şubat anneleri hani bizim göbüşler:):)

ay kızlar bende hiç göbek yok akşamları oluyo sadeceeeeee oda yemekten sonra.... acaba iç karnımmı geniş

kız benimkide akşamları çok fazla çıkıyo sanırım herkesin öyle inşallah bebişlerimiz sağlıklı gelirler birde içerde bebek varsa şiş olsun olmasın poroblem yok iyiki onlar bizimle:):asigim:

ay kızlar bende hiç göbek yok akşamları oluyo sadeceeeeee oda yemekten sonra.... acaba iç karnımmı geniş

aynen benimde öyle yemekten sonra hem taş gibi sert oluyo hemde davul kadar şişiyo ama sabah hiç yok dümdüz bir göbek bende bugün 13 haftalık oldum hesapları şaşmadıysam:)sırnaşık şey

:uhm:

sizinde uzun zaman olmamıştı galiba dimi daha önce konuşmuşmuyduk ki senle

yok cnmmm benim maşallahh ilk aydan oldu nisanda bıraktım ilacı mayısta hamiş kaldım:sm_cool: ama cinsiyeti merak ediyorum işte sağlıklı olması tabiki önemli ama merak işte. benimle aynı haftada olanların belli oldu ama hepsi erkekti belkie erkek diye belli olmuştur bilmiyorumki:çok üzgünüm:

inşallah biranönce belli olur hayaller kurmak istiyorum kız olursa böyle olcak erkek olursa böyle olcak die :)

:):):):)evet hatta bizler çok istiyorduk sen hayatınızı yaşayın biraz felan diodun tamam tamam hatırladım :)

Kızlar maşşallah göbüşlerinize benim ki de sadece akşama doğru fırlayıveriyor. Bende aslında çıkmasını çok istiyorum ama daha iş yerime söylemedim ben söylemeden anlaşılamsın istiyorum. 10+2 olduk hayırlısıyla, fazla beklemeden açıklamam gerekecek galiba :CüvCüv:

merak etme canım bizimde genelde akşamları belli oluyor sabahları sanki karnım miğdeme yapışmış gibi oluyr:):):)

benim ikiz bebişe hamileyim 12+2 hamişim ve karnım çok belli yani aç olsamda tok olsamda çok belli hele oturunca dahada belli oluyor.artık pantolonlarımın fermuarı dahi kapanmıyor.
fotoğraf makinamız yok olsa çeker gösterirdim göbüşümü sizlere..

heeeeyyyyy kızlarrrrr neden kimse göbeğini koymuyor yaaa :mymeka: allllah alllahh hadi ama sizin göbişleride görelim bakalımkaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…