Gebeliğe Hazırlık Şubat 2022 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 24 ocakti adetim gecikti hala olmadim hiç gecikmezdi testler hep negatif büyük ihtimal subata kaldım
Hoş geldin canım dur bakalım hemen moral bozma böyle negatif çıkıp pozitifi gören çok kadın var burda

Canm naptın Test yaptın mı
Yok yapmadım canım ya sabah inanılmaz bir kasık sancısıyla uyandım ve bu aydan umudu kestim. Bu benim kasık fıtığı sancım regle 10 gün kala şiddetli ağrıyla uyanırım standarttır bu her ayki regl belirtim

Kızlar ben bu ovulasyon testini hep eczaneden aldım. Gebelik ve ovulasyon testini internetten alacağım güvenli bir yer biliyor musunuz.

Kızlar ben bu ovulasyon testini hep eczaneden aldım. Gebelik ve ovulasyon testini internetten alacağım güvenli bir yer biliyor musunuz.
Bir gebenin günlüğü diye instagram sayfası var. Herkes çok memnun bende ordan alıyorum çok net şekilde çıkarıyor sonuçları hatta instagram dan ona atıyorum yorumluyor çatladı vs diye

Ben kendim aldığım ve güvendiğim için innovita testlerini tavsiye ediyorum minnakkkkurabiyeler Instagram'dan bizzat tecrübe ettiğim için söylüyorum yoksa asla tavsiye etmem

Kızlar ben iğnenin 13. Günü erken gebelik testi yaptım negatif çıktı, şu an 16.gunum daha regl olmadım şubat 2 bat.. Hala şansım varmi değişir mi acaba sonuc. Doktor iğnenin 15.gunu regl olursun demişti ama gelmedi daha bende Bi heveslendim

Merhaba kimyasal gebelik geçirip diğer ay adeti geç gelen oldu mu bilgi verebilir misiniz

Duphaston kullandınız mı

Kızlar eşimin sperm sonucları. Bilgisi olan yorumlayabilir mi?

Eklentiler

• 5ADA2E77-C0BB-4D23-837F-FDB0EACB5555.jpeg
    91,4 KB · Görüntüleme: 43
Ya dur niye öyle diyorsun daha 10 gün var bak yeniden yumurtladın onun belli olmasına daha 10 gün var enseyi karartma hemen inşallah güzel haberler alıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…