seninkini geçmiişşş:lepi::lepi: 2 hafta sonra yayınlayayım, ee ozamana 4, 5 ayı bitirmiş olacazlaelaelaelaelae

kızlar benimkide demircoolun ki kadar. sabahları ve gazsız halim. ama akşama doğru iyice şişiyo göbüş.. o zaman tam hamiş gibi oluyorum. elim belimde geziyorum göbüşün ağırlığından.

bu sabah öyle rahattım kiii.. göbüş inmişti yine normal seviyeye...

bu gaz olayı sizde de varmı. ne yesem oluyo hiç farketmiyo.

göğüslerde zaten durum zaten çok fena. 85 den 90 a ben geçen ay terfi ettim zaten. artık bu da tam olmaya başladı. doğurana kadar 100 olmazsam çok iyi. korkmaya başladım.

ben çamaşırcımdan sütyen arkası için takviye aldım göğüsler bir şekilde sütyene sığıyor da arkası sıkıyordu gün geçtikçe
sıktıkça bir sonraki agrafa takıp rahatlıyorsun

içinizde koca göğüslü bi ben varım galiba :))) 95 e hiç sığmıyo :))

benim göğüsler 85ti hep iri göğüslere özenirdim
o yüzden pek şikayetçi değilim
hamilelik boyunca 12 kg civarında kilo alan bir anne adayında 400-500 gr meme dokusu artışı olurmuş
düşünsenize bir bardak yaklaşık 200 gr her 2 göğüse de birer bardak dolusu ilave gibi
:roflol:

yaww belimi ağrıtan sanırım birazda onlar..
evdeyken takmıyorum sütyen sıkılıyorum harbiden baktımda bugün resmen kafam kadar bi tanesi, bide uç yoktu bende üşüyünce falan çıkardı, hamile kaldığımda çıktı şimdide kararmış koyulaşmış baya sizin nasıl bende yoktu böyle bişey..

X